Walerian Gwilia zagrał w reprezentacji Gruzji

Źródło: 90minut, Legia.Net

08.10.2020 20:15

(akt. 08.10.2020 21:45)

Reprezentacja Gruzji wygrała u siebie 1:0 z Białorusią w półfinale barażu D o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. W drugiej połowie na murawie pojawił się pomocnik Legii, Walerian Gwilia.

Walerian Gwilia wszedł na boisko w 65. minucie spotkania z Białorusią. Zastąpił Otara Kiteiszwiliego, który na co dzień gra w Sturmie Graz. Warto dodać, że w zespole Gruzji, przez 82 minuty grał Waleri Kazaiszwili, były piłkarz "Wojskowych".

Gruzini w finale barażu zagrają ze zwycięzcą meczu Macedonia Północna - Kosowo, który zostanie rozegrany 8 października o godz. 20:45. Gospodarzem finału zaplanowanego na 12 listopada na godz. 18:00 będzie Gruzja. Zwycięzca w mistrzostwach zagra w grupie C lub w przypadku awansu Rumunii z barażu A w grupie F.

Gruzja – Białoruś 1:0 (1:0)