Wypożyczeni: Kontuzja Sanogo

22.10.2018 08:55

(akt. 21.12.2018 15:17)

W poprzednim tygodniu start sezonu zainaugurowała ekipa Michała Kopczyńskiego. Niestety, kontuzji w spotkaniu z Miedzią Legnica doznał Vamara Sanogo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin zremisował na wyjeździe 2:2 z Żyliną. Pełny mecz rozegrał Sulley, z kolei Nawotka i Iloski oglądali mecz z ławki rezerwowych.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec)  Sosnowiczanie wygrali 3:1 z Miedzią Legnica w starciu beniaminków. Francuz opuścił jednak boisku już 33. minucie, ponieważ doznał kontuzji.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica)   „Żyrko”, w wyżej wymienionej konfrontacji, nie znalazł się w osiemnastce meczowej.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) – Zagłębie zremisowało w Lubinie 3:3 z Wisłą Płock. Moneta całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom)   Radomiak wygrał 3:2 z Pogonią Siedlce na własnym terenie.„Kochal”, co ważne, pełne 90 minut spędził między słupkami.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Gliwiczanie zremisowali u siebie 1:1 z Lechią Gdańsk, a „Jodła” rozegrał pełne 90 minut.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) –  Stomil zremisował z Puszczą Niepołomice. Góral cały mecz oglądał jednak z wysokości trybun.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Wellington świetnie rozpoczęło start sezonu w tamtejszej ekstraklasie. Zespół „Kopy” wygrał u siebie 2:1 z Newcastle Jets, ale Michała zabrakło zarówno na boisku, jak i na ławce rezerwowych.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) Ekipa z Sulejówka przegrała u siebie 1:2 z Ursusem Warszawa. Mydlarz wszedł na murawę tuż po przerwie.

Michał Król (Wisła Puławy) – Puławianie przegrali na wyjeździe 0:2 z Orlętami Radzyń Podlaski. Król zameldował się w podstawowym składzie przyjezdnych i walczył na boisku przez 56 minut.

Tin Matić (NK Zadar) Ekipa Maticia zremisowała 2:2 z Varazdin, lecz młody Chorwat nie został powołany do kadry na to spotkanie.