Władze Lecha zamknęły sektor dla kibiców gości

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: lechpoznan.pl

24-02-2020 / 18:20

(akt. 24-02-2020 / 23:06)

Zarząd Lecha Poznań wydał oświadczenie po meczu z Lechią Gdańsk. - Chcemy jednak eliminować patologiczne zachowania... trzy najbliższe spotkania w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy, które odbędą się na stadionie w Poznaniu, zostaną przeprowadzone bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości - czytamy w komunikacie. Oznacza to, że na obiekt przy ul. Bułgarskiej nie będą mogli wejść kibice Górnika Zabrze, Legii Warszawa i Pogoni Szczecin. Poniżej pełna treść komunikatu.

Komunikat Lecha Poznań:

Mecze Lecha Poznań to emocje na boisku, a także zabawa na trybunach. W niedzielny wieczór podczas spotkania Kolejorza z Lechią Gdańsk na stadionie przy Bułgarskiej doszło jednak do skandalicznego zachowania kibiców gości. Rzucali oni race w stronę znajdujących się na trybunie im. Białasa sektorów zajmowanych przez fanów gospodarzy, wśród których znajdowało się wiele rodzin z dziećmi. To stanowiło zagrożenie ich bezpieczeństwa. Nie było, nie ma i nie będzie z naszej strony tolerancji dla takich ekscesów, które nie mają nic wspólnego ze sportową rywalizacją.

Jako klub dokładamy wszelkich starań, żeby Stadion Poznań był bezpieczny. Współpracujemy z wojewodą wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem, a także lokalnymi służbami, żeby kibice pojawiający się na trybunach czuli się komfortowo. I nie mamy wątpliwości, że tak właśnie jest, ponieważ takie incydenty, jak w niedzielny wieczór, mają miejsce bardzo rzadko. Chcemy jednak eliminować patologiczne zachowania, więc jako klub podjęliśmy decyzję o nie przyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości podczas najbliższych meczów pomiędzy KKS Lech Poznań a Lechią Gdańsk, które odbędą się w Poznaniu i będą organizowane przez Kolejorza. Ponadto trzy najbliższe spotkania w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy, które odbędą się na stadionie w Poznaniu, zostaną przeprowadzone bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości. Dodajmy również, że wobec osób zidentyfikowanych podczas zakłócenia imprezy masowej zostaną wyciągnięte konsekwencje na podstawie obowiązujących przepisów prawa i regulaminów wewnętrznych.

Jednocześnie chcemy przekazać informację kibicom Lecha, którzy zasiedli w niedzielę na trybunie im. Białasa. Dla nich wszystkich przygotowaliśmy darmowe wejściówki na najbliższy mecz, jaki rozegramy w Poznaniu - z Górnikiem Zabrze we wtorek (3 marca) o godzinie 18:00. Z kolei posiadacze karnetów na te sektory mogą zaprosić dodatkową osobę na starcie z zabrzanami. Vouchery do wykorzystania pojawią się od środy (26 lutego) na kontach kibiców w systemie biletowym. W ten sposób chcemy zrekompensować fanom niedogodności, z jakimi musieli zmagać się podczas rywalizacji z Lechią Gdańsk.

Komunikat Komisji Ligi po meczu Lecha z Legią 24 kwietnia 2019 roku - W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa w 32. kolejce Ekstraklasy, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 mecze z Lechem Poznań w Ekstraklasie.

Mecz Lecha z Legią w Poznaniu został zaplanowany na 14 marca (sobota) na godzinę 20.

Komentarze (177)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kowal zawonił, cygana powiesili.
Generał
 • 0 / 2
Powtorze jeszcze raz... Najlatwiej się wydaje wymyślić tak, że kibice płacą za zadymy na wyjazdach. I teraz moje pytanie??? Czy ci co tak to proponują byli na wyjeździe??? Widzieli jak czasem zachowują sie policja, ochrona??? Pomijając wszelkich idiotów jak ci z Gdańska czy inne przypadki.

U nas żeby tak było trzeba zmian w wielu dziedzinach. I zmian mentalnych u ochrony czy policji. A wszelkie pomysły klubów żeby nie wpuszczać przyjezdnych powinny być szybko gaszone przez PZPN czy ekstraklasę. Do tego to z Gdańska to mi śmierdzi ustawką. Jeśli Lech wziął oprawę Lechii z magazynu, kibice Lechii mieli race... Ciekawe...

Albo ktoś zacznie egzekwować na klubach pewne rzeczy plus powie - "nie umiesz zapewnić przyjezdnym warunków - nie grasz w ekstraklasie", albo dalej będziemy tkwić w szambie i decyzjach jełopów w klubach. Najgorsze, że ludzie wypisują - "zakazać opraw, transparentów". A może zrezygnujmy z publiki na stadionach, bo są już transmisje tv, lewe streamy w necie itp. Wtedy rozwiążemy problem.

Do tego po raz kolejny działacze pyr pokazują, że są ponad wszystkimi. Który to raz im wolno, im ktoś ustępuje. Pewne rzeczy zawsze będą. Mam też wrażenie, że ktoś chce żeby było jak jest. Czy w pewnym stopniu nie można zalegalizować pirotechniki??? Wtedy koniec z przebierankami i chowaniem. Czy nie można usiąść i pogadać o tym co jest złe i jak to zlikwidować???

Mam wrażenie, że tu każdy chce pokazać, że jego na wierzchu. Dlatego zawsze będą koflikty, dym w mediach i mentorskie tony.
Generał broni
 • 7 / 0
Obejrzałem wczoraj Liverpool vs WH a dzisiaj Chelsea vs Bayern, widziałem pełne stadiony, żadnych opraw, żadnych sektorówek i żadnych rac. Często oglądam ligę angielską i jest to samo, czyli żadnych sektorówek i rac a stadiony pełne.
Może to wszystko jest ze sobą powiązane? Mniej bydła więcej kibiców.
Tak więc kurek, nie rezygnujmy z publiki, zrezygnujmy z bydła.
Generał
 • 1 / 4
Słabo oglądałeś Chelsea - Bayern. Bo akurat z początku Niemcy kilka rac puścili. W Neapolu też pełne trybuny. A tam palą race, robią oprawy. Na Bayernie też regularnie masz. A liga angielska to jest dla turystów z Azji i nie tylko. Sami Anglicy wolą Championship.
"A liga angielska to jest dla turystów z Azji i nie tylko. Sami Anglicy wolą Championship."

