Stromecki zostanie w Siedlcach, Rozmus ma ofertę z Puław

Marcin Szymczyk

Źródło: mkppogonsiedlce.pl

11-01-2014 / 15:10

(akt. 21-12-2018 / 22:32)

Marcin Stromecki w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014 będzie nadal występował w barwach „biało – niebieskich”. Zawodnikowi kończyło się wypożyczenie do Pogoni Siedlce, ale władze klubu otrzymały zgodę od Legii Warszawa na przedłużenie wypożyczenia. "Stroma" w minionej rundzie wystąpił w 16 spotkaniach II ligi, strzelając 2 bramki. Do Pogoni trafił przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu z Młodej Legii. Łącznie w barwach lidera II ligi, gr. wschodniej rozegrał 32 spotkania.

Ofertę z Wisły Puławy otrzymał obrońca rezerw Legii Kamil Rozmus. Zawodnik wstępnie wyraził zgodę, ale zmienił się trener i teraz piłkarz jest skłonny spróbować swoich sił w ekipie trenerów Jacka Magiery i Krzysztofa Dębka. W ciągu tygodnia sprawa powinna się wyjaśnić.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~aLeks
  • 0 / 0
Slyszalem, ze niestety sa pozostawieni sami sobie. Nie dość, że nikt ich nie obserwuje na bieżąco to nawet nikt z klubu nie dzwoni i sie nie pyta co u nich.
Ciekawe czy tych wszystkich wypożyczonych (Mazka,Gąsiora,Widejko,Stromeckiego,Długołęckiego itd.) ktoś z klubu obserwuje ...
~kiwi
  • 0 / 0
Też się zastanawiam, ale nie zdziwiłbym się jeżeli śledziliby tylko suche statystyki ich poczynań
~dzidas
  • 0 / 0
myślę że opiniom Bobo ufają.. Na Dolcanie byłem w tej rundzie tylko raz i akurat "przypadkiem" widziałem przedstawicieli Legii, i to kilku. Co do Suwałk, to mieszka tam jeden ze skautów - zdziwiłbym się, gdyby nie odwiedził ani razu stadionu. Co do Siedlec to nie mam pojęcia czy jest tak jak piszesz, czy inaczej. Na Stromę chyba nikt poniekąd nie liczył, bo w Legii grał słabiutko, a i chyba trener nie był jego fanem. Fajnie, że chłopak po kontuzji sprzed paru lat wreszcie wraca do solidnej dyspozycji. Wiem że zawodnicy wypożyczeni są w klubie oglądani, ale to oczywiste, że częściej ci co są blisko.
Nikt nie dzwonił.. milej by było, jakby ktoś zadzwonił (jeśli faktycznie nie dzwonił, ale też - co to by zmieniło?)