News: U-19: Grali Ryczkowski, Tomasiewicz, Wieteska i Bartczak

U-19: Grali Ryczkowski, Tomasiewicz, Wieteska i Bartczak

09.09.2014 21:07

(akt. 08.12.2018 10:35)

Reprezentacja Polski U-19 (rocznik 1996) przegrała 1:2 z Włochami w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Nowym Sączu. Decydująca bramka padła w 4. minucie doliczonego czasu gry. Od pierwszej minuty na boisku przebywali Adam Ryczkowski i Grzegorz Tomasiewicz, zaś pozostali dwaj legioniści czyli Mateusz Wieteska i Robert Bartczak pojawili się na murawie w czasie drugiej połowy meczu.

Polska - Włochy 1:2
Bramki: Oskar Zawada 55' - Vittorio Parigini 32', Davide Calabria 90'

Polska: 1. Maksymilian Stryjek - 18. Bartosz Kapustka (72' 14. Mateusz Wieteska), 20. Jan Bednarek, 5. Damian Ciechanowski, 6. Adam Ryczkowski (82' 9. Paweł Łysiak), 10. Oskar Zawada (82' 16. Robert Bartczak), 8. Chris Jastrzembski, 17. Jakub Łukowski (61' 11. Adam Buksa), 4. Grzegorz Tomasiewicz (61' 7. Mateusz Grzybek), 2. Kamil Dankowski, 19. Paweł Bochniewicz.