U-19: Porażka z Armenią, grali Jagiełło, Bartczak i Tomasiewicz

Źródło: 90minut.pl

12-10-2013 / 19:48

(akt. 09-12-2018 / 06:02)

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0:1 z Armenią w swoim drugim spotkaniu turnieju I rundy eliminacji do mistrzostw Europy. W meczu od pierwszej minuty na murawie przebywali dwaj legioniści - Grzegorz Tomasiewicz i Aleksander Jagiełło. Tego pierwszego na 12 minut przed końcem zmienił inny piłkarz naszego klubu Robert Bartczak. W czwartek podopieczni Marcina Sasala zremisowali 111 z Litwą. We wtorek o 15:00 w Grudziądzu Polacy zagrają swój ostatni mecz turnieju z Rumunią.

Polska - Armenia 0:1
Bramka: Wardan Bakaljan 75'