Siatkówka: Ważna wygrana z drużyną z Olsztyna

Logo Legia.Net

Ana Okolus

11-01-2020 / 19:05

(akt. 11-01-2020 / 22:33)

Siatkarze Legii Warszawa w sobotę na Mokotowie w hali przy ul. Niegocińskiej 2a mierzyli się z AZS UWM Olsztyn. Spotkanie odbywało się w ramach 14. kolejki II ligi. Legioniści pewnie wygrali dwa pierwsze sety do 19 i 18. Niestety w trzeciej i czwartej części gry musieli uznać wyższość rywali, którzy zwyciężyli do 21 i 19. Na szczęście tie-break wygrali nasi siatkarze do 9 i całym meczu zwyciężyli w stosunku 3:2. Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostały jeszcze trzy kolejki. Trwa walka o fazę play-off.

Legia Warszawa - AZS UWM Olsztyn 3:2 (25:19, 25:18, 21:25, 19:25, 15:9)