Logo Legia.Net

W polu karnym wyłączamy prąd

Piotr Szydłowski

Źródło: Legia.Net

25-06-2010 / 21:33

(akt. 15-12-2018 / 23:23)

Wieczorne zajęcia legionistów na obiektach Dyskobolii były niewątpliwie jednymi z ciekawszych, odkąd drużyna trenera Macieja Skorży rozpoczęła zgrupowanie w Grodzisku. W przeciwieństwie do poprzednich treningów, piłkarze ćwiczyli na płycie głównej stadionu KSD. Istotniejszy wydaje się być jednak fakt, że nie zabrakło dziś ćwiczeń taktycznych i treningowej gierki. Dodatkową atrakcją był gość specjalny. Trenującą w Grodzisku ekipę Legii Warszawa postanowił bowiem odwiedzić Łukasz Fabiański.

 Zdjęcia z treningu - kliknij tutaj

Już na początku treningu, piłkarze chwycili za piłki i pod okiem trenera Lucjana Brychczego odbyli rozgrzewkę oraz serie ćwiczeń przyjęć i podań. Sławny "Kici" jak zawsze zadbał o różnorodność zajęć i nie szczędził zawodnikom wskazówek. - Jak jest obrońca na plecach, to się obracamy i gubimy! - zaznaczał, pouczając młodszych legionistów.

Po rozgrzewce i doskonaleniu podań, piłkarze odbyli jeszcze pod okiem trenera Rafała Janasa krótką gierkę na utrzymanie piłki, by po kilku minutach przejść do ćwiczeń taktycznych. Tu, pod swoje skrzydła zawodników wziął już trener Skorża. Były asystent selekcjonera reprezentacji Polski nie szczędził podopiecznym swych uwag. - Spokojnie panowie, musimy wszystko rozegrać w odpowiednim tempie! - pokrzykiwał warszawski szkoleniowiec. - Panowie, zachowujcie zimną krew! W polu karnym wyłączamy prąd! - pouczał Skorża, gry zawodnicy posyłali kolejne strzały, zdecydowanie mijające cel. - Żwawo panowie! Grajmy z jajem! - zagrzewał do większego wysiłku nowy trener legionistów.

Zajęcia zakończyła gra treningowa na skróconym boisku, w której zespół "zielonych" pokonał "pomarańczowych" 4:1. Dla zwycięzców trzy gole strzelił Maciej Górski, a jednego Dong Fangzhuo. Dla przegranych honorową bramkę zdobył natomiast Bruno Mezenga.

Komentarze (10)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~1500
  • 0 / 0
Skoro zespół "zielonych" pokonał "pomarańczowych" a gole zdobywali Górski I Dong czyli rezerwy pokonały teoretycznie pierwszy skład , ciekawe .
~stefan
  • 0 / 0
o, widze na zdjeciu gizmo. no to internacjonaly juz wiedza, ze nie trzeba sie wysilac ;-)
Ja tam trochę jednak wątpię z tym, że Dong będzie wzmocnieniem. Przed poprzednią rundą też strzelał na treningach i po jednym ze sparingów się nim zachwycaliśmy, a jak wypadł w lidze to wiedzą chyba wszyscy. :(
~norek
  • 0 / 0
Jak wypadł w lidze ? Jeśli uważasz że kilkadziesiąt minut ( w sumie ) pozwala ocenić umiejętności to gratuluje
~Lenergy
  • 0 / 0
Dobrze że Maciek strzela ! Pokaż ambicje oraz umiejętności i walcz chłopie o miejsce w pierwszej 11 !
Szeregowy
  • 0 / 0
no dokładnie :D jeszcze nam sie kińczyk wyrobi :D
Szeregowy
  • 0 / 0
Dong to chyba najskuteczniejszy gracz tych gierek
~cobrax
  • 0 / 0
podobno trzy asysty miał. Jak tak dalej pójdzie okaże się kolejnym wzmocnieniem. Bo w poprzedniej rundzie to w praktyce go nie było.
Szeregowy
  • 0 / 0
no nie bylo bo niby jak ? dostal chyba ze dwie przeogromne szanse zeby sie pokazac i mu nie wyszlo :D dobremu zawodnikowi 8 minut i 36 sekund powinno wystarczyc w nadmiarze :D:D:D
tak czy inaczej zobaczymy.....a noz cos tam z niego bedzie ?
~qq
  • 0 / 0
To prawda, ale na zgrupowaniach przed rundą wiosenną też strzelał, a w lidze już nic nie pokazał, chociaż szans za dużo nie miał.