W Bełchatowie będzie komplet, GKS zapowiada zwycięstwo

Marcin Szymczyk

Źródło: gksbelchatow.com

21-11-2014 / 09:21

(akt. 08-12-2018 / 06:55)

Mecz z Legią zapowiadany jest w Bełchatowie jako spotkanie jesieni. Na trybunach ma zasiąść komplet publiczności, a także skauci z skauci AS Nancy oraz Borussii Dortmund. - Chcemy sprawić niespodziankę. Na pewno będzie to inny mecz niż ten w Warszawie. Początek rozgrywek zawsze wiąże się z pewną niewiadomą. Faworytem nie jesteśmy, ale będziemy grać o pełną pulę. Chcemy sprawić niespodziankę. Strzelmy jednego gola, wygrajmy 1:0, tak jak często robimy to w tym sezonie i oby trzy punkty zostały w Bełchatowie - zapowiada kapitan beniaminka Arkadiusz Malarz.

Kamil Kiereś (trener) – Będziemy gospodarzami, ale nie faworytami w spotkaniu z Legią. Wprawdzie w tabeli dzielą nas tylko trzy punkty, ale nie należy tak na to patrzeć. Legia wypracowała pozycję w tabeli swoim potencjałem, a my ciężką pracą. Punkty zdobywamy dzięki temu, że tworzymy kolektyw, dzięki ogromnej pracy w defensywie i temu, że przekłada się to na ofensywę.


Patryk Rachwał – Miło by było zacząć weekend od zwycięstwa z Legią. Stadion ma się zapełnić do ostatniego miejsca, fajnie by było gdyby takie zainteresowanie wzbudzał nie tylko przyjazd Legii, ale i inne nasze mecze. Nasza dyspozycja i pozycja w tabeli na koniec rundy dają nadzieję, ze coraz więcej fanów będzie przychodziło nas oglądać. Legia jest silnym zespołem, ale przy naszej dobrej grze możemy pokusić się o punkty.


Bartosz Ślusarki – To bardzo ważne dla nas spotkanie, podobnie jak pozostałe trzy w tym roku. Nie jesteśmy faworytami, ale interesuje nas zwycięstwo. Mamy swoje atutu, przez całą rundę gramy solidnie w defensywie i mam nadzieję, ze tak będzie też w piątek. By wygrać z Legią musimy zagrać nie tylko skutecznie w tyłach, ale też w ofensywie. Legia to aktualny mistrz Polski, lider tabeli. Wygraliśmy spotkanie w Warszawie, ale była to inauguracja a wtedy forma drużyny jest często wielką niewiadomą. Dziś będzie inaczej, wiemy, że Legię stać na dużo, ale znamy też swoją wartość.

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~dejne3
  • 0 / 0
Dwa mecz e sezone zawsze dla PGR ,są ważne jeden u siebie , drugi na wyjeżdzie , ale was ta nielubiana Legia elektryzuje.
~trrg
  • 0 / 0
Ci przynajmniej są szczerzy - mecz jesieni, komplet na trybunach "bo Legia". Dzięki za to, bo dużo więksi od was udają głupiego, nawet jak im frekwencja rośnie dwu - trzykrotnie, a drużynę po meczu z Legią jeszcze przez następne trzy kolejki łapią skurcze już w szatni, jak się przebierają.
Może tradycyjnie pukniecie bramkę, Legia czasami wręcz sama sobie strzela, bez pomocy przeciwnika. Ja mam nadzieję, że my tradycyjnie trafimy co najmniej dwa razy, a może trzy, tak jak często w tym roku bywało.
Powodzenia wszystkim - mój typ: Bełchatów - Legia 1 - 3
~obiektyw
  • 0 / 0
1-0 he he wy na tej wiosce znacie inny wyniki niz 1-0?? macie najgorzsza frekwencje na trybunach i wasze mecze sa nudne bo pada w nich najmniej goli... dzisiaj typuje 0-3 dla Legia, w warszawie wam sie fuksnelo
~zbieracz bawelny
  • 0 / 0
Niech w koncu nasza Legia, odskoczy na jakies 10-12 punktow, bo tej napinki karasi jaebanych typu Slusarski, Rachwal to się nie da czytac. Jeszcze w tym pasztecie brakowalo zdania "w tym sezonie walczymy o mistrza". Dosc panowie szlachta, olewania Trower Ekstraklasa. Gramy jak w LE, wygrywamy, i zamykamy innym pyski. Cala naprzod!!!
LEGIA TO POTEGA!!!!
~macio69
  • 0 / 0
serio, trzeba ich roznieść, bo to wkurzające, że takie neptki się tak napinają
~kempess
  • 0 / 0
napinasz to się jedynie ty...
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Pomarzyć panowie z GKS dobra rzecz...... a poważnie to 0-4 .Duda, Osa, Kosecki i Osa jeszcze raz.
~kempess
  • 0 / 0
jakie to były prognozy tutaj przed meczem z Pogonią? ;)