Wypożyczeni: Gol Górala, debiut Kopczyńskiego

12.11.2018 10:30

(akt. 21.12.2018 15:17)

W poprzednim tygodniu ligowy debiut w barwach Wellington Phoenix zanotował Michał Kopczyński. Co więcej, bramkę dla Stomilu Olsztyn, w Pucharze Polski, zdobył Michał Góral. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin wygrał u siebie 1:0 ze Spartakiem Trnawa. Sulley’a zabrakło w kadrze meczowej, Iloski oglądał spotkanie z ławki, natomiast Nawotka pojawił się na murawie w 65. minucie.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec)  Sosnowiczanie przegrali 0:2 w Płocku z Wisłą. Francuz biegał jednak od pierwszej do ostatniej sekundy.Miał jedną dobrą okazję do zdobycia bramki, ale jego piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica)  Beniaminek boleśnie uległ na własnym stadionie 0:4 Arce Gdynia. „Żyrko” aktualnie zmaga się z kontuzją, ale niebawem powinien wrócić do treningów z zespołem.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin)  Moneta wystąpił ostatnio w trzecioligowych rezerwach Zagłębia, które wygrały 2:0 z Piastem Żmigród. Łukasz walczył przez godzinę, wówczas zastąpił go Eryk Sobków.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom)   „Kochal” i spółka bezbramkowo zremisowali ze Skrą Częstochowa. Mateusz, całą konfrontację, strzegł dostępu do własnej bramki.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice)  Gliwiczanie przegrali 0:1 z Koroną. „Jodła” jest obecnie kontuzjowany, dlatego zabrakło go w kadrze.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) –  Stomil przegrał w Pucharze Polski z Wigrami Suwałki (2:3), a także pokonał w lidze 1:0 Wartę Poznań. „Góri”, w pierwszym meczu zagrał pełne 90 minut i strzelił gola. W drugim starciu natomiast został zmieniony w 83. minucie.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) Michał Kopczyński zanotował ligowy debiut w pierwszej drużynie Wellington Phoenix. Zawodnik pojawił się na boisku w 73.minucie. Jego drużyna przegrała z Melbourne City 0:2. Gole padły zanim „Kopa” pojawił się na boisku.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) – Victoria przegrała w III lidze 2:3 z Ruchem Wysokie Mazowieckie na ich terenie. Mydlarz jednak nie zameldował się w autokarze ekipy z Sulejówka na to spotkanie.

Michał Król (Wisła Puławy) Puławianie zwyciężyli 1:0 ze Spartakusem Daleszyce. Król wszedł na boisko w 55. minucie i kilka chwil później oddał groźne, ale niestety niecelne uderzenie na bramkę gości.

Tin Matić (NK Zadar) Zadar zremisował na wyjeździe 2:2 z Solin, ale młody Chorwat po raz kolejny nie znalazł się w „osiemnastce” meczowej.