Sekcyjni Fanatycy zapraszają na mecz futsalowej Legii

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

06-11-2019 / 11:30

(akt. 06-11-2019 / 11:30)

W najbliższą niedzielę 10 listopada o godzinie 13., swoje pierwsze w historii spotkanie rozegra drużyna futsalu Legii Warszawa. Nasz zespół zmierzy się w hali przy ulicy Gładkiej 18 (OSiR Włochy) z drużyną Podkowa Teqball Club w ramach rozgrywek II ligi. Do wspierania nowej legijnej sekcji zachęcają Sekcyjni Fanatycy, którzy na niedzielę planują dodatkowe atrakcje na trybunach.

- Drodzy Kibice! Mamy do Was bardzo ważną sprawę. Dawno nie mieliśmy okazji pokazać czegoś więcej podczas meczów sekcji. Chcemy to zmienić w najbliższym czasie. Być może już wiecie, iż w najbliższą niedzielę (10.11) o godzinie 13:00 w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18, swój pierwszy ligowy mecz w historii rozegra Legia Futsal. W sekcji nie brakuje legionistów i osób, które dadzą z siebie wszystko, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Liczymy, że tego dnia stawicie się w hali i razem pokażemy fanatyzm jaki drzemie w kibicach Legii Warszawa! A już nie raz to pokazywaliśmy! Dlatego zapraszamy każdego do przyjścia na ten mecz i do dopingowania najlepszego klubu na świecie! - apelują Sekcyjni Fanatycy.

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
  • 0 / 0
Mimo że to dość widowiskową dyscypliną jakoś nie może się przebić.
Generał dywizji
  • 0 / 0
"Dawno nie mieliśmy okazji pokazać czegoś więcej podczas meczów sekcji."
Tym zdaniem mnie zniechęcili. Zaczynam się obawiać o finansową kondycję sekcji.