W piątek promocja w Fan Store, wszystkie drogi prowadzą na Legię

Piotr Barański

Źródło: Legia.Net

13-03-2019 / 12:00

(akt. 13-03-2019 / 12:46)

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie przy Łazienkowskiej w piątek może dojść do sporej niespodzianki związanej z biletami na spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Prawdopodobnie w sklepie Legia FanStore posiadacz wejściówki na sobotni mecz będzie mógł nabyć rzeczy z dużym rabatem - sięgającym nawet 80 procent - usłyszeliśmy w klubie.

Jak na razie na każdym sektorze jest sporo wolnych miejsc. Początek meczu zaplanowano na sobotę 16 marca na godzinę 20:30. Grupa "Nieznani Sprawcy" już tydzień temu rozpoczęła mobilizację w celu dobrej frekwencji, która jest warunkiem zaprezentowania efektownej oprawy meczowej.  

BILETY NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

Po akcji „Pełna Żyleta” przed meczem z Cracovią oraz wielu rozwieszonych transparentach przed spotkaniem z Miedzią Legnica przyszedł czas na kolejną akcję motywacyjną. We wtorek w wielu miejscach w Warszawie mogliśmy dostrzec banery, które zapraszają na mecz przeciwko Śląskowi Wrocław, które odbędzie się przy ul. Łazienkowskiej w sobotę 16 marca o godz. 20:30.

Zielone banery są drogowskazami, na której widnieje strzałka prowadząca na stadion, a po prawej stronie możemy dostrzec datę oraz godzinę rozegrania najbliższego meczu domowego. Na spotkanie klub przygotował promocyjne ceny biletów, o czym informowaliśmy w poprzednim tygodniu. Nieznani Sprawcy zaznaczają, że na meczu pojawi się oprawa i uda się tylko wtedy, jeśli „Żyleta” wypełni się co do ostatniego miejsca.

Do akcji przyłączyli się również byli piłkarze Legii:

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na mecz ze Śląskiem i do zakupu biletów. Można to zrobić w tym linku lub stacjonarnie w klubowych kasach przy ul. Łazienkowskiej 3.

Komentarze (18)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
 • 0 / 1
A może będą koszulki.... Rakowa?
Myślisz że takim wpisem zablysnales?
uuuuu, to musi być bardzo źle, skoro jest taka akcja, aby frekwencja na Śląsk nie była żałosna :(
Podporucznik
 • 1 / 0
Najlepszym marketingiem jest normalny trener, dobra gra drużyny i normalna sytuacja w klubie a nie czyszczenie magazynów w sklepie.
Jak jest to pierwsze to wtedy ta druga zależność jest bardziej z automatu ale trzeba to przetrwac i liczyć że w Maju będziemy cieszyli się z Mistrzostwa
Major
 • 0 / 0
Żenada. Legio schodzisz na psy.
~sLa
 • 0 / 0
Koszulki Agry som? Jeśli tak bierę wszystkie!
Podporucznik
 • 0 / 0
tez mnie to nurtuje...zna ktos odpowiedz?
Generał broni
 • 0 / 0
Bardzo dobre pytanie, czy karnetowicz może liczyć na rabat?
~Brat
 • 0 / 0
A co z karnetowiczami? Mając karnet też mogę liczyć na rabat?
~Rysiek
 • 0 / 2
No to do piątku pewnie sie teraz zero biletów sprzeda
Szeregowy
 • 0 / 4
Wyjątkowo nietrafiona jest ta akcja. Ci co chodzą na mecze to i tak chodzą tylko korzystają z tańszych biletów (klub traci),a nikt nowy na Legię się nie wybiera (patrz frekwencja).
~(L)ol
 • 0 / 1
przyznaj, napisales to tylko po to, zeby napisać komentarz - bo sensu w tym nie widze
Kapitan
 • 2 / 0
Niby tak, niby nie. Najtrudniej jest zdobyć nowego klienta. Utrzymanie obecnego jest łatwiejsze. Tylko że w przypadku klubu piłkarskiego o frekwencję dbają wyniki i spektakularne gole, a nie akcje marketingowe. Tak mi się wydaje.
Dlaczego? W Wawie i okolicach są pewnie dziesiątki tysięcy kibiców, którzy na mecze chodzą od okazji do okazji, i tskie akcje mogą być dla nich takimi właśnie okazjami.
To ze tak akcja przekona kogos nowego to też wątpię, ale wątpię też że o to chodzi tej akcji.
Porucznik
 • 0 / 0
Powinni robić tak że na rundę mistrzowską mają pierwszeństwo nie tylko posiadacze karnetow ale Ci którzy na Legie chodzą regularnie... Wqurwia mnie to że na większości meczów rundy jest połowa stadionu a jak dochodzi do meczów o mistrzostwo to ciężko jest dostać bilety bo wtedy wszystkie Janusze kibicowskie przypominają sobie o tym że trzeba iść na mecz by pozniej w przypadku kolejnego MP lansować się w SM że byli na meczu i sa wielkimi kibicami...
Porucznik
 • 0 / 0
A jeszcze bardziej irytuje mnie fakt że w miescie które ma około 2 mln mieszkańców ciężko jest zapełnić stadion... Ja rozumiem że połowa mieszkańców WWA w weekend doponguje swoje klubiki na bialorusi, we wronkach i innych wioskach ale bez przesady... To wstyd że taki wielki klub musi prosić się o frekwencję na stadionie
Szeregowy
 • 0 / 0
Zgoda. Jeśli klub chce przyciągnąć typowego Janusza na stadion to musi mu poza meczem zapewnić inne atrakcje na stadionie lub chociaż dobre jedzenie. O słabej frekwencji na Legii nie decydują wysokie ceny biletów,a słaby poziom sportowy i buractwo na trybunach. Nie rozumiem po co klub obniża ceny biletów...