O kurde.... idąc tym tokiem myślenia wydaje mi się że Anglicy wolą 5 i 6 poziom rozgrywkowy...

To nie są turyści z Azji tylko ludzie którzy mają wybór:

1. Idę na mecz i stosuje się do zasad.

2. Robię chlew na stadionie i przez parę lat nie wejdę na żaden mecz w dodatku zapłacę kilka tysięcy funtów kary.
Kartofle, ziemniaki , pyry! I wszystko jasne:)
wy pyroki to zamknijcie stadion dla swoich idiotów to wasza ochrona dopuściła do tego i z nich rezygnujcie a nie szukacie winny innych kibiców nie wpuszczając ich mam nadzieje że PZPN i Legia nie pozwoli na taką samowolkie lecha
Marszałek Polski
 • 5 / 2
Proponowałbym chłopcom z Poznania żeby w ogóle zamknęli albo nawet zlikwidowali sektor gości. Na uj wam problemy z jakimś przypadkowym społeczeństwem z reszty Polski?
Pułkownik
 • 4 / 1
prawda, to tam pluto i szarpano kibiców w barwach Narodowych.
Generał broni
 • 6 / 1
"„Informujemy, że Wisła Kraków SA oczekuje od MKS Cracovii, zgodnie z obowiązującymi regulacjami, przekazania biletów na najbliższy mecz derbowy, stanowiących 5% liczby udostępnionych miejsc bez dodatkowych warunków” - napisała Wisła Kraków w oficjalnym komunikacie.

To reakcja na żądania Cracovii, która oczekuje depozytu w wysokości 45 tysięcy złotych. Kwota ta miałaby zostać przeznaczona na naprawę ewentualnych szkód wyrządzonych przez fanów Wisły. „Pasy” przekazanie biletów uzależniły od wpłacenia kaucji, a ponadto ograniczyły liczbę ewentualnych wejściowej dla gości z 750 do 450. Za każdego kibica w sektorze gości Cracovia oczekuje więc 100 złotych kaucji.

Kibice Wisły Kraków już zapowiedzieli, że jeśli Cracovia nie przekaże lokalnemu rywalowi regulaminowych 5% biletów, to w ogóle nie przyjdą na mecz."

