News: Siatkówka: Legioniści wygrali w Halinowie

Siatkówka: Legioniści wygrali w Halinowie

10.12.2017 03:02

(akt. 12.12.2018 21:25)

Siatkarze Legii Warszawa zanotowali wyjazdowe zwycięstwo nad Lesanem Halinów. "Wojskowi" przegrali w wyrównanym pierwszym secie 25:27, ale w kolejnych partiach byli lepsi od przeciwników. Zespół Daniela Kołodziejczyka kolejną partię wygrał do 21, a w trzeciej części gry stołeczny zespół ograł rywali 25:17. Wynik 3:1 przypieczętował set wygrany 25:21.

"Wojskowi" po pokonaniu halinowskiej drużyny zajmują czwarte miejsce w tabeli. Zdecydowanym liderem rozgrywek jest BAS Białystok. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 16 grudnia, kiedy podejmą we własnej hali UKS Centrum Augustów.