News: Siatkówka: Legia wygrywa na inaugurację

Siatkówka: Legia wygrywa na inaugurację

01.10.2017 02:38

(akt. 02.12.2018 11:57)

Siatkarze Legii Warszawa udanie zainaugurowali sezon wygrywając 3:1 z Lesanem Halinów. "Wojskowi" zwyciężyli w premierowym secie 25:15 i tylko w drugiej części gry mieli pewne kłopoty, gdyż ulegli rywalom 22:25. Kolejne partie potoczyły się po myśli zawodników prowadzonych przez Daniela Kołodziejczyka. Stołeczny zespół triumfował 25:20 i 25:21, co przełożyło się na ostateczny wynik 3:1 w setach i zainkasowanie trzech punktów.

Warszawiacy triumfowali w pierwszym meczu po przebudowie zespołu, o której pisaliśmy w tym miejscu. Stołeczni siatkarze udanie przywitali się również z nową halą. Od startu tegorocznych rozgrywek, "Wojskowi" występują na Służewie przy ul. Niegocińskiej 2.

Bezpośrednio po meczu, warszawiacy zajmowali drugie miejsce w tabeli. Lepszy, stosunkiem małych punktów, był BAS Białystok. Pozostałe spotkania premierowej kolejki zostaną rozegrane w niedzielę. W 2. kolejce II ligi warszawiacy skonfrontują się na wyjeździe z ekipą UKS Centrum Augustów. Mecz odbędzie się 7 października.