Siatkówka: Międzyrzec Podlaski pokonany

Źródło:

20.11.2016 19:35

(akt. 04.01.2019 13:12)

Legia Warszawa zdobyła niezwykle cenne trzy punkty do ligowej tabeli. W meczu 10. kolejki rozgrywek II ligi pokonała na wyjeździe Huragan Międzyrzec Podlaski 3:1. Pierwszy set to zdecydowana dominacja „Wojskowych”, którzy zwyciężyli do 17. W drugiej partii, gospodarze zaprezentowali się lepiej. To nie wystarczyło na dobrze dysponowanych legionistów, którzy wygrali ten set do 22. Prowadzenie 2:0 nieco uśpiło czujność warszawskiego zespołu. Zaowocowało to zwycięstwem Huraganu w trzeciej partii do 17. W czwartym secie Legia zwyciężyła 15:17 i przypieczętowała zwycięstwo.

Było to czwarte zwycięstwo z rzędu i siódme w sezonie (na 10 rozegranych spotkań). Pierwszą połowę fazy zasadniczej zakończy następny mecz. Ten już w sobotę, 26 listopada o godz. 17:00 w hali przy ul. Naddnieprzańskiej 2/4. Rywalem „Wojskowych” będzie BAS Białystok. Serdecznie zapraszamy!

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Legia Warszawa 1:3 (15:25, 22:25, 25:17, 17:25)