Logo Legia.Net

Spotkanie kibiców - zdjęcia i video

Jan Szurek, Jerzy Zalewski

Źródło: Legia.Net

27-07-2010 / 20:17

(akt. 15-12-2018 / 20:10)

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią od godziny 19 przez przeszło godzinę trwało spotkanie kibiców na nowym stadionie. Omówione zostało wczoraj zawarte porozumienie pomiędzy Klubem a SKLW reprezentującym wszystkich kibiców Legii. Poruszone zostały tematy związane z wyjazdami na mecze Legii, oprawami meczowymi i wszystkim tym co wiąże się z kibicowskim życiem. W przerwach fani przeprowadzili także rozgrzewkę dopingu, który od tak dawna nie gościł na stadionie. W spotkaniu udział wzięło około tysiąca sympatyków Legii.

Zgodnie z zapowiedzią dziś o 19.00 doszło do spotkania kibiców na nowej Żylecie z Prezesem Kosmalą, który wraz z Michałem Wójcikiem tłumaczył kibicom treść podpisanego wczoraj porozumienia. Oprócz nich obecni byli także będący na wczorajszej konferencji prasowej Marek Drabczyk i Tomasz Woźniak. Niespodziewanie tuż przed 19.00 zamknięto bramę i część kibiców nie miała możliwości się dostać na stadion. Szczęśliwie po kilku minutach wszyscy mogli dołączyć do spotkania i zająć bardzo wygodne siedziska na dolnej trybunie północnej.

 

Na początku Michał Wójcik tłumaczył zebranym zasady funkcjonowania grup kibicowskich na nowym stadionie. Tłumaczył, że SKLW nie wszystkie postulaty mogło utrzymać, bo obie strony musiały nieco ustąpić i część oczekiwań zarzucić na rzecz kompromisu. Uspokajał, że zakazy stadionowe będą nakładane jedynie zgodnie z ramami prawnymi. W razie jakichkolwiek spornych sytuacji, których obie strony nie będą mogły rozwiązywać rozstrzygnięć będą dokonywać mediatorzy. Będą to osoby ściśle związane z Legią, osoby pracujące w różnych sekcjach, przy czym nadal toczą się jeszcze rozmowy kto konkretnie nimi będzie. Pierwszą taką osobą ma być kierownik sekcji bokserskiej Krzysztof Kosedowski.  Zapowiedziano też powstanie regulaminu mediacji, którego ukończenie powinno potrwać około dwóch tygodni.


Była jeszcze mowa o programie lojalnościowym, wspomnianym na konferencji prasowej. Wypowiedzi były dwukrotnie przerywane hukiem wybuchających petard, które jednak nie wzbudziły niczyjej agresji, a jedynie uśmiechy - także pracowników klubu. W czasie sesji pytań kilkukrotnie intonowane były przyśpiewki o Legii, które mimo obecności maksymalnie tysiąca uczestników dały próbkę możliwości akustycznych stadionu, jak i pokazały, co czeka wszystkich przeciwników Legii w nadchodzącym sezonie. Ponadto kibice dowiedzieli się, że oczywiście będą mogli stać na swoich miejscach, byle by nie stali na samych krzesełkach. Miejsca są numerowane, więc trzeba zajmować te, na które posiada się bilet, jednak dopuszczalna jest zmian miejsca, o ile będą takie wolne. Będzie można rozprowadzać sektorówki, a także rozwieszać flagi, jednak jedynie w miejscach nie zarezerwowanych na reklamy sponsorów. Prezes tłumaczył też, że póki co napicie się piwa na stadionie Legii nie będzie możliwe, gdyż zakazuje tego prawo, a dodatkowo wzbudziło to sprzeciw samych stowarzyszeń kibiców. Natomiast najprawdopodobniej już wkrótce zmontowane zostanie "gniazdo" dla prowadzącego, a spotkanie w tej sprawie odbędzie się w najbliższy czwartek. 


