Waldemar Fornalik: Powinniśmy mieć rzut karny

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

15-12-2018 / 22:48

(akt. 16-12-2018 / 13:33)

- W wielu fazach i fragmentach spotkania graliśmy dobrze. Mieliśmy swoje problemy z powodu wykartkowanych zawodników, w dodatku Tomek Jodłowiec szybko doznał kontuzji. Jak na to wszystko, zaprezentowaliśmy się solidnie. Legii nie brakuje jakości, jest dobrym zespołem, a w pierwszej połowie nie otrzymaliśmy rzutu karnego. Sędzia Stefański wykartkował nas w poprzednim tygodniu, a dziś siedząc w wozie VAR nawet nie powiedział arbitrowi głównemu, by sprawdził tamtą sytuację. Większość osób uważa że to była ewidentna „jedenastka”. Szkoda, że regulamin nie zawsze jest przestrzegany - stwierdził Waldemar Fornalik, szkoleniowiec Piasta Gliwice.

- Trudno było nam stwarzać sytuacje z gry, co widać po ostatnich spotkaniach wielu drużyn przeciw Legii. Bazowaliśmy na stałych fragmentach gry, ale niestety, gola nie strzeliliśmy - dodał trener gliwiczan po porażce 0:2 z Legią. 

 

 

Komentarze (32)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
 • 0 / 0
Powinieneś całować sandały rasputina, że skończyło się tylko na 2:0.
Generał
 • 0 / 0
Fornalik złamasie, rozmieniasz się na drobne. Piast powinien mieć Ronaldo, Messiego i trenera paralityku, TRENERA! Pochlip w rękaw może PZPN każe grac przeciw Piastowi w 9-kę buahahaha! Albo idź do tych ciot znalu+, może będą wspierać Piasta, bo co się trafi przeciwko Legii to gratka! naucz swoich piłkarzyków grac w piłkę i nie skoml jak dziad spod budki z piwem !
Wiadomo, z Legią można przegrać tylko jak sędzia pomaga. Co z tego że nie mieliście żadnej sytuacji. ŻADNEJ! Jesteś Walduś kiepski trener i do tego płaczek.
Dodam tylko, że Lettieri pokazał jak można po meczu się wypowiedzieć o przeciwniku. Inna klasa.
Generał dywizji
 • 2 / 0
Wszyscy winni, tylko nie on... Ty sie Waldus ciesz, ze po gebie od Rysia nie dostales, bo w pewnym momencie blisko bylo.
Walduś co tak skromnie! Co tam karny! Przecież Majecki mógłby obronić, co już pokazał. Piast grając przeciwko Legii powinien ustawowo zaczynać mecz z bramką przewagi.
My też powinniśmy mieć rzut karny. Ale wygodnie jest ten fakt przemilczeć, co?
Rany, jak taka mameja mogła zostać selekcjonerem...
Młodszy chorąży
 • 4 / 0
Waldek "King", wsadź lepiej głowę do muszli i spuść wodę. Jaki karny? Twoje piłkarzyki przewracały sie bez przerwy, a sędzia gwizdał dla nich wolne. To było w porządku?
Marszałek Polski
 • 7 / 1
Waldek, a w 11 minucie po interwencji Czerwińskiego to powinien byc karny dla Legii czy nie? Nop bo jak jest "ręka" U Remy-ego, to chyba tym bardziej u Czerwoniaka, co nie?
Generał brygady
 • 0 / 0
On daltonista, to powie Ci perfidnie, że nie widział.

;)
~(L)
 • 3 / 0
Chyba zapomniał o meczu w Gliwicach PP jak powinna byc uznana dla nas bramka po przekroczeniu całego obwodu.
Generał dywizji
 • 2 / 0
Jedyne co mu się nie należało to zrobienie go trenerem reprezentacji z którą wszystko przegrał.
XDDDDDDD
sorry, nie mam innego komentarza
No jak Smutny Waldek już coś powie to nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Marszałek Polski
 • 5 / 1
Waldziu (sorry za poufałość ale jesteśmy rówiesnikami) słowo "ewidentny" ma swoje konkretne znaczenie. Taki był ten karny "ewidentny" że nawet w powtórkach były wątpliwości czy piłka w ogóle trafiła w ręke legionistę.
Sprawa druga - wypadałoby się zapoznac z przepisami gry i wytycznymi dla sędziów w kwestii ZAGRANIA piłki ręka. Wypadałoby - zamiast na biegu tworzyc swoje, pasujące do z góry założonej koncepcji.
Waldek, nie pij więcej...
Co nie? Z ryja taki chlor ze szkoda gadać. Zapija pewnie slabiutki charakter i wynikajace z niego konsekwencje, stąd brak szans na wyniki w wymagających miejscach. To typ który nigdy nigdzie nic nie wygra, i to niie tyle przytyk co smutna rzeczywistość.
Co nie? Z ryja taki chlor ze szkoda gadać. Zapija pewnie slabiutki charakter i wynikajace z niego konsekwencje, stąd brak szans na wyniki w wymagających miejscach. To typ który nigdy nigdzie nic nie wygra, i to niie tyle przytyk co smutna rzeczywistość.
No chyba że należał wam się ten rzut karny po 3 rzutach rożnych. "Trzy rogi- jedenastka".
Ja trenerze proponuje powiedzieć że należały wam się 3 rzuty karne i 2 czerwone kartki dla piłkarzy Legii. Kulenović i Carlitos powinni zostać ukarani bo strzelili wam gole.
~Ben
 • 1 / 0
Nie przypominam sobie, żeby trener Fornalik był tak krytyczny wobec pracy sędziego po meczy PP z Legią w Gliwicach, kiedy sędzia zabrał nam 2 gole.
~geo
 • 0 / 0
Czerwinski powinien dostac czerwona kartke za permanentne faulowanie
Podporucznik
 • 3 / 0
gadanie frajerów,którym w życiu nie wyszło. zawsze ktoś winny tylko nie ty.
Generał brygady
 • 0 / 0
Dokładnie. Taki babski płacz, zamiast oddać wyższość lepszej Legii.
może i powinniście mieć karnego, ale na podobnej zasadzie powinniście przelać mi tak z 500.000 pln na konto :)
~kenty
 • 5 / 0
Większość na ławce Piasta twierdzi że był karny Tylko Jodła odmówił komentarza
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Jodła przeciwko Legii nic nie powie. W Turbokozaku jak to zapytali o sytuację w klubie to zapytał czy w obecnym czy w Legii. Tomasz jest Legionistą z krwi i kości. ????
~on(L)y
 • 1 / 0
glupek hanys...on ma na mysli nastrzelona reke Remy ???