News: Rybus będzie pauzował przez cztery miesiące

Rybus strzela, Machnowskyj też na plus

12.03.2012 09:52

(akt. 04.01.2019 12:42)

<p>Były zawodnik Legii Maciej Rybus zdobył swoją pierwszą bramkę w nowym klubie. Reprezentant Polski trafił do bramki FK Krasnodar, a jego zespół wygrał na wyjeździe 3:1. Rybus pokonał Nukriego Rewiszwiliego w 10. minucie. Dostał podanie od Szamila Asiłdarowa, znalazł się sam na sam z Gruzinem i raczej dopełnił formalności, choć trzeba przyznać, że efektownie. W zespole Terka zagrał też Marcin Komorowski i był to występ poprawny - "Komor" nie popełnił błędu, grał na poziomie do jakiego nas ostatnio przyzwyczaił.</p>

Kolejny dobry występ w barwach Obołoni Kijów zaliczył Kostiantyn Machnowskyj. Tym razem jego zespół zremisował 1:1 z Oleksandriją. "Ruski" popisał sie kilkoma udanymi interwencjami, przy straconym golu nie miał zaś nic do powiedzenia.

Dobrze radzi sobie także drugi z bramkarzy jacy zimą opuścili Łazienkowską czyli Marijan Antolović. "Antek" w barwach Boraca Banja Luka wystąpił od pierwszej minuty i raz uchronił zespół od straty bramki. Jego drużyna wygrała 1:0 z Kozarą Gradiska. W spotkaniu tym wystąpił także drugi z wypożyczonych legionistów Srdja Kneżević i również spisał się przyzwoicie.

Bardzo przyzwoity występ zaliczył też Ariel Borysiuk w barwach Kaiserslautern w meczu z VFB Stuttgart. "Vizir" przerwał mnóstwo akcji, unikał gry faul i w kolejnym już meczu nie ujrzał nawet żółtej kartki. Niestety niemieckie Czerwone Diabły spadły na ostatnią pozycję w tabeli.