Rozwiązanie konkursu TOTALbet

05-11-2018 / 10:53

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Przed meczem z Górnikiem Zabrze (4:0), wspólnie z naszym partnerem, legalnym polskim bukmacherem firmą TOTALbet, zorganizowaliśmy konkurs. Typowaliście wynik i minutę pierwszego gola. Czas na rozstrzygnięcie.

Poniżej cztery nagrodzone komentarze. W celu odebrania nagrody prosimy o kontakt mailowy z TOTALbet.

Adres: [email protected], temat wiadomości: konkurs Legia.Net.

~Kriko 2018-11-03 14:10 IP 5.173.5*** 4-0 17min

~yto 2018-11-02 15:27 IP 83.9.16*** Legia Warszawa - Gurnik Zabrze 4:0 (14 minuta)

mientowy76 2018-11-02 14:34 Legia-Górnik 4:0(2:0) pierwszy gol w 7min.

~taki kolo 2018-11-02 13:45 IP 31.0.12*** Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4:0 (5 minuta).