Reklama HEG

Wyjątkowa koszulka Legii na stulecie niepodległości

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa

13-09-2018 / 20:13

(akt. 12-12-2018 / 17:55)

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Legia Warszawa prezentuje limitowaną serię koszulek meczowych w ciemnoczerwono-złotych barwach. Wyjątkowa w historii klubu, pełna symboliki kolekcja będzie dostępna w sprzedaży online już od czwartku, 13 września, od godz. 19:18.

Kolorystyka limitowanej serii strojów meczowych nawiązuje do heroizmu i poświęcenia Polaków w dramatycznej walce o wolną i niepodległą ojczyznę. Na koszulce dominuje barwa ciemnoczerwona, krwista, a symbol Legii - eLka w kółeczku, logo „niepodległa” oraz wszystkie logotypy sponsorskie umieszczone są na koszulce w kolorze złotym, symbolizującym chwałę, dumę i wielkość.


Aby podkreślić wyjątkowy wymiar obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, do sprzedaży trafi limitowany do 100 sztuk, dostępny wyłącznie online na sklep.legia.com, komplet składający się z białej i czerwonej koszulki w cenie 549 zł. Sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 13 września od godz. 19:18.


- To oryginalny projekt, stworzony specjalnie dla nas przez naszego partnera, firmę adidas – mówi dyrektor marketingu Legii Warszawa Jerzy Staruchowicz. - Chcieliśmy, żeby koszulka była z jednej strony nietypowa, ale z drugiej wyraźnie nawiązywała do historycznych, czerwonych kompletów strojów meczowych. Jednocześnie, przez minimalistyczne opakowanie zależało nam na podkreśleniu jej unikatowego wzornictwa i jakości. Wierzymy, że dla naszych kibiców będzie stanowiła niepowtarzalną formę upamiętnienia tak ważnego wydarzenia, jakim jest stulecie odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę.


Bohaterem kampanii promującej nowy zestaw meczowy jest zawodnik Legii Warszawa Michał Kucharczyk. – Takiego kompletu meczowego jeszcze nie było. Jestem niezwykle dumny, że mogłem wziąć udział w kampanii promującej nowe, okolicznościowe stroje meczowe – podkreśla pomocnik Mistrza Polski. - Jako Polak i legionista czuję się szczególnie wyróżniony tym, że mogę zaprezentować kibicom koszulkę, która oprócz nawiązania do barw Legii, symbolizuje tak ważną rocznicę dla Polski.


Zestaw będzie dostępny w sprzedaży w charakterystycznym opakowaniu - przezroczystej tubie ze złotymi wiekami zaklejonymi specjalnym hologramem. Na górze tuby wygrawerowano symbol Legii – eLkę wraz ze złotą gwiazdką. Na odwrocie wieka znajduje się certyfikat autentyczności wraz z nadrukiem numeru seryjnego. „Historyczność” koszulki podkreśla również logo „niepodległej” oraz nadruk na tubie. W każdym zestawie znajduje się również plakat z sylwetką Michała Kucharczyka w nowej koszulce meczowej oraz voucher na bezpłatną personalizację trykotu w Legia FanStore. Ekskluzywną edycję koszulek promuje hasło „POLSKA!”, w którym w pierwsze trzy litery została graficznie wkomponowana liczba 100.

Komentarze (15)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~olo
 • 0 / 0
Czy Wy potraficie czytać:
100 kpl koszulek czerwona+biała jako symbol na 100 lecie odzyskania niepodległości poszło do sprzedaży w sklepie.
28 koszulek czerwonych inaczej zapakowanych zostało wręczone uczestnikom Legionów w randze generała, za najwyższą frekwencję w ostatnich czterech latach.
Jedna z tych koszulek, będzie jutro na licytacji prowadzonej przez legia,net.
Cel Stowarzyszenie Niepełnosprawni Fanatycy.
Kto chce kupić, ma jutro szansę
~AS27
 • 0 / 0
Jaki prezes takie koszulki, czyli jedno i drugie amatorszczyzna i żenada.
~Zarobasssy
 • 1 / 0
Kazde swieto i kazda tragedia jest dobra do tego zeby na nich zarobic.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 2 / 0
Nie było szansy kupić.
Super koszulka.

Koszulka Legii Warszawa!
Kolory z d*py, "Polska" małą literą, ale dawać mi te swoje złocisze...niech każdy pokaże, że jest patriotą!
~fan Kazimierza D.
 • 0 / 1
Widać że miałeś kłopoty w szkole podstawowej. Nie kompromituj się.
549 plnów??????
Ktoś w klubie chce sobie chyba odrobić ostatnie wtopy pucharowe...tak to widzę. Nie dała UEFA, to dadzą kibice i każdy (właściciel) będzie zadowolony:)
Co jak co, ale akcje marketingowe i PR to my ostatnio organizować umiemy:)
Szkoda, że zapomnieliśmy jak trafić w piłkę...

PS. Ciekawe ile minusów dostanę:)
Podpułkownik
 • 0 / 1
Przestań pierdzielić jak by chcieli tym sposobem załatać dziurę to nie było by 100 szt tylko kilka tyś.
A pomysł fajny i komplety już sprzedane :)
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 0 / 0
Redokcjo, przy copy-paste dwa razy przekleiliscie akapit o Michale Kucharczyku.
~Olo
 • 0 / 0
100 kpl w sklepie ( czerwona + biała)
28 koszule czerwonych dla kibiców z Legionów. WIDZIAŁEM, są inaczej zapakowane
~Kajtus Czarodziej
 • 0 / 0
100 sztuk????? Taka liczbe to moze probowac termalica rozprowadzac! Legia powinna zaczynac od 1916!!!!! Limitowanych wersji w mniejszych nakladach wogole nie powinno byc bo to smiech...
Porucznik
 • 0 / 0
Prawie 600 zł. No no... Głęboką ma nasz Prezes kieszeń :D A najlepsze, że z serii limitowanej już poszło - podobno - całe 100 sztuk. Z tego - 28 jako gift dla najwierniejszych Kibiców - SZACUN!
Zobaczymy, co będzie dalej :)
No. 100 sztuk to trochę za mało.
~Miś Kazek. Głosujta na mnie!
 • 1 / 0
kupujcie te koszulki, bo znowu jacyś dietetycy i woźni polecą!
żałosne zarządzanie klubem to ich wina!
~O co chodzi?!
 • 0 / 0
Co za badziew! Czy w klubie nie wiedzą jak wyglądają nasze barwy narodowe?! Przypominam, że nie nie są wiśniowo-złote... Ta koszulka wygląda jak koszulka wygląda jak koszulka reprezentacji Rosji 2013/14 co sprawia, że ten pomysł wydaje się jeszcze bardziej żenujący...