U-16: Wygrana z Irlandią, dwa gole Włodarczyka

Źródło: 90minut.pl

29.11.2018 15:36

(akt. 02.12.2018 11:21)

Reprezentacja Polski pokonała 4:0 Irlandię Północną w meczu towarzyskim rozgrywanym w Swarzędzu. Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobył zawodnik Legii Szymon Włodarczyk, który na murawie pojawił się w drugiej połowie. Pozostałe gole strzelili Filip Wilak oraz Aleksander Buksa. Na placu gry pojawiło się także trzech innych piłkarzy "Wojskowych". Jakub Ojrzyński oraz Ariel Mosór grali przez całe spotkanie, natomiast Radosław Cielemęcki zastąpił po przerwie Wilaka.

Polska - Irlandia Północna 4:0 (2:0)
Wilak (13. min.), Buksa (23. min.), Włodarczyk (69. min., 80. min.)

Żółte kartki: Wilak, Tomal (Polska) - Devlin (Irlandia Płn.)

Polska: Ojrzyński - Tomal (69' Hoyo-Kowalski), Balcewicz, Mosór, Woschek (62' Malec) - Wilak (41' Cielemęcki), Gerbowski (62' Korczakowski), Łęgowski (69' Wasilewski), Bukowski (41' Kafel), Kusztal (51' Musiałowski) - Buksa (41' Włodarczyk).