Statystyki z meczu z Pogonią

Źródło: Legia.Net, ekstraklasa.org

24-11-2019 / 15:30

(akt. 24-11-2019 / 15:38)

Legia Warszawa przegrała w Szczecinie 1:3 z Pogonią w ramach szesnastej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedynego gola dla "Portowców" strzelił Jarosław Niezgoda. Gospodarze oddali więcej strzałów celnych oraz częściej utrzymywali się przy piłce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami z tego spotkania.
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
3
1

(1:0)

• 28' Hubert Matynia
  • 31' Konstantinos Triantafyllopoulos
  • 37' Adam Buksa
  • 61' Santeri Hostikka
  • 67' Srdjan Spiridonović
  • 74' Adam Buksa
  • 86' Damian Dąbrowski
  • 90' Marcin Listkowski

Igor Lewczuk90000/0 52/41 (79%)
Artur Jędrzejczyk90001/1 (100%)45/36 (80%)
Paweł Wszołek65002/1 (50%)23/18 (78%)
Andre Martins90001/0 (0%)53/44 (83%)
Walerian Gwilia90002/1 (50%)57/47 (82%)
Arvydas Novikovas90004/1 (25%)40/27 (68%)
Luquinhas75000/0 30/21 (70%)
Jarosław Niezgoda90103/1 (33%)17/13 (76%)

• 0 / 0
Przy przebiegnięciu w czasie 90 minut 10-ciu kilometrów średnia na minute to 111 metrów ,jakoś obserwując mecze nie mam wiary co do pomiarów .O systemie mierzącym wiem tylko że podstawą jest sensor ruchu .Czy ktoś z kolegów z forum wie coś więcej na ten temat ?
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Kiedyś czytałem, że błędy pomiarowe dochodziły nawet do 10%...
  • 0 / 0
Myślałem że więcej.
  • 0 / 0
Do 10% się przyznano, więc kto wie, może i więcej...
Nikt rzeczywistych danych nie ujawni, bo to tajemnica firmowa.
  • 0 / 0
Niemcy ze swoim systemem RedFIR® przyznają się do 3%:

• 0 / 0
Kinexon twierdzi, że ich produkt mierzy z dokładnością do 10cm, cokolwiek to miałoby oznaczać:

• 0 / 0
Holendrzy zaś zeszli ponoć do 3cm:

• 0 / 0
Ekstraklasa stosuje TRACAB firmy ChyronHego, która twierdzi, iż błąd pomiaru to 2%.

• 0 / 0
Manekin dziękuję za info.
A Wieteska w pierwszej trójce Instat Index za jedyne 49 minut gry, to że się pośliznął przyczyniając się do straty bramki widzieli wszyscy, ale jego grę w obronie i interwencje już nikt... widziałem jeden wpis że poza babolem przy bramce grał całkiem dobrze, ale to niestety był jeden jedyny wpis...
PietrekLegia
Pisałem, że na środku obrony powinien grać Wieteska z Lewczukiem. Coś mi nie pasuje ten nasz kapitan. Podobnie miałem z Pazdanem. Nie umiem dokładnie tego określić, bo myśli uciekają w spiskową teorię dziejów......