Tenis: Nabory do sekcji

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: legiatenis.com

05-09-2019 / 18:30

(akt. 05-09-2019 / 19:12)

Sekcja Tenisa Legii Warszawa by WSG zaprasza do zapisów na treningi w sezonie 2019/20. Prowadzone są nabory w każdej grupie wiekowej, w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy. Do udziału w zajęciach zapraszane są dzieci, młodzież i dorośli.

- Jesteśmy najlepszą i jedną z największych akademii tenisowych w Polsce. W naszej ofercie szkolenia każdy znajdzie coś dla siebie - mamy propozycje zarówno dla osób z ambicjami zawodniczymi, jak i dla całych rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie. Działamy na autorskich konspektach treningowych opracowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia w naszej akademii prowadzą byli zawodnicy z doświadczeniem w rozgrywkach tenisowych na szczeblach krajowym i międzynarodowym. To gwarancja najwyższej jakości szkolenia - czytamy na stronie sekcji tenisa.

- Do naszej akademii zapraszamy dzieci już od 3. roku życia, którym zapewniamy zajęcia z adaptacji tenisowej. W ramach zajęć w kategoriach wiekowych U6, U8, U10 proponujemy m.in. treningi grupowe; obiektywizację i konsultacje, obozy stacjonarne i rodzinne - wszystko pod okiem doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów i animatorów. Od początku szkolenia dbamy też o rozwój psychologiczny zawodników. Przyjmujemy zapisy do wszystkich młodzieżowych kategorii wiekowych: U-12, U-14, U-16, U-18. Prowadzimy także szkolenie osób dorosłych. Stawiamy na kompleksową opiekę. W naszej ofercie znajdą Państwo treningi indywidualne i grupowe, przygotowanie motoryczne, obiektywizację zawodnika i konsultacje. Bardzo ważne są dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa. Zawodnikom proponujemy wyjazdy turniejowe. Nad wszystkim czuwa licencjonowana kadra trenerska (ITF/PZT) - zapewniają przedstawiciele sekcji tenisa.

- Nasza akademia znana jest ze skutecznego szkolenia. To my wyszkoliliśmy i poprowadziliśmy karierę Igi Świątek, która znajduje się obecnie w TOP 50 rankingu WTA. Nasi zawodnicy tacy jak Stefania Rogozińska-Dzik, czy Kacper Żuk, doskonale radzą sobie na zawodowych kortach. W ramach kategorii PRO prowadzimy zawodników grających w Tennis Europe, ITF, WTA i ATP; otaczając ich kompleksowym programem wsparcia psychologicznego w sporcie i przygotowania motorycznego. W naszej ofercie znajdują się także: medycyna i fizjologia wysiłku; odżywianie i suplementacja; fizjoterapia i regeneracja; konsultacje z trenerami z Touru WTA/ ATP/ ITF i strategiczna współpraca z renomowanymi ośrodkami szkolenia sportowego. W ramach agencji WSG oferujemy również usługi z zakresu managamentu sportowego, marketingu sportowego i public relations - czytamy ofercie w kierowanej do wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na korcie.

Nabory do sekcji tenisa na sezon 2019/2020:
tel. +48 798 001 228,  e-mail: [email protected]

- Mapa ośrodków

- Cennik treningów

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094