Sebastian Szymański: Z meczu na mecz wyglądamy lepiej

Marcin Szymczyk

Źródło: Canal+

01-12-2018 / 23:20

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

- Mieliśmy swoje sytuacje w tym meczu, trzy udało się wykorzystać. Ale swoje okazje miała też Korona i dlatego nie jesteśmy do końca zadowoleni. Ale ogólnie fajnie ten mecz wyglądał w naszym wykonaniu. Przed spotkaniem mieliśmy świadomość, że Korona jest na fali wznoszącej. Skupialiśmy się jednak głównie na sobie, wiedzieliśmy, że wszystko jest w naszych nogach. Od pierwszego gwizdka dominowaliśmy i strzelaliśmy gola za golem – ocenił po meczu strzelec trzeciego gola dla Legii, Sebastian Szymański.

- Po tym jak strzeliliśmy gola Korona miała swoje sytuacje i pewnie, gdyby bramka dla gości padła, to mielibyśmy problem, ale stało się inaczej. Potem już dominowaliśmy do końca meczu. 


- Cieszę się z gola, długo czekałem na zdobytą bramkę. Ale najważniejsze jest to, by zespół wygrywał, ja nie muszę w każdym meczu trafiać do siatki. Nie ważne kto strzela, ważne, że na koniec mamy więcej goli niż przeciwnik.


- Wiem, że swój kolejny mecz wygrała Lechia, ale my skupiamy się na sobie. Chcemy iść do przodu, piąć się w górę i myślę, że z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. Musimy ustabilizować swoją formę, tak byśmy wygrywali spotkanie za spotkaniem. Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy to się wydarzy, ale jesteśmy na dobrej drodze.


- Dostałem kilka kopniaków, ale wszystko jest w porządku. Choć przy takim mrozie każde uderzenie w mięsień boli bardziej niż zwykle. Ale czuję się dobrze, nic mi nie jest. Obyło się bez kontuzji.

Komentarze (9)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Dobry mecz.Duży udział przy pierwszym golu .Bardzo pewne wykończenie przy trzecim.Po za tym sporo przyśpieszających gre podań na jeden kontakt co prawda nie zawsze wychodziło,ale tak trzeba grać.
~OriS
  • 0 / 1
Bardzo chaotyczny zawodnik. Raz zagra super akcję, a raz tak że płakać się chce.
Domyślny awatar Kapral
  • 1 / 0
Seba, dobre spotkanie! Bez przejmowania się tymi tutaj po tych słabszych spotkaniach - co oczywiste - graj ze spokojem, a wszystko będzie leciało w dobrą stronę, czego ci życzę.
No, w końcu jakiś pozytyw w grze. Bramka też niczego sobie, przy slupku, elegancko. Oby tak dalej!
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 1 / 0
Szymański to jeden z najbardziej pożytecznych zawodników młodego pokolenia. Jest wszędzie a do tego ma technikę. Niech tylko za szybko nie wyjeżdża bo to jeszcze nie ten czas. W Legii ma zaufanie i wystarczająco dobre otoczenie żeby się piłkarsko rozwijać.
~Ja
  • 2 / 0
Wreszcie bardzo dobry mecz. Gratulacje
~wierny
  • 1 / 0
Malario poza skladem od razu 3-0 i tak trzymac
~laska
  • 0 / 1
thebil
~The Bill
  • 4 / 0
Wypraszam sobie!