Statystyki z meczu z Cracovią

23-09-2019 / 15:00

(akt. 23-09-2019 / 15:04)

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 2:1 z Cracovią w ramach dziewiątej kolejki PKO Ekstraklasy. Legioniści częściej utrzymywali się przy piłce i oddali więcej celnych strzałów od gospodarzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami z tego spotkania.
Cracovia
Legia Warszawa
1
2

(0:1)

• 31' David Jablonsky
  • 32' David Jablonsky
  • 46' Sylwester Lusiusz
  • 66' Mateusz Wdowiak
  • 71' Filip Piszczek

Luquinhas79000/0 27/23 (85%)
Jarosław Niezgoda71102/1 (50%)13/9 (69%)
Igor Lewczuk11000/0 3/3 (100%)
Domagoj Antolić65001/1 (100%)39/35 (90%)
Jose Kante19000/0 2/2 (100%)

Komentarze (5)

1063

#11094
#1094
Cafu, tylko 24 minuty a index lepszy od Nagy'ego, który grał 99 minut, a porównywalny z indexem Martinsa. I jeszcze: najszybszy piłkarz niedzielnego meczu. Szkoda tego Cafu, tak po prostu sxjoda.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Dominik - 5 wygranych pojedynków na ziemi na 23. Stąd to wrażenie że "co narychtowana armata - to strata". On koniecznie chce jakoś szczególnie zaistnieć, pokazać że "jeszcze Polska nie zginęła" i stąd tyle paliwa i wyłącznie kopec zamiast ognia. jemu ktoś musi powiedziec żeby skupił sie na małych, pożytecznych rzeczach dla drużyny a nie na odpalaniu stadionów świata.
Mógł być graczem meczu GDYBY nie zapomniał włożyć szkieł kontaktowych...
Już w Płocku mógł być bohaterem Legii, ale setkę spartolił równie widowiskowo jak wtargnął z piłką w pole karne.
~kAApitan
  • 0 / 0
Krabownik - rewelacja. Z każdym meczem gra lepiej. Chyba największy sukces Vuko.
Vuko to doskonały kucharz z przepisem na sukces. Kraby w sosie z ligowej rąbanki.