Gościem spotkania był też dziennikarz polskiego radia Marek Gaszyński, współtwórca pieśni wykonywanej przez Czesława Niemena „Sen o Warszawie”. Ze wzruszeniem opowiadał o swoim kibicowaniu i radości z tego spotkania, co spotkało się z gromkimi brawami. „Sen o Warszawie” oczywiście odśpiewano. Oberwało się jednej z gazet, której tytułu celowo nie wymieniono, a my nie zamieszczamy, gdyż kibice Legii nie chcą promować jej za to, w jaki sposób ukazywała ona od dawna przeciętnego kibica Legii. Na koniec wyjaśniono jeszcze, że decyzje personalne dotyczące pracowników klubu są suwerennie podejmowane przez Zarząd. Zaś w sprawie Piotra Staruchowicza padło jedynie stwierdzenie, że stadion jest otwarty na kibiców bez ważnych zakazów stadionowych. I tak trwające około godziny spotkanie zakończyło się. Jego uczestnicy spokojnie rozeszli się rozmawiając między sobą i wykonując sobie pamiątkowe zdjęcia.

Komentarze (89)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~
 • 0 / 0
Kmvcdb Not bad post, leave it at my bookmarks!....
~88
 • 0 / 0
za Panem F.

"Panowie z innych klubów, postaram się Wam przekazać nasz punkt widzenia, chociaż tłumaczyć się z czegokolwiek nikt nie ma zamiaru. Rozumiem, że komuś, kto kibicuje innej drużynie słusznie nie chce się śledzić naszych kolejnych oświadczeń. Skoro tak, prośba jednak o nie serwowanie opinii, że postulaty były nieprecyzyjne, czy niejasne.

- herb Legii zamiast "trumny ITI"
- maksymalne ograniczenie roli ochrony na nowej "Żylecie", stewarding ogarniany przez nas
- nasza wyłączność na organizację legalnych wyjazdów
- zdjęcie klubowych zakazów za udział w proteście (transparenty anty-ITI itp.) oraz jasne kryteria ich przybijania
- brak politycznej cenzury flag i opraw
- wypracowanie kanału komunikacji z klubem w sprawach "kontrowersyjnych", zanim zaczną szaleć z restrykcjami
- obniżka minimalnych cen pojedynczych biletów
- zniżki dla niepełnoletnich
- stworzenie przez klub infrastruktury wspomagającej ultraskę na naszej trybunie

No i tak się złożyło, że nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa - z "popychadła", które nie mogło bez telefonu na Wiertniczą podjąć decyzji o zakupie srajtaśmy do toi-toi'ów i gościa traktującego konflikt na ambicie, gdyż poprzedni za Pol-Motu przegrał na... członka rady nadzorczej ITI, który w trakcie negocjacji podejmuje strategiczne decyzje w sprawach, o których wcześniej nie był uprzedzany. Natychmiast okazało się, że rzeczy wcześniej "kompletnie niemożliwe" stały się w pełni akceptowalne. Od herbu po zdjęcie zakazów i obniżki cen biletów - i to nie tylko tych najtańszych. Zaproponowany przez nas pakiet lojalnościowy dotyczy wszystkich trybun, a aktualnie zabiegamy, by wyrównanie cen na mecze kategorii wyższej i niższej w dół objęło również sektor gości, czyli, żeby bilety były po 35.

Stanęliśmy więc przed pytaniem: wymyślać jakieś nowe warunki zaporowe, dalej śpiewać sobie pod Źródłem "jebać ITI!" oraz próbować dalej narażać inne kluby na kłopoty związane z naszymi wyjazdami "na układach", które swoją drogą przez te lata stały się jakimś schizem, czy... wziąć odpowiedzialność za swoje słowo i sytuację na Legii i powiedzieć im "sprawdzam". Mamy pełną świadomość ryzyka, jednak mimo różnych opinii generalnie zdecydowanie wybraliśmy "bramkę numer dwa". Osiągnęliśmy sytuację znacznie lepszą, niż przed konfliktem, gdy klub w ogóle z nami nie rozmawiał traktując jak klientów w Multikinie, a jedyne - oczywiste - ograniczenia nakłada na nas nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Śmieszą trochę opinie dot. ludzi, których podobno "zostawiliśmy" serwowane przez kogoś o zerowym oriencie w temacie i przy ignorze, że przed porozumieniem dwie osoby miały na Ł3 zakaz dożywotni, a kolejne zakazy sypały się "jak z kapelusza" - ile ludzi z ekipy zostało na trybunach widać było, gdy ściągano S. z gniazda. Najbliższe miesiące pokażą, czy nasza decyzja była słuszna. Zawsze łatwiej jest powiedzieć "pierdolę, nie robię". Jak napisałem, my stwierdzilismy, że czas przestać pierdolić. I wszystko.

