Turniej tenisowy na kortach Legii

Piotr Kamieniecki

Źródło: WSG

30-07-2019 / 19:09

(akt. 30-07-2019 / 19:50)

Na kortach tenisowych Legii Warszawa odbędzie się turniej WSG Open 2019. Pula nagród wzrosła do 60 tysięcy dolarów. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką, która wystąpi przy ul. Myśliwieckiej będzie Czeszka Tereza Martincova (138 WTA).

Turniej na kortach Legii potrwa od 5 do 11 sierpnia, a przy ul. Myśliwieckiej wystąpi ok. 80 zawodniczek. Występ zagwarantowała już sobie Polka Maja Chwalińska. Spodziewać można się też innych zawodniczek z naszego kraju, w tym tenisistek Legii, które zapewne otrzymają "dzikie karty". 

Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką, która wystąpi przy ul. Myśliwieckiej będzie Czeszka Tereza Martincova (138 WTA). Dalej w kolejności znajdują się Ekaterina Gorgodze (144 WTA) oraz Słowenka Rebecca Sramkova (161 WTA). Pula nagród zawodów na kortach Legii zwiększyła się z 25 do 60 tysięcy dolarów. Turniej będzie rozgrywany w ramach cyklu ITF Women's Circuit.

Pierwsze mecze w turnieju głównym, zarówno w singlu, jak i deblu, zaplanowane zostały na wtorek. Wstęp na wszystkie mecze, przez cały tydzień, włącznie z ćwierćfinałami, półfinałami i finałem imprezy, jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące turnieju można znaleźć tutaj

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Z kortami się udało, a kiedy postępy w sprawie strzelnicy?
Generał broni
  • 0 / 0
Że też to wszystko musi iść jak po grudzie .Niezagospodarowany teren straszy wyglądem o przydatności boisk nie wspominam .
Podporucznik
  • 0 / 0
oby rozruszało to korty Legii, a w perspektywie pojawił się turniej WTA Tour