Trenowali bez Saganowskiego, ale z Rzeźniczakiem i Dwaliszwilim

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

11-09-2013 / 20:38

(akt. 14-12-2018 / 00:46)

Piłkarze Legii trenowali w środowe popołudnie w strugach deszczu. Do zespołu, do zajęć z pełnym obciążeniem, wrócili Jakub Rzeźniczak i Wladimer Dwaliszwili. Nie trenował za to normalnie Marek Saganowski. Podstawowy napastnik naszego zespołu jedynie truchtał wokół murawy. „Sagan” ma zbity mięsień czworogłowy. To efekt jednego ze starć na wczorajszym treningu. Na mecz z Koroną powinien być jednak gotowy do gry.

Zdjęcia z treningu - kliknij tutaj

Dossa Junior i Henrik Ojamaa również stawili się na treningu, ale że grali wczoraj w swoich kadrach w większym wymiarze czasowym, to tylko biegali wokół murawy. Zabrakło za to Dominika Furmana i Michała Żyry. Normalnie zespołem ćwiczyli Jakub Kosecki, Raphael Augusto, Tomasz Jodłowiec i pierwszy raz przez całe zajęcia Michał Efir. Indywidualnie trenowali Michał Kopczyński, Inaki Astiz i wspomniany Saganowski.


Legioniści po rozgrzewce pracowali nad skutecznością, rozegrali gierki na skróconym polu gry. Niesamowite emocje towarzyszyły ostatniej z gierek. Zespół, któremu przewodził Miroslav Radović, długo i zdecydowanie prowadził. Jednak ekipa Ivicy Vrdoljaka zdołała w końcówce wyrównać – głównie za sprawą Tomasza Brzyskiego, który wyraźnie poczuł swoją szansę i prezentuje się bardzo efektownie. „Brzytwa” zdobył trzy bramki i zrobiło się remisowo. Ostatnie minuty należały jednak do ekipiy „niebieskich”. Ładnym przyjęciem i lobem popisał się Michał Efir. – Brawo Efiro, ty to jesteś gość – wykrzykiwał „Rado”. Po chwili Serb sam zwiódł kolegę i strzałem na dalszy słupek pokonał Marijana Antolovicia ustalając tym samym wynik spotkania.


Kolejny trening został zaplanowany na czwartek na godzinę 10:30.

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Poloop
  • 0 / 0
Panie prezesie niech pan trząchnie tym naszym JU bo jak czytam , że wlado w końcu się odnajdzie to powiem tak... ten tłuścioch bez szybkości, zwrotności może i by się odnalazł ale w oldbojach. A SAGAN- szacun ale czas na emeryturę.
~kibic zwykły
  • 0 / 0
No to JU ma wstrząsnąć, czy Wladimerem Dwaliszwilim, Markiem Saganowskim i polityką transferową Legii w ogóle? Bo tak ciut mało konsekwentnie się wpisałeś. Pozdrawiam.
~W -wa .
  • 0 / 0
w obecnej formie ' Sagan' mialby problem z '11' w oldboyach Legii .
~hejter
  • 0 / 0
hehe, drużyna grająca na Antka ma handicap :)
~i
  • 0 / 0
spoko, w drugiej był Pinto i Augusto wiec i tak mieli łatwiej
~Maniek-L
  • 0 / 0
gimsbuski i lecealistki znalazły sobie nowe obiekty do wyżywania swoich frustracji życiowych :D

był Żyro, Kucharczyk teraz są nowi.....

macie luz na razie co :)? Ale to się zmieni jak nadejdzie okres klasówek.

Spokojna Wasza rozczochrana chłopcy :))))
~hejter
  • 0 / 0
Maniek - wtf?
~Maniek-L
  • 0 / 0
że co? wku.rwia.ją mnie już te wasze dąsania.