Docierają do nas z sieci mega krytyczne głosy wrzucane m.in. przez przedstawicieli klubów, które same poukładały się z zarządami w kwestiach ograniczających ich działalność w stopniu znacznie większym, niż my (w przypadku jednego klubu jest to deklaracja współpracy z policją). Pozostawię to bez komentarza.

Podsumowując - zdania o ITI nie zmieniliśmy w najmniejszym stopniu. Jesteśmy jednak kibicami Legii Warszawa, a nie subkulturą anty-ITI. Postulaty zostały spełnione, więc zajmujemy się ruchem kibicowskim przy Ł3, a nie prywatnymi wojenkami. Natomiast żaden z naszych braci nie zostanie przez nas opuszczony nigdy, a jak to przeprowadzimy - to już nasz biznes.

Wprawdzie rzecz oczywiście pójdzie innymi kanałami, niż k.net, ale korzystając z okazji oraz mając na to mandat, szczerze i serdecznie dziękuję w imieniu ekipy Legii wszystkim, którzy nas wspierali. W każdej chwili, w miarę możliwości, możecie liczyć na wzajemność.

Pozdrawiam."
~AMNESTIA
 • 0 / 0
WIELKIE BRAVA DLA WSZYSTKICH ,KTÓRZY PRZYCZYNILI SIE DO ZAKOŃCZENIA KONFLIKTU! ! !!

Dzięki portalowi Legia net wielu ludzi zrozumiało,że piknik też ma swoje zdanie i też chce zakończenia wojny,która niszczyła nasz klub...dzięki opinią na tym forum mogliśmy poznać zdania przeciwników zarówno sklw jak i iti i każdy wiedział jak wyglądają fakty ....popełnione błedy z 1 i z 2 strony to już przeszłość,ale 3 lata stracone dają wiele do myślenia i pozostawia lęk..... OGŁOŚMY AMNESTIE NA LEGIA NET i nie dajmy się prowokować pustym łbą i innymi ,którzy swoimi wpisami chcą nas ponownie podzielić
Słowa podziękowania dla najaktywniejszych forumowiczów, których znaliśmy przez ostatnie 3 lata i mogliśmy poznać ich opinie
~Adam
 • 0 / 0
88 - Ty jesteś z Oświęcimia tak??:)
~88
 • 0 / 0
nie z poznania :)
~kibic
 • 0 / 0
Żałuję tylko że ŚP Wiesław Giler nie doczekał tej chwili .....
Kapitan
 • 0 / 0
Olimpia Elbląg oczywiście się pojawi! Pozdrawiam Przyjaciół Legionistów z całego świata :)
~kuku
 • 0 / 0
Po ostatnich przełomowych wydarzeniach widac kto jest kto.Na każdym legijnym portalu sa wpisy podjudzające do dalszych kłótni.Na legia.net takim kimś jest normals. Wiadomym jest ,że są to kibice z innych klubów , którzy czerpali dużą satysfakcję z naszego konfliktu.Mam nadzieje ,że admini i moderatorzy będa usuwac takim jednostkom konta.normals-polonia ksp
~Radek
 • 0 / 0
Aż mi się łzy na oczach pojawiły. Zaskoczymy całą ligę. Nikt się po Legii nie spodziewał, że jej największym wzmocnieniem będzie doping i prawdopodobnie komplet widzów.
~BU(L)I
 • 0 / 0
tak sobie czytam i myślę

