Reklama HEG

Wełniak trafi do drugiej ligi

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

14-01-2019 / 12:18

(akt. 14-01-2019 / 12:25)

Kacper Wełniak rundę wiosenną spędzi na wypożyczeniu w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg.

Kacper Wełniak jesienią rozegrał trzynaście spotkań w trzecioligowych rezerwach Legii Warszawa. Napastnik strzelił dwa gole, a do tego dołożył bramkę i asystę w jednym meczu zespołu z Centralnej Ligi Juniorów. 18-letni atakujący był również powoływany do reprezentacji Polski do lat 19.

Wychowanek Skry Paterek spędzi rundę wiosenną na wypożyczeniu w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg, która zajmuje piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Trenerem drużyny jest Włodzimierz Gąsior. W ekipie zielono-czarno-żółtych występuje były legionista, Maksymilian Sitek.

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał
  • 0 / 0
Wełniak - trzymam za ciebie kciuki.
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Zawsze lepiej jest grac. Powodzenia
Podpułkownik
  • 0 / 0
Powodzenia. Zacisnąć zęby i szurać na boisku.
Pułkownik
  • 0 / 0
Ma dopiero 18, czasami taka zmiana środowiska wychodzi na dobre. Kto wie może tam zacznie się spełniać i wróci o wiele lepszy. Nie rezygnował bym z żadnego młodego, nigdy nie wiadomo kiedy jakiś talent zabłyśnie.
Plutonowy
  • 0 / 0
Powodzonka!
Rzeczywiście, tak jak pisze Boras. Nie potrafimy wychować sobie nspsdtmika do pierwszego składu. I niestety Wełniak też taki nie jest. Życzę chłopakowi jak najlepiej, niech się ogrywa i koze wtedy podniesie poziom . Nas nie zbawi ale może zrobi karierę.
Domyślny awatar Kapitan
  • 0 / 0
Niech się ogrywa. Na boiskach 2-giej ligi nie będzie mu łatwo ale za to ma gdzie grać. Oby przebił się do pierwszego składu i rozwijał się.
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
Nie wiem dlaczego, ale mamy wyraźny problem z wychowaniem sobie napastników. Najlepiej nam idzie z bramkarzami, mamy kilku niezłych pomocników a do napastników jakoś nie mamy "ręki". Nie skreślam oczywiście Wełniaka ani Zjawińskiego ale wydaje się że to napastnicy w starym stylu, czyli silni fizycznie ale zbyt ubodzy technicznie i bez szybkości. Ale mam nadzieję że się mylę. Poczekamy, zobaczymy.
Może z Górala coś będzie?
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 0 / 0
Powodzenia chłopaku, graj i się rozwijaj.
Bardzo dobrze - powodzenia!