Trzech legionistów w jedenastce kolejki

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

12-02-2018 / 08:06

(akt. 02-12-2018 / 11:36)

Po meczu z Zagłębiem w Lubinie trzech piłkarzy Legii zostało wyróżnionych przez dziennikarzy "Przeglądu Sportowego". Arkadiusz Malarz, William Remy i Jarosław Niezgoda znaleźli się w jedenastce XXII kolejki Lotto Ekstraklasy. Cała jedenastka prezentuje się następująco: Arkadiusz Malarz (Legia) - Cornel Rapa (Pogoń), William Remy (Legia), Ricardo Nunes (Pogoń) - Goran Cvijanović (Korona), Jakub Piotrowski (Pogoń), Damian Szymański (Wisła), Sławomir Peszko (Lechia) - Jose Kante (Wisła Płock), Jarosław Niezgoda (Legia), Jakub Meres (Zagłębie).

Komentarze (15)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Krisu
 • 0 / 0
Remy jest rewelacyjny
jak to jedenastka kolejki?? przecież ta jeszcze trwa... ŻENADA!!!
~Paco
 • 0 / 0
Malarza bardzo szanuje jako fajnego człowieka, natomiast powtórki pokazują dobra interwencja ale złe odbicie kierunkowe konsekwencja; dobitka.
Pierwsza bramka zła decyzja, tradycyjnie zamiast zrobić krok w bok rzucił się i było po śliwach.Arek się nie przesuwa na nogach zamiast tego się rzuca, często wybija po strzałach piłkę przed siebie. Natomiast swoje braki nadrabia fenomenalnym refleksem.
Oby Po meczu ze Śląskiem tych legionistów zostało wybranych pięciu :)
~michallus99
 • 2 / 0
Malarz to chyba tylko za tę jedną fantastyczną interwencję, bo generalnie pierwsza bramka obciąża go mocno. Gdzie on wyszedł i po co? Gdyby stał tam gdzie stał to by to obronił, tak Mares wyprzedził Pazdana i kopnął tam gdzie Malarza nie było, bo niewiadomo po co zdecydował się wyjść z bramki

ekstraklasa.tv/bramki/zaglebie-legia-1-1-alez-poczatek-drugiej-polowy-mares-uprzedzil-pazdana-i-1-1/82b1m8
Domyślny awatar Kapral
 • 1 / 0
Eksperci Canal+ docenili tylko Niezgodę. Jeden Legionista był w jedenastce kolejki. W mojej ocenie zabrakło tam Remy'ego, który grał zdecydowanie najlepiej ze wszystkich stoperów w tej kolejce. Pewnie dlatego, że nie było liczb (gol, asysta, zero z tyłu).
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 1
Parodią było nie wybranie Malarza do jedenastki kolejki
Generał dywizji
 • 0 / 0
Panowie - olejcie to. Wszelkie zestawienia tego typu zawsze robą kompleksiarze żeby sobie dołożyć znaczenia i podnieść poziom satysfakcji, bardzo częstow kontekście mało satysfakcjonującego wyniku. Zawsze będzie miejsce dla kalek, które zagrały mecz życia czy choćby kolejki kosztem regularnie punktujących fachowców. Bo to takie "podniecające i egzotyczne". Stąd trzech pogoniarzyw zestawieniu. Niech tylko Termalika czy sandecja wygrają ze trzy zero po gargantuicznej przerwie w pubktowaniu i w 11 kolejki będziecie mieli wysyp jakiś pajacyków.
Pozdrawiam.
~ktoś
 • 0 / 0
Przecież Remy tam jest :)
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 0
ktoś -u kolega pisał o jedenastce anal+
~ktoś
 • 0 / 0
Sorki ,brak czytania ze zrozumieniem :(
~Zajmon Szczecin
 • 0 / 0
Remy to nowy Choto z lepszą kocią zwinnoscia.
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 3 / 0
Dobre zdjęcie :) Widac strach w przeciwnikach.
~Ostr
 • 0 / 1
11 kolejki przed meczem Jagi...
~Golgol
 • 1 / 0
Kolejka jeszcze się nie zakończyła a tu już utworzona jedenastka kolejki.Można się cieszyć z obecności 3 Legionistów ale poczekajmy do końca kolejki i niech wtedy powstanie zestawienie.