Trenowali bez Radovicia i Vrdoljaka

Marcin Szymczyk, Damian Kujawa

Źródło: Legia.Net

16-01-2015 / 14:54

(akt. 13-12-2018 / 14:01)

Na piątkowym treningu piłkarzy Legii zabrakło ponownie Ivicy Vrdoljaka i Miroslava Radovicia. "Ivo" ma drobne kłopoty z kolanem i ścięgnem Achillesa, ale wkrótce ma wrócić do zajęć z kolegami. "Rado" biega po parku i w ten sposób przyzwyczaja mięsień przywodziciela do wysiłku. Wokół boiska z trawiastą nawierzchnią truchtał dziś Dossa Junior - tak jak informowaliśmy on ma być gotowy dopiero na zgrupowanie w Hiszpanii czyli od początku lutego. Indywidualnie ćwiczył też Tomasz Brzyski, który ma stopniowo zwiększane obciążenia.

Na treningu pojawił się za to Norbert Misiak, który jako jedyny z zespołu rezerw został wyróżniony i pojedzie na obóz przygotowawczy z pierwszym zespołem. W drużynie Jacka Magiery grał najczęściej na prawej obronie, ale może zagrać też na lewej.


Zajęcia legionistów były dość intensywne, zawodnicy pracowali nad rozegraniem piłki. Trening z boku obserwowali m.in. Aleksandar Vuković i Krzysztof Dębek. Razem z Krzysztofem Dowhaniem bramkarzy sprawdzał po przerwie Lucjan Brychczy.


Sobota będzie dla legionistów dniem wolnym. W niedzielę trening zaplanowany jest na godzinę 9:30. Po nim legioniści wylecą na pierwsze zimowe zgrupowanie do tureckiego Belek.

Komentarze (13)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~poloop
  • 0 / 0
I dobrze, że wraca ale niestety na ławę a nam potrzeba trzech graczy , którzy od razu wchodzą do I szego składu.Pozdrawiam.
~pawe(L)ec
  • 0 / 0
Furman wraca do Legii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~A.K.
  • 0 / 0
a gdzie Orlando?
A co z Gui? Na zdjęciach go nie widać, okres wypożyczenia mu się skończył i coś cisza o podpisaniu z nim kontraktu.
Wczoraj jeszcze trenował: legia.com/uploads/albums/Czwartek_pod_balonem._Fot._Mateusz_Kostrzewa/1200x900/151421322919.jpg

Na zdjęciach z wtorku również było go widać, więc wszystko jest pewnie ustalone i pozostaje czekać na podpisy.
Ok dzięki bo to wartościowy zawodnik.
Ja bym nie wymienił na żadnego innego zawodnika z tej ligi. Znalezienie na rynku wolnych agentów tak dobrze wyszkolonego i świetnie łączącego grę w ofensywie i defensywie zawodnika graniczy z cudem. Nam się udało. Może i wynalazek, ale jaki. Jeszcze niedawno mieliśmy Ogbuke.
~Dustonnn
  • 0 / 0
Guilherme to aktualnie moj ulubiony zawodnik Legii. Chlop zrobi wielka kariere.
~robertos
  • 0 / 0
Gdzie transfery???
~Tomasso33
  • 0 / 0
Nie będzie bo nie ma potrzeby.
Generał
  • 0 / 0
tutaj:
transfery.info
~Banshe
  • 0 / 0
Potrzeba jest zawsze nie ma takiego klubu na świecie który nie potrzebował by transferów co okienko transferowe. Kto nie inwestuje ten się cofa a konkurencja nie śpi, 5 przegranych ze słabeuszami mówi wszystko o naszej drużynie, wiele pracy przed nami ale świeża krew jest niezbędna.
~drongal
  • 0 / 0
poszly z dymem