normals nie jest kibicem Legii

dobrze że zostaje niektórym szczekać

ale szczekać też trzeba umieć

Legia Master pozdrowionka
~yago
 • 0 / 0
hej 88! znowu zmienileś nicka widze. zaproś flamastra na loda może co? ale idzcie sobie gdzie indziej z tym ok?
~88
 • 0 / 0
kolejny do ignorowania
yago :)
~rr
 • 0 / 0
no dobra to co czekamy do jakiegos wyjazdu na litwe ???
rozpi.... wszystko na koszt rycha i bedzie git...
mam nadzieje ze to tez ustaliliscie z prezesem ??
~88
 • 0 / 0
czekałem od 84 roku jak pierwszy raz zawitałem na Ł3
było warto !
~waqsiu
 • 0 / 0
he he ja tez byłem pierwszy raz na Legii w 84, urwalismy sie z kolgami z jakiejs badziewnej radzieckiej rewii na lodzie:) jak mnie pamiec nie myli Legia-Gornik W.
~88
 • 0 / 0
Legia -Pogoń
~waqsiu
 • 0 / 0
tak troche obok ale ogladajac mecz Sparty z amica szanowny redaktor
kołtun wygłosił teorie ze Legia wygrała rewaz z Geteborgiem dzieki
sedziemu:)) no zabawne sa te dwa p***y borek otworek i kołtunek:)
~88
 • 0 / 0
ciekawa teoria :)
a co sędzia niby wtedy takiego zrobił ?
pewnie to, ze wyrzucil 2 z IFK;)
~waqsiu
 • 0 / 0
2 niesłuszne czerwone kartki dla szwedow i nieznana prawidłowa bramka oczywiscie tez dla ifk:))
to lepsze niz kod da vinci:)))
Pułkownik
 • 0 / 0
Przy okazji - karnety w ostatnich dwoch tygodniach schodza jak woda w upalne dni. Dzis naliczylem juz ok. 7,7 tys. rezerwacji, z czego 1,7 na trybunie ultras, gdzie pewnie sprzedaz dopiero ruszy. Na najdrozszych sektorach sa juz praktycznie tylko pojedyncze miejsca. Tylko trybuna od kanalku jest ciagle pusta, choc i tu sie troche ruszylo w niektorych sektorach.

Zakladalem jeszcze kilka tyg. temu frekwencje w granicach 10-12 tys. Wyglada jednak na to, ze jest szansa na o wiele wiecej i samych karnetowiczow bedzie pewnie z 10 tys.

Zapowiada sie piekny sezon, aby tylko jeszcze Choto i Astiz byli zdrowi...
~WALE PROTESTY
 • 0 / 0
LICZY SIE TYLKO WIELKA LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~(L) KING
 • 0 / 0
10 000 karnetów pęknie jak nic jestem pewny i tak ma być LEGIA MISTRZ!
~88
 • 0 / 0
co do liczby - nie została podana własciwa
a) mogą być problemy jak było za duzo ludzi
b)zamknięto bramę o 19 :)
b) oj nie wiem... ludzie wchodzili nawet o 19::20;)
~88
 • 0 / 0
ano wchodzili bo byli uparci i czekali na otwarcie :)
~normals
 • 0 / 0
ty flamaster podrzucic mozesz siebie jako zdechła pacynka chorągiewka co nie ma swojego zdania popiera pusty łeb faszyste pederaste 88 kutasjewa a potem kupuje karnet hehehehe żałosny pajacyku jestes sterowanym małpiszonem z mordą zgreda MISTRZ LEGIA MISTRZ a pajace won
~88
 • 0 / 0
Master wytrwasz w postanowieniu
bo ja sie już prawie złamałem :)
ale daMy rade :)
zzzzzz*


_________________________
*bojkot normalsa
~Baron
 • 0 / 0
"Omówione zostało wczoraj zawarte porozumienie pomiędzy Klubem a SKLW reprezentującym wszystkich kibiców Legii."

