News: Trzecioligowe podsumowanie kolejki

06.04.2015 21:00

(akt. 08.12.2018 01:27)

W poprzednim tygodniu rozegrano dwie kolejki trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej, które podsumowujemy tutaj. Humory piłkarzy rezerw są zapewne mieszane - o ile w środę pokonali oni ŁKS Łódź, to w sobotę lepsi od "Wojskowych" byli już gracze Omegi Kleszczów. Zapraszamy do lektury.

Jak radzili sobie legioniści:

W środę legioniści po zaciętym spotkaniu pokonali ŁKS Łódź 3:2. Dwie bramki z rzutów karnych zdobył Norbert Misiak, a jedno trafienie dołożył Michał Trąbka. W weekend do Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechała ostatnia w tabeli Omega Kleszczów (nie liczymy wycofanego z rozgrywek GKP Targówek). Rywale rozegrali niezłe spotkanie i wygrali 1:0 po ślicznym uderzeniu Krystiana Kolasy.

Najlepszy mecz 21. kolejki:

Legia II - ŁKS. W tym spotkaniu było wszysto: kilka goli, emocje, śliczne akcje i głośny doping kibiców. Ostatecznie warszawiacy wygrali 3:2, choć miejscowi prowadzili już 2:0, a dali się doścignąć do stanu 2:2. Decydujący cios w doliczonym czasie gry zadał Norbert Misiak, który jednocześnie został najlepszym strzelcem zespołu rezerw wyprzedzając z sześcioma trafieniami Arkadiusza Piecha występującego obecnie na wypożyczeniu w GKS-ie Bełchatów.

Najlepszy mecz 22. kolejki:

Zdecydowanie najciekawszym, ale i najlepszym spotkaniem były derby Radomia, w których żadna ze stron nie mogła być zadowolona. Inną sprawą jest, że remis 1:1 był naprawdę sprawiedliwy. Było ciekawie, a trybuny wypełniły się w całości. Dla zielono-białych, którzy liderują w tabeli był to już trzeci remis 1:1 w tej rundzie.

One man show:

Do ciekawych zdarzeń doszło w meczu 21. kolejki gdy Pilica podejmowała na własnym boisku Broń Radom. Najważniejsze wydarzenia spotkania miały związek z graczem białobrzeskiego zespołu, Konradem Rudnickim. W 14. minucie zawodnik pokonał własnego bramkarza i wyprowadził na prowadzenie rywali. W 29. minucie było już 1:1, a za wcześniejszą sytuację zrewanżował się właśnie 21-latek. Takim wynikiem zakończyła się cała konfrontacja.

Oko na żądło:

W środę Szerszeń tradycyjnie wystąpił przez 90 minut przeciwko Ursusowi. Zawodnik w 70. minucie zdobył gola z rzutu karnego, a jego zespół wygrał 2:1. To, że młody napastnik wykonywał "jedenastkę" pokazuje jaką pozycję w tak krótkim czasie wypracował sobie "Szery". 18-latek został również ukarany czwartą żółtą kartką w sezonie, przez co w weekend musiał pauzować przeciwko ŁKS-owi. OKS przegrał w Łodzi 0:1.