News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Kontuzja Sanogo

10.12.2018 09:40

(akt. 21.12.2018 15:18)

Urazu w spotkaniu z Pogonią Szczecin nabawił się Vamara Sanogo. Co więcej, kolejne ligowe zwycięstwo w 2018 roku odniosła drużyna Sadama Sulleya, Briana Iloskiego oraz Tomasza Nawotki. Poniżej pełne podsumowanie.

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (MFK Zemplin Michalovce)– Zemplin wygrał na wyjeździe z Podbrezovą 1:0 w ostatnim oficjalnym spotkaniu 2018 roku. Nawotka zanotował 90 minut, Sulley został zmieniony w przerwie, natomiast Iloski, cały mecz, przesiedział na ławce rezerwowych. Ekipa trójki wypożyczonych legionistów plasuje się obecnie na siódmym miejscu w słowackiej ekstraklasie.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Beniaminek Lotto Ekstraklasy przegrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 0:1. Francuz został napomniany żółtym kartonikiem i zszedł z boiska w 38. minucie z powodu urazu.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Lubinianie zremisowali na własnym obiekcie z Piastem 2:2. „Jodła” biegał od pierwszej do ostatniej minuty, z kolei Moneta został desygnowany na plac gry w doliczonym czasie.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica) – Legniczanie zwyciężyli w Zabrzu 3:1 z Górnikiem. „Żyrko” oglądał spotkanie z ławki rezerwowych, natomiast zaliczył pełny występ w meczu Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław (1:0).

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Drużyna ze stolicy Nowej Zelandii wygrała na wyjeździe 3:1 z FC Sydney. „Kopa” rozegrał całe spotkanie.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek), Tin Matić (NK Zadar)Michał Król (Wisła Puławy), Michał Góral (Stomil Olsztyn), Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) – Drużyny całej piątki zakończyły już rozgrywki w 2018 roku.