No proszę, jak trzeba zaryzykować własną kasą, to juz koledzy sami rezygnują z dopingowania ukochanego klubu w świetych derbach. Może nie wierzą że obejdzie się bez bydła na trybunach i nie chcą stracić kasy. A jak "ukochany klub" ma stracić to hajda trojka śnieg puszysty.
Bo zabawa za swoje to nie zabawa ;)
Generał
 • 1 / 0
Jeśli regulamin mówi 5 procent, to muszą dać 5 procent. Ew kaucje itp to inny temat do rozmowy.
Generał broni
 • 2 / 0
Podobno technologie rozpoznawania twarzy są co raz tańsze, więc trzeba chyba je zainstalować, w kartotekach klubów stworzyć bazę danych fotografii biometrycznych i wtedy kary będą indywidualne.
W Chinach kamery uliczne są podłączone do serwerów na których program może rozpoznawać tysiące twarzy w czasie rzeczywistym.
Kapitan
 • 3 / 0
U nas to nie przejdzie. To by mogło rozwiązać problem
Generał broni
 • 2 / 0
Chyba żartujesz, służby mają system pegasus, mogą Cię inwigilować na dowolnym urządzeniu, podsłuchiwać i podglądać, zaglądać do Twojej poczty, sms bez specjalnych ceregieli.
Chyba nie wiesz w jakiej rzeczywistości żyjesz.
A swoją drogą to gramy z Amiką tylko jeden mecz w Poznaniu. Jeden! I czy to jest wystarczające wytlumaczenie, żeby poświęcać jakiejś drezynie cały artykuł. I to tyle linijek? Hm...
Generał broni
 • 2 / 0
Bo to jest niektórym potrzebne do budowania "martyrologii męczeństwa" kibiców wyklętych.
Generał broni
 • 6 / 3
Taki jest płacz a chyba już wielu zapomniało jak ci "niewinni" swoim zachowaniem najpierw pozbawili możliwości obejrzenia meczu 1/16 z Ajaxem a potem meczu z Realem. W tym drugim przypadku okazało się że doping jest przereklamowany, bo Legia zagrała jeden z lepszych meczów bez żadnego dopingu, k.urw, transparentów, dymów i opraw.
Generał broni
 • 7 / 1
Przypomnę, że kara na mecz z Ajaxem była za zachowania na meczu w Lokeren. Więc powstaje pytanie, czy kluby powinny zajmować się dystrybucją biletów na mecze wyjazdowe, biorąc na siebie odpowiedzialność za trzodę. Niech kibice założą stowarzyszenia i sami, jako odrębny podmiot występują o pulę biletów i wtedy jako organizator "wycieczki zakładowej" sami będą ponosić odpowiedzialność a klub może powiedzieć, że nie zna ludzi i nie wie kto tam pojechał. To chyba dosyć proste.
To jest w sumie fantastyczny pomysł. Tak to powinno wyglądać.
Podporucznik
 • 2 / 0
Żenada. Nie można jak w cywilizowanym kraju wyłapać z nagrań monitoringów tych prymitywów i ukarać? Kara zbiorowa dla kibiców innych Klubów. Takie rzeczy tylko w Polsce.
Generał broni
 • 4 / 1
Oczywiście że można. Żeby to robić skutecznie trzeba zabronić wnoszenia opraw i flag, żeby nie było się pod czym chować i przebierać a wtedy monitoring wyłapie kto jest kto.
Podporucznik
 • 0 / 0
Patrząc na to jak gra teraz Legia i jaki ofensywny styl gry ma Lech. To powinien być to dla kibiców najbardziej atrakcyjny mecz Legia-Lech od wielu lat.Może w końcu w tym sezonie wyklarują się dwa silne kluby na puchary.
Lech i silny klub ? z Rutkiem za sterami, nie licz na Lecha, że tam się coś wyklaruje, oni zawsze narobią nadzieji, zagrają kilka dobrych meczów, aby za chwilę wszystko spier****ć i wrócić do przeciętności.
Młodszy chorąży
 • 9 / 0
Kowal zawinił, Cygana powieszą. Lech wykorzystał pretekst dany przez kibiców Lechii i zamknął stadion dla fanów znienawidzonych w Poznaniu Legii i Pogoni Szczecin. W ten sposób drużyny przyjezdne zostaną bez swojego dopingu i będzie można je bezkarnie lżyć z trybun. Do tego działacze Lecha i policja będą mieli spokój z zabezpieczeniem, no i będzie można sprzedać bilety na sektory w pobliżu sektora dla gości, którzy zapewne pozostanie pusty. Słowem, same korzyści, tylko przyjezdni będą pokrzywdzeni. Ale tym nikt się w Poznaniu nie martwi, bo przecież rzekoma "walka z kibolami" to priorytet. Zgadzam się, że to standardy białostockie, czyli chamstwo, perfidia i podłość w jednym. Uważam, że władze Legii powinny protestować przeciwko takim jednostronnym decyzjom, a władze ligi niech rozstrzygną spór.
Ktoś tu dobrze napisał: Niech się kibice organizują w stowarzyszenia czy w jakaś inną formę prawną która umożliwia odpowiedzialność finansową. I niech oni występują o bilety do organizatora i je dystrybuują wśród swoich członków. W razie ekscesów, kara finansowa trafia do tego stowarzyszenia jako organizatora wyjazdu i dystrybutora biletów. W razie braku uregulowania poprzedniej kary nie ma możliwości wystąpienia do kolejnego klubu o otrzymanie biletów. Oczywiście kibole się na to nie zgodzą. Bo musieliby odpowiadać za swoje czyny. Ale to brzmi sensownie. Można by ich jakoś zachęcić jednak do odpowiedniego zachowania. Np. jakiś system rabatów w zaleznosci od obłożenia sektora gości. Jeśli biorą 100% dostępnych biletów to 50% zniżki, jeśli kupują mniej biletów, to rabat mniejszy. A potem mogą je sprzedac swoim członkom taniej albo zarobić na tym. Dzięki temu jakaś grupa osób by miała z tego jakiś dochód więc być może sama dbalalby o porządek. Być może zbyt idealistycznie zakładam, ale ma to jakiś sens. W razie burd czy rac kara trafia do nich, muszą ją zapłacić z zysku z dystrybucji biletów, więc mniej zarabiają... Poza tym zakazy stadionowe to powinna być domeną policji albo MSWiA.
~Jasieniek
 • 0 / 0
Genialne, coś podobnego powinno być "u siebie".
Generał broni
 • 1 / 0
Jam ci to wymyślił, nie chwaląc się. Na początek kibole nie muszą się zgadzać, wystarczy że kluby przestaną organizować pulę biletów i uprzejmie podpowiedzą rozwiązanie problemu j.w..
Zacznie się oczywiście płacz, ale wtedy mozna ich zapytać czy nie chcą zrealizować swojego marzenia i być wolni od zobowiązań i krytyki. Sami płacą a kto płaci ten wybiera muzykę. Kto bogatym zabroni?
Składam zatem należne uznanie za bardzo dobry pomysł :-) Chłopcy by się mogli bawić do woli, ale za swoje pieniądze.
Lech/Amica wprowadza standardy białostockie. W takim razie spotkanie powinno odbyć się bez udziału żadnych kibiców.
PZPN patrzy pobłażliwym okiem na ten klub, już kiedyś z gruszki przyznano mu MP.
Generał brygady
 • 8 / 0
Mam nadzieję że ukarzemy ich za to. Tylko 3 pkt.
Porucznik
 • 10 / 0
Pojechali wszyscy po Lechii...A przecież organizacja meczu w Poznaniu to kabaret. Wzięli do depozytu oprawę, którą potem bohatersko ukradli...a rac już nie zdeponowali...Race fruwały nad głowami w jedną i drugą stronę. Ten zaatakowany rodzinny odpowiedział zresztą "ogniem" :-) Warto przypomnieć, że to ten sam stadion, na którym odmówiono ceremonii wręczenia medali Mistrzowi Polski!!! Nie panują nad sytuacją. Kto wie czy medali też by nie ukradli? Teraz z kolei ukarali trzy kluby postronne za własną niemoc. Dla mnie jest oczywiste, że te trzy kluby nie powinny wpuścić kibiców Lecha na najbliższe mecze. Tak dla porządku. A nawet jak wpuszczą - niech oddadzą flagi i oprawę do depozytu;-) Zobaczymy czy są tacy opanowani...
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Tato tato zobac co te kulwy z Gdańska lobiom - psypieldole im tes lacom, mogę, tato?
Można się doje*** do kibiców Lechii, bo pojechali grubo po bandzie... ale to nie oni zaczęli, oni dostosowali się do wymogów Lecha, zdali im oprawy, które nie pozwolono na wniesienie, a za jakiś czas patrzą a te oprawy są palone przez kiboli Lecha... chyba w każdym krew by się zagotowała... patrząc od tej strony, wina za ekscesy z racami dzieli się równo na obydwie strony, gdyby kibole Lecha nie sprowokowali, rac by nie było.
Trzeba o tym głośno mówić, a nie... Lech niewinny a Lechia płaci kary !
„Których nie pozwolono wnieść”
Pułkownik
 • 2 / 0
jest oczywiste, że Wisła i Lech/Amica bo nie wiem kiedy jest to Lech a kiedy Amica są pod specjalnym parasolem ochronnym ale rzucenie racami w inne sektory jest totalnym debilizmem. Ten troglodyta z Lechii powinien się tą racą pie...ć w pustą banie może mu coś tam zakiełkuje
Generalnie mam gdzieś te plemienne wojenki dużych chłopców, ale jak legijnej grupy wyjazdowej Jadzia nie wpuściła z powodu flag i kazała oddac do depozytu, to nasi nie weszli na sektor w ogóle. W tych plemiennych wojenkach jest zasada że barw się nie zostawia. Tym bardziej na Amice gdzie podobno ochrona to kibole Lecha. Oczywiście odstawiając plemienne wojenki na bok, to masz rację. Była prymitywna prowokacja i była prymitywna reakcja.
Dokładnie tak, nikt o tym nie pomyślał, zaufali amikowcom... jak można ufać największym sprzedawczykom ligi, oni nie maja honoru, zawsze są niby niewinni i krzywdzeni a sami odpierda**** największe przekręty.
Porucznik
 • 13 / 0
Ze względów wizerunkowych mecz z zespołem Legii Warszawa zostaje przeniesiony i będzie rozegrany na głównym obiekcie gospodarzy: przy ul. Leśnej we Wronkach.
Spotkanie odbędzie się bez udziału piłkary gości.
Chorąży
 • 2 / 0
Dobre :)
Pułkownik
 • 4 / 0
hahaha, widze w necie ze amikorze placza ze "jak to derby polski bez kibicow gosci".
hehehehe. derby polski :D :D :D
Też się uśmiechnąłem jak to zobaczyłem ;)
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Derby Polski się zmieniają. Kiedyś Legia-górnik
Później Legia-widzew (te najbardziej pamiętam bo się na nich wychowałem)
Później Legia-wisła
Jakiś czas temu Legia-lech
Ale teraz? Nie ma czegoś takiego
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Derby Polski to jest twór pyrlandzki mający celu podniesienie sobie ego na wyższy poziom. Zgodny z mitomańska tradycją i zadęciem będących charakterystycznymi dla tego regionu.
Mecz z pyrami, to mecz z pyrami - przynajmniej ta sie to widzi z Warszawy.
Smiech na sali, karać inne kluby za Lechię ;))) z tego co czytam to kibice Lecha mocno wkur...ni na taka decyzję. Rutek kolejny raz się osmieszył, myślał, że wszyscy będa zadowoleni, a tu kazdy wkur...ny.
Generał brygady
 • 4 / 0
Jak nie boją się organizacji takich meczów to cóż, nie ma sentymentów i powinni opuścić ekstrklasę wraz z jagiellonią bojącą się panicznie kibiców z Warszawy. Lech tą decyzją pokazał się jako prowincjonalny klubik z problemami organizacyjnymi a nie jak klub z jednego z największych polskich miast. Wychodzi z tego, że beniaminek Raków bez swojego stadionu lepiej radzi sobie w tej kwestii.
Generał brygady
 • 1 / 0
DarioK