Rozumiem, że jest to nadinterpretacja autora tego niusa.
~88
 • 0 / 0
skrót myślowy :)
~....
 • 0 / 0
Hehehehe "skrót myślowy", i tak to zostawmy...:)
~normals
 • 0 / 0
sk.w nie jest przedstwaicielem Legionistów i nigdy nie bedzie jest swoim i swoich interesów przedstawicielem...
adin..dwa...tri...
~waqsiu
 • 0 / 0
rece opadaja na takich jak ty,,, od pocztku stałem za iti ale po tylu latach w koncu wygrała moja UKOCHAN LEGIA i przestan ujadac prowokatorze!!!
No i w koncu moge szczerze pozdrowic LegiaMastera to tez sukces:)))
LM
~88
 • 0 / 0
a para normals swoje :)
~normals
 • 0 / 0
nikt nie traktuje sk.w jako wybawców tylko tych którzy syfili 3 lata żeby osiągnąc swoje cele ,ale to nie oznacza że sa przedstawicielami wszystkich Legionistów mają wiecej wrogów niż popleczników,oczywiście cieszy porozumienie ale 3 lata dziadostwa to ich zasługa...to są fakty a prowokatora szukaj na LL
~88 wesz
 • 0 / 0
i znów sam sobie odpisujesz wszo dęta???
~88
 • 0 / 0
1...2....3 ściana
ps:
czyli KP kłamało mówiąc ze i oni narozrabiali przez te 3 lata
para normals wie swoje
mam propozycje-oprotestuj mecze i na nie nie przychodz :)
~88
 • 0 / 0
~88 wesz
2010-07-27 22:13 IP 77.255.***
i znów sam sobie odpisujesz wszo dęta???--->;)


ty tak jednak masz :)
ps:
spytaj kogoś z redakcji czy ip. waqsia jest takie samo jak 88 !
~waqsiu
 • 0 / 0
waqsiu czyli ja to wojtula z LCP a wiec o posadzanie mnie o sympatie do SKLW to delikatnie piszac naduzycie:))
Wygrała w koncu Legia a ten kto tego nie rozumie jest po prostu gupi albo tanim prowokatorem!!!
~normals
 • 0 / 0
więc waqsiu przyjmij do wiadomości ze sk.w nie jest przedstawicielem wszystkich! kibiców Legii a porozumienie to inna sprawa równiez się ciesze ,ale jak ktoś tego nie rozumie to niech skoczy na banie do wisły polecam ok 24 w nocy
waqsiu,
równiez pozdrawiam;)
normals...moze pozyczyc moj rower ? moze ci pomoze, bede dumny jesli sie uda...
~normals
 • 0 / 0
flamingu swoj rower zostaw na terapie ,która ciągle pomaga ci przetrwac kolejny dzien ..50 postów rower i tak do usra...śmierci jestes mało ciekawym trollem i nic tego nie zmieni wiec dobranoc ty zatruty patałachu..brzydze sie takimi fujarami ty choragiewko kupiłas karnet...żałosny jestes...eot i mam nadzieje ze nigdy takiemu czemus nie bede musiał odpisywac....
~88
 • 0 / 0
waqsiu nie klikasz z Poznania :)
~88
 • 0 / 0
para normals to jak to jest sam sobie odpisuje ?
itioto :)
~88 szczoch
 • 0 / 0
a ty parówo zdejmij pończochy szmato...nie jestes godny zeby cie nawet obszczał pies
~88
 • 0 / 0
ma film :)
oj gardzisz moim rowerem, ehh, zalamie sie;)

