Rugby: Pewna wygrana legionistów

Michał Leszczyński

13.04.2014 17:00

(akt. 13.12.2018 20:08)

Rugbiści Legii Warszawa udanie wznowili rozgrywki ligowe. Pierwsze w tym roku spotkanie z Biało-Czarnymi Nowy Sącz wygrali 48:7. Do przerwy mecz był wyrównany, legioniści prowadzili 10:7. Po zmianie stron nasi gracze zdominowali rywala i do wyniku sprzed przerwy dołożyli 38 punktów, nie tracąc żadnego. Nasz zespół prowadzi w tabeli II ligi z kompletem zwycięstw na koncie. Spotkanie rozgrywane było w sympatycznej atmosferze. Był grill, kącik dla dzieci prowadzony przez zawodniczki Legii z sekcji żeńskiej.

Zdjęcia z meczu - klikni tutaj

W przerwie w sekcji doszło do wielu zmian - m.in. zarządu i trenera, dołączyło kilku nowych graczy. W pierwszym meczu po tych wsztystkich perturbacjach legioniści wygrali z ostatnią drużyną w tabeli. Kolejna przeszkoda będzie o wiele trudniejsza - Legia Rugby pojedzie za dwa tygodnie do Wrocława na mecz z KS Rugby.