Dokładnie tak. "Nasza dewiza: Bezpieczny stadion bez kibiców gości." Jest to totalne wypaczenie sensu rywalizacji sportowej, której uczestnicy mają prawo do dopingu, w ramach ogólnie przyjętych zasad. Jeśli ktoś nie umie się wywiązać z tego wymogu: zapraszamy do III ligi.

Szczerze mówiąc oczekuję stanowiska prezesa Bońka, który gardłuje za "normalnością" bez transparentów, ale nie przeszkadza mu zamykanie sektora gości na całą serię spotkań. Myślę, że warto, aby prezes Mioduski spróbował porozumieć się z włodarzami Górnika i Pogoni, aby wystosować jakieś wspólne stanowisko w tej sprawie.
Generał brygady
 • 0 / 0
Przepraszam za wielość tego samego komentarza, jakoś technika mnie przerosła chyba w momencie jego publikacji.
Generał brygady
 • 0 / 0
Roman, cieszy mnie dosadne Twoje poparcie ;).
PS. Nie obrażałbym tutaj klubów III ligi, są w PL kluby z niższych lig, które pomimo dramatycznie niskich pieniędzy i obowiązków nałożonych przez ustawę o organizacji imprez masowych dają radę w organizacji meczów o podwyższonym ryzyku. Na tym polu amica z nimi również przegrywa.
Generał brygady
 • 0 / 0
DarioK

Racja. Nie miałem zamiaru obrażać III-ligowców, ale po prostu takie postępowanie prędzej zrozumiałbym w najniższych klasach rozgrywkowych, gdzie, jak mówisz, kluby dysponują bardzo skromnymi środkami. Natomiast tutaj mówimy o klubie, który przez niektórych stawiany jest za wzór zarządzania i widziany jako nasz reprezentant w pucharach... Nie wiem czy śmiać się, czy płakać...

