Wypożyczeni: Asysta Jodłowca

22.04.2019 13:10

(akt. 22.04.2019 13:13)

W poprzednim tygodniu asystę przy gole Jorge Felixa dla Piasta miał Tomasz Jodłowiec. Boisko z urazem opuścił z kolei Michał Król. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Jose Kante (Gimnastic de Terragona) – Gimnastic bezbramkowo zremisował z drużyną Gijon. Snajper zameldował się na placu gry w 78. minucie.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin przegrał na własnym terenie 0:2 z Dunajską Stredą. Ghańczyka zabrakło w „osiemnastce” meczowej.

Vamara Sanogo, Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Żyro (Miedź Legnica) – W Poniedziałek Wielkanocny sosnowiczanie zmierzą się na wyjeździe z Miedzią.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) – Wrocławianie w poniedziałek zmierzą się w Kielcach z Koroną.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Gliwiczanie wygrali na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2:0. Jodłowiec wszedł na boisko w 83. minucie i zanotował asystę przy golu Jorge Felixa w doliczonym czasie.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Wellington wygrał u siebie 2:1 z Melbourne City. „Kopa” przez cały mecz biegał na pozycji środkowego obrońcy.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) – Radomiak zwyciężył w Radomiu 2:0 z Elaną Toruń. Kochalski zagrał jednak w rezerwach klubu, które zremisowały 1:1 z Oskarem Przysucha.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) – Stomil poniósł pierwszą ligową porażkę w 2019 roku. Drużyna „Góriego” przegrała 0:2 z Chrobrym Głogów.  Rosły napastnik nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Michał Mydlarz, Mateusz Grudziński (Victoria Sulejówek) – Victoria pokonała na wyjeździe  3:1 ŁKS Łódź. Grudziński zanotował pełne 90 minut, z kolei Mydlarz pojawił się na murawie w 64. minucie, w miejsce Adisona.

Tin Matić (NK Zadar) – NK bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Kustosije. Matić wciąż znajduje się poza kadrą, młody napastnik cały czas dochodzi do formy po uciążliwej kontuzji.

Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko Biała) – „Górale” po emocjonującym meczu zremisowali u siebie 3:3 z Wigrami Suwałki. Kostorz pojawił się w wyjściowym składzie i opuścił boisko dopiero w doliczonym czasie.

Mikołaj Kwietniewski, Łukasz Moneta (Bytovia Bytów) –  Bytowianie zremisowali na własnym obiekcie 2:2 z Rakowem Częstochowa. Moneta rozegrał całe spotkanie, a Kwietniewski walczył do 77. minuty.

Mikołaj Neuman (KKS Kalisz) – Kaliszanie przegrali 2:3 z Gwardią w Koszalinie, a Neumana zabrakło w składzie na ten mecz.

Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) –  Siarka zremisowała w Tarnobrzegu 1:1 z Widzewem Łódź. Wełniak pojawił się w wyjściowej „jedenastce” i został zmieniony w 69. minucie.

Michał Król (Wisła Puławy) – Puławianie przegrali 0:3 ze Stalą Rzeszów. Król grał do 33. minuty i zszedł z boiska z urazem.

Kacper Pietrzyk, Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) – Olimpia zwyciężyła 2:0 ze Stalą Stalowa Wola. Pietrzyk nie znalazł się w kadrze, natomiast Skibicki zanotował 66 minut.

Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) – Lechia musiała uznać wyższość Sokoła Ostróda na wyjeździe (1:2).  „Rymo” pojawił się na murawie w 59. minucie.