a moze zaczniemy bojkotowac normlasa, co chłopaki?;d
przeciez to dzieki nam tylko jego dzien nie jest stracony do tej pory?;d ..jako prowokator bez odzewu innych moze przerzuci sie na forum Dyskopolo?
hmmmm...to byloby nawet dobre:d..podrzucimy im kukułcze jajo:D
~88
 • 0 / 0
jestem do tego :)
Pułkownik
 • 0 / 0
Nie jestem entuzjasta porozumienia z SKLW i mam jak najgorsze przeczucia. Ale jak juz jest dogadane, podpisane to proponuje dac temu porozumieniu szanse. Nalezy wstrzymac sie od krytyki i wypominania starych grzeszkow, zobaczyc co bedzie dalej.
~waqsiu
 • 0 / 0
A ja jestem entuzjasta kazdego porozumienia ktore przynosi Legii korzyść!!
Jak juz opadnie do konca pył bitewny to wszyscy zobacza ze nie ma tu niewinnych dziewic:)
Nawiazujac do historii napisze "wybaczam i prosze o wybaczenie":))
P.S. a z osobistych sukcesow to mam nadzieje ze LegiaMaster odczepi sie od mojej ortografii:)))
waqsiu,

nie licz na to:P
mam zboczenie (przyznaje) na punkcie językowej poprawności;)
~do archie
 • 0 / 0
Ja też nie jestem entuzjastą porozumienia z KP.I też mam złe przeczucia.Mam nadzieje,ze pamietąsz też o tym co wyrabiało KP ?Masz chyba cały mózq a nie pół?
~kali
 • 0 / 0
po dwóch godzinach stania po karnet dowiedziłem się że mam zakaz stadinowy. na arsenalu wszyscy ITI patataj
~maro
 • 0 / 0
Kali spadaj tu też masz zakaz wchodzenia.
~;d
 • 0 / 0
kali dobrze podjudzasz;]

Ps. jak byłeś u lekarza to wyrok zapadł?
-Jest Pan po prostu kompletnym kretynem ;D
~kali
 • 0 / 0
jutro o 15 mam się stawić u błędowskiego
~kali
 • 0 / 0
a zakazu nigdy nie miałem
~Egon
 • 0 / 0
A gdzie stałeś po ten karnet ?

W Poznaniu, Krakowie czy jeszcze gdzie indziej ?

Kup sobie karnet do toi toja.
W wakacje do karnetu dodają gratis rolkę papieru toaletowego. Będziesz mógł w środku naciąć konfetti i zaszaleć na muszli jak na Santiago Bernabeu.
~...
 • 0 / 0
Nie odczytujcie tego jako prowokację, ale "...SKLW reprezentującym wszystkich kibiców Legii..."?!? To jednak brzmi jak żart...
~maro
 • 0 / 0
SKLW reprezentuje wszystkich kibiców tak samo mnie jak i Ciebie to tak samo jak prezydent reprezentuje nas wszystkich Polaków. Czy to Ci się podoba czy nie.
~pafko
 • 0 / 0
sorry MARO, ale coś ci się somthink porypałos !!! Porównujesz człowieka wybranego w wyborach POWSZECHNYCH do .no własnie do kogo ?

PRAWIDŁOWO by było gdyby stało .....przedstawiciele wszystkich GRUP kibicowskich.

OSOBIŚCIE jestem PIKNIKIEM i to stowarzyszenie mnie nie reprezentuje !!! i to już od dawna, ale oczywiście ciesze się, że jesteśmy na dobrej drodze donormalności.
~kosmen
 • 0 / 0
Ja również od dawna nie czuje się i nie chcę być przez nich reprezentowany.
~88
 • 0 / 0
i z Bogiem :)
nikt nie zmusza was aby ich lubić i nikt nie zmusza Was do spiewania pod dyktando człowieka z sklw-u :)
~...
 • 0 / 0
mario - tobie już podziękujemy... 88, dzięki za pozwolenie... :)
no spotkanie ciekawe...przyznam, że jestem zbudowany Kosmalą, Drabczykiem oraz dobrej komunikacji z kibicami...oby to nie bylo chwilowe, oby bylo szczere..
stadion super, akustyka przetestowana;)..gardlo chyba zapomnialo ryczenia, bo po kilki przyspiewkach stracilem glos:)
no jesli kilkuset kibicow potrafilo ryknac, az milo pomyslec cop bedzie przy kilkunastu tysiacach:)
Ps. kibicow okolo tysiaca
~88
 • 0 / 0
niestety 3 pytania pon. krytyki :)
ale bywa nie wszyscy są mówcami
ps:
czy będzie sektorówka :)
~Radek
 • 0 / 0
i to jest dla mnie najważniejszy komentarz. jeżeli legiamaster jest zbudowany kosmalą i resztą, to nic więcej mi nie jest potrzebne
~Maksi
 • 0 / 0
haha mi tez gardlo odmowilo szybko posluszenstwa :D