Dzięki, za wyrozumiałość. Sorry, czasami wydaje mi się, że klikam zwyczajnie "dodaj komentarz", a tu takie kwiatki wyskakują jeden za drugim. Ale Twój post moim zdaniem jak najbardziej godzien jest poparcia. :-)
Chorąży
 • 0 / 0
A czy sektor gości w Białym jest już oddany do użytku czy dalej remont ?
Generał brygady
 • 1 / 0
Nie masz za co przepraszać, też mi czasem dodaje po kilka komentarzy.
~Prorokkk
 • 0 / 0
Karać to kibiców lechii powinni a po drugie to ochronę karać a nie inne drużyny
Generał brygady
 • 0 / 0
Karać się powinno zawsze winnych, ale u nas najłatwiej zrobić to zbiorowo. Jak z tym kowalem...
~sch
 • 1 / 1
Zastosujmy retorsje.
Generał brygady
 • 0 / 0
My? Znaczy się że co? Mamy się zniżać w tym momencie do takich sposobów rozwiązywania problemów? Trochę zalatuje hipokryzją. Tyle się tu o głupocie mówi czy niesprawiedliwości a ty tu z takimi pomysłami wychodzisz.
Starszy kapral
 • 3 / 9
Jak dla mnie to w ogóle na meczach ekstraklasy może nie być kibiców gości. Nie będzie ryzyka burd, nie będzie tylu bluzgów, nie będzie potrzeby tworzenia sektorów buforowych itd. itp.
Marszałek Polski
 • 4 / 6
W ogóle po co kibice. Zrobić mecz tylko dla prezesa, pracowników klubu, dziennikarzy itp. Obejrzy się w domu w tv. Wtedy to już w ogóle nie będzie burd, transparentow, palenia flag, nie będzie niczego.
Marszałek Polski
 • 6 / 3
Cieszyć się z mistrzostwa w sumie też można w domu. Na starówce to zaraz ktoś pijany coś odwali i po co to komu
Generał brygady
 • 4 / 2
Pewnie, niech grają na orlkach za paczkę fajek. Zrozum, że kibice przyjezdni dodają kolorytu i sensu piłce nożnej.
Młodszy chorąży
 • 1 / 1
@Zegrze Dobra ironia :)
Marszałek Polski
 • 1 / 1
@Tombo
Na głupiznę sarkazmem ;)
Starszy kapral
 • 2 / 0
Głupizna to próbuje na stadionach między sobą udowodnić kto ma dłuższego, a to paląc szaliki/flagi, a to rzucając racami albo wyzywając. Niektórzy już zapomnieli, że raczej wypadałoby pokibicować swojemu zespołowi.
Naparzanie sie racami staje sie od dwoch lat standardem, nienawistne przescieradla dominują nad normalnymi, potencjalni inwestorzy ani mysla spojrzec na te lige, samorzady zmuszone sa finansowac dzikie igrzyska ognia ale dla PZPNu i Ekstraklasy najwazniejsze jest to by zarazę rozszerzyć o 2 dodatkowe stadiony.
Marszałek Polski
 • 2 / 8
Najbardziej zbulwersowani widzę kibice LN którzy podczas meczu swojej drużyny każdą akcję komentują tutaj na LN. Skoro nie chodzicie na własny stadion to co Wam za różnica czy niektórzy sobie pojadą na wyjazd?
Zrobili co zrobili zapewne aby pokazać po.je.banej komisji ligi że coś robią i dostać mniejszą karę.
A najbardziej oburzeni kibice z kanapy sprzed TV.
Co do twojej odpowiedzi na mój poprzedni wpis to ja oglądam mecze na stadionie ale z tego co widzialem to w trakcie meczu ty masz duzo do powiedzenia na tym forum
Marszałek Polski
 • 0 / 3
Oczywiście rozumiem że nie na każdym meczu można być, sam mając karnet to opuszczam 2-3-4 mecze w sezonie z przyczyn osobistych czy zawodowych. Ale jest tu grupa która KAŻDY mecz, każdą akcję na żywo komentuje sprzed monitora. Oczywiście jedni z najbardziej oburzonych zakazem wyjazdu :D
Ludzie trochę powagi
Marszałek Polski
 • 1 / 3
@tomi pokaż choć jeden mój wpis w trakcie meczu
Ale nie godzinę po meczu, czy dwie przed
Ty zacząłeś wiec pokaż moj...
Marszałek Polski
 • 1 / 1
@tomi
I skoro ogladasz mecz z wysokości trybun to uważasz że bez kibiców gości jest lepiej? Szok
Marszałek Polski
 • 1 / 1
@tomi
Ale nie.pisałem tego konkretnie o Tobie. Wystarczy wejść w temat meczowy. Od godziny o której zaczął się mecz i co minutę wpisy tych samych osób (tydzień w tydzień). A teraz cześć z nich tu oburzona. Nie chodziło mi o Ciebie
Faktycznie piszesz zawsze przed albo po meczu...:) Nie, nie chodzi mi o to żeby nie wpuszczac gosci... Bardziej chodzi o to że jeśli oni nas nie wpuszczają to zeby zrobic to samo z nimi w finałowej (ruskich i amice). Tylko raz zeby sie nauczyli
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Tomi
I do czego to prowadzi, że nikt nikogo nie będzie wpuszczać. Przecież lech mimo że ich nienawidzę, nie zrobił tego aby nam rzucić klodę pod nogi tylko żeby uratować co się da w ewentualnej karze i pokazać przed komisją ligi że coś robią w tym kierunku.
O jadze nie piszę bo to specyficzny ewenement spie.rdolenia.
Ale nie zniżajmy się do ich poziomu
Tylko co na interesują kary dla amici?? Bardziej mnie interesuje to, że ukarani zostaną kibice Górnika, Legii i Pogoni za winę organizatora i ludzi obecnych wtedy na stadionie
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Tomi
To.oczywiście poje.bane i pod tym względem jak najbardziej. Ogólnie może źle to napisałem bo zabrzmiało jakbym ich bronił. Decyzja kuriozalna. Antykibicowska i uderzy w postronnych. Tyle że absolutnie nie powinniśmy w ramach rekompensaty nie wpuszczać ich do siebie bo to by było równie de.bilne
Generał brygady
 • 3 / 0
Zegrze, nie każdy kibic Legii jest z Warszawy. Ja mam na stadion ponad 500 km i dla mnie jest święto jak mogę się pojawić 1-2 razy w sezonie na Łazienkowskiej. Częściej w Szczecinie czy w Poznaniu incognito. A za Legią już 25 lat!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
@Dario i chwała Ci za to. Ale nie wierzę że nagle wszyscy mają tak jak Ty po 500km
Ja mam jakieś 5-6 km, przez 30 lat chodziłem regularnie, a od 6-7 bardzo rzadko. Czy mogę się tu wypowiadać?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Świrek
Nikomu nie zabraniam się wypowiadać ale sam przyznaj trochę śmieszne jest narzekanie ludzi że nie mamy wyjazdu a sami nie chodzą nawet a mecze domowe
Tu raczej chodzi o kuriozalną decyzję ziemniaków i tyle. I nie ma znaczenia czy ktoś regularnie chodzi na stadion, a tym bardziej jeździ na wyjazdy. Do tego pyry powinny dostać olbrzymią karę za prowokowanie tłumu, takie zachowanie jest skrajnie głupie i nieodpowiedzialne.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Swirek
Decyzja jest kuriozalna to prawda. Ale na prawdę rozwiązaniem takiego problemu jest "nie wpuszczajmy ich do siebie"?
I jeszcze piszą to niby kibice?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
a ja zawsze miałem jakies 15 km minmum, ostatnio nawet ponad 20. Trochę miałem w życiu karnetów, trochę nie miałem. Ostatnio jestem tzw pseudokibicem i oglądam mecze w tv. Mogę zabrać głos czy mam bana?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A zabieraj jak Cię taj oburza że w tv nie zobaczysz kibiców gości.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
tak oburza*
Aj tam... się bulwersujecie... Przypominam, że Lech z podzespołami Amica olał gale ekstraklasy pare lat temu i zorganizował fetę z okazji wicemistrzostwa. Jego kibuce (to nie literówka) woleli walkowera niż dograć mecz z nami, wówczas Mistrzami. W tym samym czasie Zarząd tego klubiku zablokował naszą dekorację mistrzowską, bo kibicom zrobiłoby się przykro. Nie no, jaja sobie robię - bali się tego, co i tak się stało... Spodziewaliście się po nich normalności? To zwykły wybieg, aby Komisja Ligi nie dojebała kary, chyba najbardziej chodzi o finansową, bo oni już tak mają.
Problem jest o wiele głębszy, bo to już nie pierwszy raz, gdzie ochrona z Bułgarskiej że nie istnieje lub co bardziej prawdopodobne wspiera grupy kibicowskie. Rozumiem karę w rodzaju zakazu dla kibiców Lechii, rozumiem ruch z darmowym wejsciem dla obrzucanego sektora, ale kary dla innych klubów? To niby taki wybieg ze strony władz Lecha, żeby Wojewoda nie interweniował, co i tak może zrobić niezaleznie od kar klubu. To w końcu za bezpieczenstwo odpowiada klub, ochrona klubowa, policja, pzpn, PKO Ekstraklasa czy nikt? Bo mam wrażenie, że klub się tutaj próbuje wymigać od kary.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ten słomiany epzod, który opisujesz w wykonaniu klubu, przy wsparciu całego miasta pokazuje co w Polsce kryje się pod pojęciem "zachód" artykułowanym jakże często i chętnie przez tych buraków. Mentalnie enerdówek - czyli jak najbardziej zachód/
Współczuję trochę Mioduskiemu.

