U-16: Polska wygrała ze Słowenią, grali legioniści

Źródło: 90minut.pl

25.11.2021 13:00

(akt. 25.11.2021 13:02)

Reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2006) wygrała 3:1 w drugim meczu towarzyskim ze Słowenią. W spotkaniu wystąpiło dwóch zawodników Legii Warszawa: Filip Rejczyk grał w pierwszej połowie i został zmieniony w 46. minucie, a Kacper Bogusiewicz pojawił się na murawie tuż po przerwie. Trzeci z legionistów, Aleksander Mickielewicz, oglądał rywalizację z ławki rezerwowych.

U-16: Słowenia - Polska 1:3
Petrov (52. min.) - Mikołajewski (41. min., 46. min.), Krysiak (57. min.)

Słowenia (skład wyjściowy): Trivuncević - Obrić, Golić, Bohinc, Sojer, Jelen, Petrov, Karahodzić, Voglar, Mlakar, Kranjcić.

Polska: Mędrala - Rejczyk (46' Krysiak), Orlikowski (46' Bogusiewicz), Pioterczak, Wolski (71' Bugaj), Mikołajewski, Borkowski (62' Tomczyk), Kolanko (62' Faberski), Gurgul, Adamczyk, Skoczylas (62' Krzyżanowski).