News: U-19: Wygrana ze Szwecją, wystąpili legioniści

U-19: Wygrana ze Szwecją, wystąpili legioniści

Patryk Tylak

Źródło: 90minut.pl

08.11.2017 19:34

(akt. 02.12.2018 11:49)

Reprezentacja Polski do lat 19 wygrała w towarzyskim meczu ze Szwecją 1:0. W drugiej połowie spotkania na boisku zameldowało się dwóch juniorów z Legii - Kamil Orlik i Bartosz Olszewski. Pierwszy z wymienionych w 70. minucie zmienił Mikołaja Kwietniewskiego, a siedem minut później na murawie pojawił się Olszewski, zastępując Adama Chrzanowskiego. W sobotę biało-czerwoni rozegrają kolejny mecz towarzyski, przeciwko Norwegii.

Polska - Szwecja 1:0

Bramka: Repka (88. min.)

Polska: Bułka - Puchacz (77' Grabowski), Chrzanowski (77' Olszewski), Repka, Szota, Grym (62' Pawłowski), Kanach (70' Moder), Łyszczarz (70' Makowski), Chodyna (62' Balicki), Kwietniewski (70' Orlik), Steczyk (62' Stasiak)