Wypożyczeni: Gol Sulley’a

01.10.2018 08:15

(akt. 21.12.2018 15:17)

W poprzednim tygodniu gola dla Zemplina strzelił Sadam Sulley. Poza tym, sporo zawodników wystąpiło w dwóch meczach i zaliczyło kilka cennych zwycięstw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (MFK Zemplin Michalovce) –  Zemplin zremisował u siebie 2:2 z Rużomberok. Nawotka zagrał pełny mecz, Iloski przesiedział na ławce, z kolei Sulley wszedł nam murawę po przerwie i strzelił gola.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec)  Zagłębie przegrało w Pucharze Polski z Olimpią Elbląg po rzutach karnych i zremisowało w lidze z Cracovią. Francuz wystąpił tylko w drugim meczu i walczył na boisku do 83. minuty.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin)   „Miedziowi” zanotowali dwie porażki – w Pucharze Polski z trzecioligowym Huraganem Morąg (2:3) oraz w lidze z Pogonią (0:2). W starciu pucharowym Moneta walczył od pierwszej do ostatniej sekundy.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice)  Gliwiczanie wygrali w krajowym pucharze 2:1 z GKS-em Jastrzębie oraz 1:0 z Górnikiem Zabrze. „Jodła”, w pierwszym starciu, zagrał przez godzinę.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom)   Zespół z Radomia przeżywa ostatnio lekki kryzys.Radomiak najpierw odpadł z Polonią Środa Wielkopolska oraz przegrali w lidze z Elaną Toruń. Kochalski stanął między słupkami w pucharowej konfrontacji.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) –  Stomil wygrał w Pucharze Polski 3:1 z Gryfem Wejherowo oraz przegrał 0:2 z Chrobrym Głogów. „Góri” biegał po boisku, w drugiej potyczce, do 71. minuty.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Zespół Kopczyńskiego rozgrywki ligowe zacznie pod koniec października. Pierwszym rywalem  Wellington będzie Newcastle Jets.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) Trzecioligowiec wygrał w delegacji 2:0 z Legionovią. Mydlarz rozegrał pełne spotkanie.

Michał Król (Wisła Puławy) – Wisła wygrała z GKS-em Drwinia w Pucharze Polski oraz musiała uznać wyższość drużyny z Nowego Targu (0:1). „Króli” zagrał w drugim, przegranym starciu.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica) – Statystyki beniaminka Ekstraklasy w poprzednim tygodniu? Zwycięstwo z Sandecją 3:0 w Pucharze Polski oraz porażka z Lechem Poznań (1:2). „Żyrko” zanotował łącznie 180 minut.

Tin Matić (NK Zadar) Zadar awansował w Pucharze Chorwacji oraz pokonał na krajowym podwórku Dugopolje. Młody zawodnik, w obu meczach, nie znalazł się w kadrze.