News: Trzecioligowe podsumowanie kolejki

Trzecioligowe podsumowanie kolejki

19.05.2015 01:46

(akt. 07.12.2018 23:56)

Za nami 30. kolejka trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej. Rezerwy Legii przegrały z Polonią 2:3, a stało się tak głównie przez bardzo słabą grę w drugiej połowie spotkania. Poniżej nasze podsumowanie kolejnego tygodnia rozgrywek, w których występują młodzi legioniści. Zapraszamy do lektury.

Mecz rezerw Legii:

Legioniści przegrali w Nowym Dworze Mazowieckim 2:3 z Polonią. "Wojskowi" prowadzili 2:1 po pierwszej połowie, ale niezwykle słaba druga połowa w wykonaniu zawodników z Łazienkowskiej nie pozwoliła na walkę o pełną pulę. Drugie 45 minut derbów było jedynie usypianiem obserwatorów tej konfrontacji... Więcej na ten temat w tym miejscu

Mecz kolejki:

W meczu OKS-u Otwock z Wartą Sieradz emocji nie brakowało do samego końca. Gospdoarze prowadzili po trafieniu Mroczka, lecz to goście wyjechali z trzema punktami dzięki trafieniom Idzikowskiego i Kobierskiego w ostatnich minutach. To tylko pokazje niektórym drużynom, że walka do końca zawsze się opłaca!

Oko na żądło:

OKS Otwock wypożyczonego z Legii Sebastiana Szerszenia przegrał 1:2 z Wartą Sieradz. Młody napastnik spędził na boisku 90 minut i niestety nie pokonał bramkarza rywali.