Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia Warszawa

19-08-2020 / 13:07

(akt. 19-08-2020 / 13:19)

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, który odbędzie się w sobotę 29 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Przez pierwsze 48 godzin sprzedaży, do czwartku do godziny 13:00, bilety można kupić ze zniżką -20%.

Kupując bilet na mecz z Jagiellonią, masz możliwość wsparcia Fundacji Legii, której działalność opiera się na pomocy i edukacji najmłodszych, a także wspiera seniorów w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY. Jeśli chcesz wspomóc Fundację, przy zakupie biletu wybierz odpowiednią opcję. Cena zostanie zwiększona o 2 zł. 

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów mecz Legia - Jagiellonia odbędzie się przy trybunach zapełnionych maksymalnie w 50%. 

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ BILET

Zdjęcie

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Czy jest jakaś grupka jeżdżąca z Kujawsko Pomorskiego na mecze? Mamy 3 osobowa ekipę i chętnie połączymy siły z kimś aby uciąć trochę kosztów i mieć '' ciekawsze '' dojazdy :) proszę o poważne odpowiedzi jeśli są takie osoby i są zainteresowane taka opcja
Dodam że moglibyśmy też zabierac osoby bo mamy 7 osobowe auto. Jak co proszę pisać
Pułkownik
  • 0 / 0
Może będę w tym czasie w Warszawie i wybiorę się.
Bardzo lubię tę atmosferę przedmeczową przy winku czy whisky..
Aby tylko zgrali dobry mecz.
Ile sprzedano karnetów do tej pory?
Sierżant
  • 0 / 0
Kupiłeś jeden czy może dwa?
Podpułkownik
  • 0 / 0
Szukałem info, ale nie znalazłem. Podejrzewam, że niedużo z dwóch powodów: słaba gra Legii i pandemia, gdy nie wiadomo, czy będzie można wejść na stadion i na które miejsce (mnie gdzieś wyautowano w stosunku do kupionego miejsca i mogę powiedzieć, że w sumie nie za to zapłaciłem).
Karnety jak dotychczas sprzedają się słabo (choć lepiej niż rok temu). Trochę mnie to dziwi, bo ceny są przystępne i przywilejów trochę.
Do 10 tys raczej nie dobije sprzedaż, mimo wszystko słabo