Wypożyczeni: Kontuzje Jodłowca i Kopczyńskiego

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

17-12-2018 / 10:00

(akt. 21-12-2018 / 15:18)

W poprzednim tygodniu, kontuzji w meczu z Legią przy Łazienkowskiej, nabawił się Tomasz Jodłowiec. Uraz dopadł również innego z wypożyczonych legionistów, Michała Kopczyńskiego. Poniżej pełne podsumowanie.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie boleśnie przegrali u siebie aż 0:6 z Lechem Poznań. Francuz znalazł się poza kadrą meczową, ponieważ w ostatnim meczu ligowym nabawił się kontuzji. W ostatniej kolejce w tym roku napastnik również nie pojawi się na boisku. Poza urazem, w umowie wypożyczenia zawodnika znalazła się klauzula, która zabrania mu występu przeciwko Legii.

 

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) – „Miedziowi” pewnie pokonali na wyjeździe 4:0 Jagiellonię Białystok. „Monet” pojawił się na placu gry w 86. minucie i zastąpił Damjana Bohara.

 

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Piast przegrał przy Łazienkowskiej z Legią 0:2. „Jodła” wyszedł na boisko w podstawowym składzie, ale opuścił je już w 12. minucie z powodu urazu. Jego miejsce zajął były legionista, Patryk Sokołowski.

 

Mateusz Żyro (Miedź Legnica) –  Beniaminek Ekstraklasy zmierzy się w poniedziałkowy wieczór z Lechią Gdańsk.

 

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Wellington wygrało u siebie 2:0 z Central Coast Mariners. „Kopa” został zmieniony w przerwie, ponieważ doznał urazu mięśnia dwugłowego.

 

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (wszyscy MFK Zemplin Michalovce), Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek), Tin Matić (NK Zadar), Michał Król (Wisła Puławy), Michał Góral (Stomil Olsztyn), Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) – Drużyny wspomnianych zawodników zakończyły już rozgrywki w 2018 roku.

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Jodła w formie to było coś
dobrze że Sanogo ma wpisane w kontrakt , zakaz gry przeciwko nam , bo znając życie pewnie by coś wsadził ...
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Masz racje toshiba34 dobry zapis bo w Naszym przypadku czesto tak niestety bywa.
Generał broni
  • 0 / 0
Podobno Ilowski dostał niezłą kasę w Euro za podpisanie kontraktu?