Z jednej strony mówi o potrzebie współpracy i podnoszeniu poziomu całej ekstraklasy....

.... a z drugiej ciągle jesteśmy podgryzani przez resztę finansowo (niesprawiedliwy podział środków z praw Tv, zwiększenie ilości drużyn przy podziale kasy) czy organizacyjnie (niewpuszczanie naszych kibiców albo utrudnianie wejścia, zaczepki medialne ).

A kieruje naszymi przeciwnikami tylko zwykła zazdrość. Problemy w zeszłych latach i dyskusja nad szpalerem, obraźliwe pieśni po zdobyciu mistrzostwa czy hymn LM przed meczem z Jagiellonią tylko ukazuje to jak mocno ich boli silna Legia...

Obyśmy rośli w siłę i byli ponad ekstraklasowym bagnem, które chce nas wciągnąć.

Pozdrawiam
Chciałem tylko dodać także, że ta cała otoczka medialna i w wielu wypadkach szczucie na nas przynosi rezultaty. Widzę to po wielu kibicach innych drużyn.

Pomyłka sędziego na korzyść Legii to przekupstwo. Tak jak każdy rzut karny.
Za to przeciwko nam można wszystko gwizdać. Sprzyjający.niby Legii sędzia poprostu staje się słaby kiedy kontrowersje są w innych meczach.

Dotyczy to też piłkarzy. Wielu na pokaz pluje na nas a potem za tłusty kontrakt by na kolanach przyszła.

Śmiechu warte są też zwykle plebiscyty gdzie nagle Legia nie ma wśród najlepszych przeciwników swoich przedstawicieli.

To jest temat rzeka...
* przeciwników -> zawodników
Zarówno amicowców jak i ruskich nie powinniśmy wpuszczać na nasz stadion zwłaszcza w rundzie finałowej. Chore jest to co oni wyprawiają...
Marszałek Polski
 • 1 / 3
O tak to takie prokibicowskie
Gdzie oglądasz mecze? W tv czy na stadionie? Jak w tv to po co takie komentarze. Jak na stadionie to nie lepiej jak są kibice gości?
Akurat kibicom jagielloni to na rękę że z byle goownianego powodu tam nie mogliśmy jeździć czy wchodzić na mecz, choć to i tak raz ich nie uchroniło od oglądania palonej szmaty.
Ale nie zniżajmy się do takiego poziomu.
Pułkownik
 • 2 / 0
Znakomity pomysł...
Najlepiej rozebrać trybuny bo po co widownia.
Najwyraźniej Lech nie potrzebuje dochodu z biletów.
A tak bez ironii... Nie tędy droga panowie.
~150pln
 • 0 / 1
Akurat za mecz z Legią ziemniaki zarobią więcej bez kibiców gości....
A nie mogą meczu zrobić po prostu u siebie we Wronkach? Tam stadion ani żadna trybuna nie są zamknięte.

Wreszcie byłoby normalnie, a nie Raków w Bełchatowie, Sandecja w Niecieczy, Amica w Poznaniu...
A PZPN powinien im dołożyć taką sama karę na pozostałe trybuny!
Pies ich jebał.... Choć nawet ich kibice piszą że to bzdura
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Bo normalni kibice chcą mecze z udziałem gości
"Świetny pomysł" włodarzy Lecha Poznań. Osobiście proponuję komisji ligi aby wprowadziła zarządzenie aby do końca obecnego sezonu żadna grupa kibiców z żadnego klubu ekstraklasy nie była wpuszczana na stadiony gospodarzy. Komisja uniknie niepotrzebnych dyskusji o karach dla klubów, kibice zakazów stadionowych a i transmisje telewizyjne nie będą przerywane. Same plusy.
Generał broni
 • 0 / 0
Z powodu zagrożenia epidemią, w zależności od sytuacji, a z tego co widać, staje się rozwojowa w Europie, może w pewnym momencie dojść do zawieszenia rozgrywek, a my tutaj martwimy się o jakieś zamknięcie sektorów gości, jakby to był jakiś problem w zawieszeniu tego przepisu o udostępnianiu 5% pojemności stadiony kibicom gości.
Czyli tak:

Kibic Legii i i pasjonat pilki noznej w ogole, oglądający w spokoju mecze na Ł3 np na sektorze 203 , nie uczestniczacy w oprawach, racowiskach nie mowiac o zadymach, pozostajacy obojetny wobec Lecha, Lechii i Polonii nie obejrzy 1 meczu w Warszawie i nie pojedzie do Poznania bo...kilka sektorow dalej ktos wywiesil przescieradlo z nieakceptowanym przez niego napisem a 300 km dalej ktos z jeszcze innego miasta rzucal racami...

