News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Gol Romachowa

17.06.2013 09:03

(akt. 04.01.2019 12:14)

W sobotę rozegrana została ostatnia kolejka II ligi sezonu 2012/13. Chohniczanka Chojnice, z Konradem Jałochą w bramce, udanie zakończyła sezon wygrywając 2:1 z MKS Kluczbork. Zespół zakończył rozgrywki na drugim miejscu, premiowanym awansem do wyższej ligi. Wigry Suwałki zwyciężyły aż 4:0 Stal Rzeszów. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył wypożyczony z Legii Mateusz Romachów, którego władze klubu chcą zatrzymać w zespole również na następny sezon. W tym meczu wystąpił od pierwszej minuty też inny legionista Bartosz Widejko.

Damian Zbozień, Jakub Szumski, WojciechLisowski (wszyscy Piast Gliwice), Bartosz Żurek (GKS Bełchatów), Marijan Antolović (Żeljeżnicar Sarajewo), Cezary Michalak (Warta Poznań), Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże), Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - Wszyscy ci piłkarze zakończyli już rozgrywki, zgrupowania kadry i pojechali na urlopy.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) -
Wyleczył już infekcję gardła i zagrał cały mecz z MKS Kluczbork. Chojniczanka wygrała 2:1 i przypieczętowała zapewniony wcześniej awans do I ligi.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) -
Zagrał pierwsze 45 minut w przegranym 0:1 meczu ze Zniczem Pruszków. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył były napastnik naszego klubu Adrian Paluchowski.

Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce)
- Nie pojawił się w składzie na mecz ze Zniczem.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) -
Wyszedł w pierwszym składzie i na boisku przebywał do 79 minuty. Zastąpił go Patryk Gondek. Wigry wygrały 4:0 ze Stalą Rzeszów. "Widej" w przyszłym sezonie chce spróbować swoich sił w lepszym zespole.

Mateusz Romaców (Wigry Suwałki) -
Od pierwszej minuty na murawie, zdobył bramkę, rozegrał niezłe spotkanie. Zmieniony w 84. minucie przez Filipa Pilichowskiego. Prezes klubu zapowiedział, że zrobi wszystko aby "Mati" został w Suwałkach na nowy sezon.