U-15: Grali legioniści, porażka z Irlandią

Jakub Szerszeń

Źródło: 90minut.pl

21-11-2019 / 16:13

(akt. 21-11-2019 / 16:17)

Reprezentacja Polski do lat 15 przegrała 1:2 z Irlandią w meczu towarzyskim. Na boisku pojawili się dwaj gracze Legii Warszawa: Bartosz Krasuski oraz Bartosz Mikołajczyk.

We wtorek Polacy rywalizowali z Irlandią po raz pierwszy Biało-czerwoni przegrali wtedy 1:2. Gracze Legii: Bartosz Krasuski oraz Bartosz Mikołajczak zameldowali się wtedy na murawie po przerwie. 

Dwa dni później doszło do rewanżowego meczu towarzyskiego. Wynik był taki sam, a bramkę dla biało-czerwonych ponownie zdobył Marcel Szymański. Krasuski oraz Mikołajczyk rozpoczęli czwartkowe spotkanie w podstawowym składzie. 

Irlandia - Polska 2:1
Gol dla Polski: Szymański (7. min.)

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Cienizna
Generał broni
  • 0 / 0
Przegrywamy w wszystkich rocznikach z wszystkimi!zaraz przyjdą ME i rywale poważniejsi i też w plecy, ale jak trenerami są tacy amatorzy jak Magiera Michniewicz Brzeczek Lasocki, ludzie którzy nic nie osiągnęli w piłce to czemu się tu dziwić, a domiar złego prezesem PZPN jest gościu który nie potrafi zatrudnić dobrej firmy od murawy i zawał winę na polityków ahahaha.
Pułkownik
  • 0 / 0
Fakt porażek jest trochę za dużo ale to kadra u15, możemy ocenić ją za kilka lat, jak kilku chłopaków z kadry będzie grała w ekstraklasie a jedn czy dwóch zrobi karierę w poważnej piłce klubowej i w dorosłej kadrze to będzie prawdziwy sukces.
Pułkownik
  • 0 / 0
Ps. Ciepłe posady w spółce zarządzającej stadionem narodowym to polityczne synekury, więcej fachowców mniej dojenia i nie będzie wpadek z murawą, ale to nie forum polityczne więc kończę.