Kwintesencja sensu, konsekwencji, logiki, rozumu, roztropności, dalekowzrocznosci o sprawiedliwości nie wspomnę.
A to dobre. Szkoda, że nie zamknęli trybun gospodarzy po majowym walkowerze 0-3. Hipokryzja level master!
Chyba ich pojebalo. To ze lechia zaszalala to nie znaczy ze inne kluby musza na tym cierpiec.
Mozna bylo nalozyc karę dla lechii na domowy mecz z nami ale nie oczywiscie Lech odjebal pomysl zeby z byle gowna zagwarantować sobie przywilej meczy bez dopingu przeciwników. Zawsze zamykaja trybuny przed naszymi kibicami a czy my tak robimy-NIE. Czekam na natychmiastowa apelacje Legii do odpowiednich wladz.
Generał brygady
 • 2 / 0
Jst nawet takie przysłowie "Kowal zawinił cygana powiesili".
Generał brygady
 • 4 / 0
No tego chyba jeszcze nie grali. Zapomnieli o karze dla Roksany Węgiel i prezydenta Lublina.
I dla pełnego spokoju swoich kibiców powinni ogłosić że drużyny przyjezdne od 2-0 i wychodzą w 9.
A tak na serio każdy kto ma pojęcie o klimacie w piłce ligowej, wiedział że po takiej prowokacji pyr będzie dym na trybunach. Obydwie strony są równie winne i powinny równo dostać po głowie, bo już widzę buduje się narrację o biednych kibicach ziemniaków.
Generał brygady
 • 3 / 0
Cała Amica, honorowo zakosili oprawę Lechii złożoną w depozycie. No kur... śmiech na sali.
Rozwaliłeś mnie tym komentarzem aż oplułem telefon :)
Przygarniał kocioł garnkowi..
Brawo zamiatać pod dywan to tylko poznań.
Prowokatorzy z bułgarskiej.
Najpierw niech wyplenią zło ze swojego kotła.
Transparenty z oprawą Lechii ukradły ich zuchy i zawiesiły do góry kołami gdzie na innych szmatach piszą ,że są z miasta złą sławą owianą .
A teraz pokazują ,że są cacy.
Generał broni
 • 4 / 0
Oni i tak dostaliby kary ,zamknięto by sektor gości ,jest to taka ucieczka do przodu .Nie zabezpieczyli właściwie imprezy a teraz pokazują jak walczą ze swoją nieudolnością .
Generał broni
 • 0 / 0
Przepraszam za powielony wpis .
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
Każdy pretekst jest dla nich dobry by nie wpuścić kibiców Legii.... konsekwentnie taka kapitulacja w kwestii bezpieczeństwa na własnym obiekcie powinna skutkować konsekwencją grania przy pustych trybunach.
Generał brygady
 • 3 / 2
To rozumiem że tych buraków z posen też nie wpuścimy?!!!!
Generał dywizji
 • 2 / 0
Nie. Legia nie stosuje takich tricków. Kibice z Białegostoku przyjeżdżają na Ł3, mimo że nasi nie są wpuszczani na stadion Jagi. To takie ich malutkie sukcesy z nami. Jedyne na jakie ich stać!
Generał brygady
 • 2 / 1
Nie Legia powinna wszystkich kulturalnie wpuścić bez szemrania. Tym różni się poważny klub o prowincjonalnego tworu.
Mądre słowa Dario. Jesteśmy ich stolica i to zobowiązuje
Czyli tą decyzją przyznali się że nie są wstanie organizowań spotkań na poziomie ekstraklasy, no to precz do okręgówki.
Generał brygady
 • 1 / 0
Dokładnie tak samo myślę. Ich miejsce jest tam gdzie polonii (też zawsze mieli jakiś pretekst)
~slabug
 • 5 / 0
Ciekawe na jakiej podstawie władze klubu z krainy ziemniaka zakłądają, że w ciągu 3 najbliższych meczy u nich, mogłoby dojść do podobnych wydarzeń, jakie były udziałem baranów z gdańska. A czemu nie wprowadzili zakazu na d rundy do przodu ??? Ano odpowiedź jest prosta - prawie 3 tygodnie przed meczem z Legią, mają już pełne portki i zrobią wszystko, żeby zminimalizować szansę L na wygraną.
Generał brygady
 • 0 / 0
Czym się kierowali trudno powiedzieć, nie dowiemy się. Istotne jest czemu takie działania mają służyć? I czy o to w tym wszystkim chodzi?
Generał dywizji
 • 10 / 0
Jestem za 2, a nawet 4 letnim zakazem dla grupy z Lechii. Popieram taka politykę. Jednakże Amikorzu poszedł o krok za daleko i nie powinien mieć takiego prawa. Ekstraklasa powinna w tym przypadku interweniować.
Sierżant
 • 1 / 0
ekstraklasa nic nie zrobi, nawet im to na rękę
Pułkownik
 • 2 / 0
Mam nadzieję, że w Poznaniu do przerwy będzie 0:2 i doping miejscowych zrówna się z dopingiem przyjezdnych ;)
Lech zdechł kolejarz !!!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Mądrego to i miło posłuchać
Podporucznik
 • 7 / 0
Czy sektor gości nie powinien być zamykany wobec jednej grupy kibiców czyli... Lechiii ....którzy tam robili ostrzał z rac.? bo czym zawiniły inne grupy kibiców ? Ten Posen to ma coś w bani, nieprzeciętnie na wspak od rozumu.
Legia poeinna wnioskować o zamknięcie stadionu Lecha dla kibiców Lechs na mecz z nami powołując sie m.in. na mecz decydująvy o mistrxodtwie dla nas sprzed dwóch lat, argumentując tym, że dtadion Lecha jest nadal niebezpieczny i stwarza realne zagrożenie dla piłkarzy Legii.
powinna
Sierżant
 • 0 / 1
proszę nie pisać po pijaku , za dużo literówek się wkrada :)
"jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu"
Wlazł kotek na płotek i mruga
ładna to piosenka, niedługa.
Szeregowy
 • 1 / 0
Jak Kuba Bogu, tak Bóg kubańczykom
Major
 • 0 / 0
Dobry pomysł! To by ich dopiero zabolało!
Generał broni
 • 12 / 0
Uważam że kluby powinny zrezygnować z bycia formalnym organizatorem dystrybucji biletów a te grupy kibicowskie jeżeli chcą organizować wyjazdy, to niech się zarejestrują jako stowarzyszenia, zyskają osobowość prawną i niech same występują o pulę biletów. Wtedy będą odpowiadać za swoje wyczyny również materialnie.
Generał dywizji
 • 6 / 0
Absolutna zgoda!
Generał
 • 5 / 0
Może się mylę, ale dany klub w tym przypadku złodzieorz nie ma prawa podejmować takich decyzji jak nie wpuszczenie kibiców gości bez wyraźnego powodu, który powodowałby zamknięcie tamtej części stadionu. Mówiąc wprost musza sami określić, ze ich stadion to niebezpieczne miejsce dla kibiców, ale to powinno skutkować zamknięciem całego obiektu.
Generał dywizji
 • 0 / 0
A Jaga może nas nie przyjmować? Może, więc tylko czekać jak zrobią to inne kluby. Ktoś tu już dawno o tym pisał.
To niech zamkną cały stadion bo znowu ich bydło wbiegnie na murawę. Patologiczny Poznań
Sierżant
 • 1 / 0
Ezoteryczny Poznań
Miastem rządzi mafia
Przy placu obok Dwóch Krzyży
Pędzą szemrane auta
Moim zdaniem czy będą nasi kibice czy nie i tak nic się nie zmieni dostaną kartofle 3 do sieci :-)
Major
 • 5 / 0
Lech moze sobie teraz z Jagiellonią założyć kółko wzajemnej adoracji
Decyzja Lecha jest tak absurdalna, niedorzeczna i głupia, że można odnieść wrażenie,iż nikt tam nie panuje nad bałaganem w klubie. Osoby decyzyjne wystawiły własny klub na pośmiewisko, błaźniąc się bardziej niż stadionowi kibole.