ale po boku nie slyszalem kompletnie nic poza gosciem ktory bez mikrofonu zadal pytanie o Starucha glosniej i wyrazniej niz cala ta konferencja;)

milo bylo poczuc namiastke klimatu znanego nam od dawna;) no i standardowo browarek w sklepie po......meczu:D
~88
 • 0 / 0
jest tylko jeden problem-dach przecieka :)
~Maksi
 • 0 / 0
ale stadion co by nie mowic konkretny:) tylko troche malo miejsca gdy sie przechodzi obok osob bedacych na swoich miejscach.....te przeswity tez jakby nie mialy wplywu na akustyke...
~88
 • 0 / 0
ciekaw jestem jak poradzą sobie z pojemnością
na stojąco zamiast 6-7 tysi moze wejść nawet 10 tysi
nie wiem czy górna trybuna jest na to przygotowana
cieszy jedno- nie ma nr. miejsc :)
~...
 • 0 / 0
Nie ma numerowanych? Oczywiście masz na myśli jedynie trybunę "ultras"...?
~88
 • 0 / 0
tak ultras-góra + dół
reszta po nowemu
~...
 • 0 / 0
No to pięknie, ja już się w życiu naprzychodziłem 2h przed meczem... :)
~Maksi
 • 0 / 0
czyli zasady zostaja zachowane:) i elegancko bo ja juz nie wyobrazam sobie innych:D niech to bedzie Zyleta:) jaka znamy - ja i tak nie zamierzam zajmowac miejsc najblizej gniaza ale malolaci niech zajmuja.... patrzac na Kosmale o dziwo wydawalo mi sie ze on to rozumie:) i ma wyobraznie;)
na myslalem ze gora bedzie centrum ultraski i dlatego tam zakupilem karnet..dzis na spotkaniu wyszlo, ze centrum bedzie doł..heh...ale i dobrze, mysle ze na gorze tez bedzie piekielko, a i widok superasny-mimo ze za bramka:)
88, byłeś na stadionie czy nie?
Wszystkie miejsca są numerowane. Numerki są pod siedziskami i widoczne są gdy siedzisko jest podniesione.
~88
 • 0 / 0
Sylwek na starej Żylecie też były numerki
potrafisz czytać między wierszami ?
na trybunę północną wchodzimy i "siadamy" jak na starą Zyletę
teraz kumasz ?
Tylko raczej nie będzie przemieszczania góra - dół. Na dawnej żylecie mogłeś stać gdzie chciałeś.
~88
 • 0 / 0
odnosnie góra dół myslę ze to będzie uzaleznione od meczu i liczby ludzi w młynie
~88
 • 0 / 0
1/2 trybuny dolnej
ale jak ktoś chce to jest to mała liczba :)

co nie zmienia faktu ze jak poszło grubiej to ładnie echo sie odbiło :)
~Tobi
 • 0 / 0
Podejrzewam że miało być 400, poprostu jedno zero za dużo ktoś napisał.
~obecny
 • 0 / 0
Niestety ale było to ok 500 osób. Nie wiem skąd te 4000
~Do redakcji
 • 0 / 0
Na innym portalu Legii podali ze na spotkaniu bylo kilkuset kibicow i to wydaje sie bardziej prawdopodobne chociaz mam nadzieje ze byly te 4 tys. jak piszecie ;)
~;)
 • 0 / 0
Już to poprawili na około tysiąca
~pafko
 • 0 / 0
sorry, ale foto relacja nie potwierdza tych danych tj. koło 1k. to było bardziej ok. 400 os. więc b. daleko do tysiąca. POZDRO