Wyniki sondy: Nadzieje największe w Sadiku

Piotr Szydłowski

Źródło: Legia.Net

03-09-2017 / 22:17

(akt. 04-01-2019 / 13:17)

W ostatnich tygodniach pytaliśmy Was za pośrednictwem sondy o opinię na temat wzmocnień Legii w trakcie letniego okienka transferowego. Na pytanie o to, kto według Was okaże się największym wzmocnieniem drużyny Jacka Magiery, najwięcej z Was wskazało na albańskiego napastnika, Armando Sadiku. Wielu Czytelników Legia.Net liczy również na Krzysztofa Mączyńskiego i Hildeberto. Co warte odnotowania, poza podium klasyfikacji znalazł się Cristian Pasquato, którego sprowadzono w miejsce Vadisa Odjidji-Ofoe. Poniżej prezentujemy pełne wyniki sondy.

Który ze sprowadzonych w bieżącym okienku transferowym piłkarzy okaże się największym wzmocnieniem?


- Hildeberto 20,47%
- Krzysztof Mączyński 25,8%
- Łukasz Moneta 2,52%
- Jarosław Niezgoda 7,76%
- Cristian Pasquato 10,31%
- Armando Sadiku 33,15%

Liczba głosów: 5325
Czas trwania: 44 dni

W nowej sondzie pytamy Was o opinię na temat przyczyn kryzysu, z jakim od początku sezonu zmaga się drużyna Legii. Zapraszamy do głosowania w prawej kolumnie strony!

Komentarze (15)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Gaco
  • 0 / 0
Podejrzewam, ze większość odpowiedziała raczej "kogo najbardziej nam potrzeba" i wskazała jedynego napastnika.
Zaden napastnik nie będzie grał jak z nim się nie będzie grało
~olo
  • 0 / 0
Największym osłabieniem jest brak napastników takich jak Nikolić,czy Prijovic.
~z wawy
  • 0 / 0
Czy Sadiku jest dobry w meczach z Kazachami i Szeryfami zawiódł zresztą jak cała drużyna. Pierwszy napastnik klubu z aspiracjami powinien wykorzystać.

Mecz z Zagłębiem pokazał, że potrafi trafić w biały prostokąt a to już jest coś ma nadzieję, że skończy sezon z 20 trafieniami
Marszałek Polski
  • 3 / 0
Sadiku gwiazdą nie jest, ale swoje zadania jak na razie spełnia dobrze, jak na 567 minut rozegranych w naszej drużynie bilans 4 gole 2 asysty nie jest zły.
Generalnie osłabieniem jest tylko Vadis. Jak głupotą było kupno masłowskiego, sprzedaż dwóch napastników, sprzedaż Rado do Chin, to tu chyba pobito rekord. Nie uważam, że on stanowił o mistrzostwie, ale ok 50% gry zespołu to jego zasługa. Zostali zawodnicy niesprzedajni, niewydajni, ale z kontraktem. Jakiś Sadam zarabia u Nas 400tys zł (tak przynajmniej wielu pisze), a on w dwójce nawet nic nie pokazał, taki kontrakt miał zapewne jeden z lepszych zawodników 1.ligi. Jeśli można utrzymywać graczy który są zwyczajnie słabi a grube pieniądze. To nie można było dać Vadisowi 2mlnE?? Wtedy by przestał grać i usiadł?

Druga sprawa to jakie uzupełnienia składu niewczas? Nam były potrzebne wzmocnienia. Sprzedać można było i Gui i Pazdana, a teraz mamy ich, a pożytku jaki oczekiwaliśmy nie ma. Gui jak wymiatał, WOW. Chciał odejść, ale dlaczego nikt go nie kupił. Gdzie on pójdzie od stycznia? Do Do średniaka z drugiej w Portugalii? Inter go chciał, Sporting go chciał, plotki ploteczki. Zawodnicy którzy przyszli mają podobne umiejętności jak ci z niższych lig w Hiszpanii, jak ten gostek od żaboli strzeli więcej goli w lidze jak Nico, to ktoś kto odpowiada za transfery u Nas powinien wisieć na linie nagi w zimę z Pałacu.

Tu upatruje kryzys.

Jest bardzo zdolna młodzież za grosze, kupić i niech gra dalej w swoim klubie. Ale my ściągamy gościa z 2.ligi w Ghanie czy klienta co grał w 5.lidze w hamgli.
Starszy sierżant
  • 2 / 0
Vadis postawił jasno sprawę, że nie zostanie u nas za żadne pieniądze. Niestety, nic by z tego nie wyszło. Zamiast ciągle rozpatrywać o Vadisie, lepiej skupić się na tym co jest i próbować wyciągnąć z tego najwięcej jak to tylko możliwe. Nie ma sensu myśleć ci by było gdyby było, tylko działać z tym co jest. Czasu się nie cofnie, decyzji się nie zmieni a jedyne co można zr9bic w tej sytuacji, to wyciągnąć doświadczenia na przyszłość aby nie popełnić podobnych błędów.
Czyli według Was redakcjo ten kryzys trwa dopiero od tego sezonu?
Bo według mnie kryzys trwa w najlepsze od początku roku.
A teraz do fatalnych przygotowań, takich samych jakościowo jak na wiosnę doszło wiele innych czynników, takich na przykład jak Wasze dwa kolejne pytania z ankiety, osłabienia kadrowe i zero motywacji.
Plutonowy
  • 3 / 0
Dokładnie. Kryzys trwa od początku 2017 roku, maskowany na wiosnę tylko geniuszem Vadisa...

Na mój nos zbiega się to z przygotowaniami "by Krzepota". Jak Magiera tego nie widzi i go nie zmieni to sam powinien polecieć...
~Egon.
  • 2 / 0
Dokładnie.
Kryzys trwa od początku rundy wiosennej ubiegłego sezonu.
Już wtedy graliśmy bardzo słabo, a sezon ratować musiał nawet skaczący na jednej nodze Rado, który z powodu kontuzji, w ogóle nie powinien na wiosnę pojawić się na boisku.
Wszystko zostało nieco przypudrowane szczęśliwym i wymęczonym zdobyciem mistrzostwa, ale początek obecnego sezonu pokazał, że kryzys trwa i, jak na razie, ma się dobrze.
Co będzie dalej, zobaczymy.
Major
  • 0 / 0
Największe wzmocnienie ? Hildeberto !

Sadiku? Najbardziej przereklamowany !
Też myślę, że to będzie Berto, ale to melodia przyszłości.
~Egon.
  • 0 / 1
Na razie ani jeden, ani drugi nie pokazał nic godnego uwagi, więc trudno ich ocenić.
~Mustafa
  • 0 / 1
Jeden i drugi to szrot. Najlepszy jest Niezgoda. Jak wuefista na niego postawi jak wtedy, gdy zdobyl bramke będzie gwiazda druzyny
Sadiku ? 567 minut , a więc 6 meczy - 4 gole , 2 asysty...jak na nowego piłkarza grającego w drużynie w której jest ewidentny kryzys... to zły wynik ? Poza tym 1-1,5 mln euro czy ile on kosztował , za napastnika w Europie to nie są nawet frytki. Po prostu puściliśmy Niko i Piro za frytki.Jestem pewien , że jak jakiś klub chce kogoś od nas czy z innego klubu wyciągnąć to wchodzi na transfermarkt i patrzy po ile tu piłkarze chodzą (rząd wielkości).