Trenerzy ograli dziennikarzy

Redakcja

Źródło: Legia.Net

11-02-2014 / 17:56

(akt. 08-12-2018 / 22:02)

Tradycji znów stało się zadość, i to podwójnie – po wtorkowym treningu odbył się mecz sztabu szkoleniowego z dziennikarzami. I tradycyjnie już trenerzy okazali się lepsi. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa!

Fotoreportaż z meczu

 

Tego typu spotkania organizowane są podczas zgrupowań od kilku lat. Tym razem naprzeciw naszej drużyny stanęli Henning Berg, Paco, Kazimierz Sokołowski, Goncalo Feio, Cesar Sanjuan-Szklarz, Maciej Tabiszewski, Paweł Bamber, Wojciech Frukacz, Łukasz Kowalski i Łukasz Zep. W rolę sędziego tym razem wcielił się kontuzjowany Krzysztof Dowhań. Dystans 2x15 minut okazał się dla nas morderczy, ale walczyliśmy do samego końca.

 

Sztab szkoleniowy od pierwszego gwizdka narzucił ostre tempo gry. Nasz zespół starał się temu przeciwstawić, ale niestety, nie byliśmy aż tak skuteczni. Ostatecznie rywale zdołali strzelić nam osiem goli, na które odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami. Redakcja Legia.Net ma jednak powody do dumy – jedną z bramek zdobył bowiem przedstawiciel naszej redakcji, Jan Szurek. Do gry wystawiliśmy dwóch przedstawicieli – oprócz Szurka w sparingu wziął także udział Emil Kopański. Nieustępliwa walka, błyskotliwe dryblingi i efektowne strzały – tak w skrócie wyglądał ten mecz. Niestety, tym razem się nie udało wygrać, ale z pewnością będziemy żądni rewanżu!

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~opalony solar
  • 0 / 0
Na to wygląda :)
Z taktyką Berga nie mieli szans.
~andres
  • 0 / 0
Nie jestem za bardzo w temacie tego zgrupowania. Jest tam nasza Legenda? Gdzie pan Lucjan?
~Koziol2
  • 0 / 0
Pierwsze spojrzenie i przeczytałem trenerzy ograli piłkarzy.
~Aria dla atlety po słowacku
  • 0 / 0
a w Turcji pojedynek na ławce trenerskiej Shota Arveładze vs Slaven Bilic. Jak ten czas leci ...