Nie jestem prawnikiem, ale na"mój nos" zarządzenie jest wątpliwe od strony prawnej i do podważenia.
Sierżant
 • 0 / 0
za to mogą tak utrudnić wejście na stadion, że ekipy gości obejrzą tylko napisy końcowe
"jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu"
Pułkownik
 • 4 / 2
Zdewastowane stadiony, bójki, race, wulgaryzmy ,olbrzymie kary nakładane na klub, niewybredne transparenty itd skutecznie zniechęciło do Was nie tylko zwykłych ludzi ale też sporą liczbę zwykłych kibiców.
Stawianie się w roli ofiar jest śmieszne A takie sankcje jak te które zastosował klub z Poznania będą coraz częstsze ,nikt nie chce gościć u siebie takiego elementu.
Zamiast płakać że jesteście pokrzywdzeni należy przemyśleć swoje patologiczne zachowania, ale to oczywiście nie nastąpi.
Trudno następne PDW powiesicie na balkonie u siebie w domu a nie na stadionie w Poznaniu.
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Życzę we wszystkich trzech meczach porażek za czynności antykibicowskie
Jestem za!!!
~wit
 • 1 / 0
kartofle zaczynają się bać !!!!!!!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Czego? Że ktoś im zajmie 5te miejsce w tabeli?
Generał brygady
 • 0 / 0
Czy się boją i czego to nie moja sprawa. Problem jest cały czas w sposobie rozwiązywania tego problemu.
Organizator meczu jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo w trakcie zawodów,a więc to że pokazały się race na stadionie to wina organizatora że wpuścił kiboli z racami. A więc trzeba zamknąć cały stadion na 3 mecze
Major
 • 3 / 0
Gdyby jeszcze oni te oprawy zdobyli w jakiejs walce a oni po prostu zabrali je z bramek wejsciowych na sektor gosci bo ochrona nie chciała ich wpuscic...
Kapral
 • 5 / 0
Szkoda słów Amicorze. Było nie kraść opraw
~Grinder
 • 1 / 0
kolego, skąd my to znamy - rok 1993
Jeszcze lepsi od Komisji Ligi... "narozrabiała Lechia to ukarajmy Górnik, Pogoń i oczywiście Legie..." co za średniowiecze...
Major
 • 7 / 1
Bez kibicow gości kluby przyjezdne w teorii powinny grac gorzej. Mówi się, ze kibice to 12 zawodnik. Czyżby to celowe zamknięcie sektora aby Lech mógł czuc się mocniejszy. Na sile wyciaganie ich ze środka tabeli
A w przyszłym sezonie Lechię oczywiście wpuszczą...
Dlaczego akurat na 3...a, nie na 6 , 9 ,do końca sezonu...
Daj im spokój, to jedyne obliczenie, które ostatnio im wyszło:-)
Pułkownik
 • 3 / 0
Bo tak wyliczył ich prezes z excela...
Rutkowski to w ogóle jest geniuszem wszelkich obliczeń i strategii.
Sierżant
 • 12 / 0
Takiej żenady do ja dawno nie czytałem, jak można napisać tak głupie oświadczenie ! I oczywiście zapomnieli dodać ze to te debile z amiki swoją prowokacja doprowadzili do takich akcji
Ależ im na rękę było to racowisko .... Jaka podstawa do zamknięcia sektora gości ? Będą naprawiać szkody ? Ale na mecz z Legią rozumiem, że swoich tam nie wpuszczą ? Po Białymstoku kolejny mały prowincjonalny klubik się ośmieszył .... Powinno się za takie coś dostawać mniej kasy od tv. Oni tam niedługo sami się zaorają, nie tylko sportowo ....
Ale o tym, że Amica spaliła sektorówki Lechii, skonfiskowane przez ochronę , już nie napisali w oświadczeniu. Zamknijcie to kartoflisko raz na zawsze !!!
Żenada zrobili to głównie przez mecz z nami i tyle w temacie
Generał
 • 7 / 1
Czy nasz zarząd w końcu przestanie traktować kibiców pyr jak jakiś super gości???? I nie zarząd, tylko pewnie to pseudo stowarzyszenie. Po drugie... Czy PZPN lub komisja ligi karająca za głupoty w końcu przestanie ulegać działaczom z Poznania??? Koronacja u nich nie, bo Legia i miejscowi fani będą oburzeni. Szpalerów robić nie będą i przepis się likwiduje. Co to jest..

Bo się popłaczą... Czy ten klub jest ponad prawem??? Niech gadają, że zła warszawa ich kara. Jeszcze trochę i zaczną się domagać powtórek meczów z Legią i innymi rywalami z byle powodu.
Sektor gości sobie zamykają ,wam powinni zamknąć cały stadion konfideńci i złodzieje .Brak na was słów.
Chyba tylko w Poznaniu mogli wpaść na tak genialne rozwiązanie, też dobre z nich ananasy XD
~Fiu fiu
 • 9 / 1
Zamknąć caly stadion , a ochronę biczować na oczach gawiedzi
Generał brygady
 • 0 / 0
Sposobybze średniowiecza koledze się śnią?
Czemu to miałoby służyć, rozwiąże to problem o którym mowa?
Czy ochrona mogła postąpić inaczej jak postąpił mając doczynienia z tymi co mieli?
~Mich bem
 • 7 / 1
Już zapomnieli jak na narodowym strzelali z rac do Malarza? Jacy święci....
Generał brygady
 • 0 / 0
Takie postępowania powinno się tepić a winnych kartać ale trzeba chcieć.