Wypożyczeni: Szwoch w finale Pucharu Polski

23.04.2018 11:40

(akt. 21.12.2018 15:17)

W ubiegłym tygodniu awans do wielkiego finału Pucharu Polski zapewnił sobie Mateusz Szwoch z Arką Gdynia. Kilku zawodników zanotowało z kolei występy w pełnym wymiarze czasowym. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sandro Kulenović (Juventus FC) –  „Stara Dama” przegrała w Primaverze, przed własną publicznością, 0:1 z Interem Mediolan. 18-latek oglądał konfrontację z ławki rezerwowych.

Tsubasa Nishi (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin zremisował w delegacji 2:2 ze Zlate Moravce. Japończyk rozegrał pełne spotkanie.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Chorwat całą potyczkę oglądał z ławki rezerwowych.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Napastnik został desygnowany na plac gry przez trenera po zmianie stron.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – „Nafciarze” wygrali na wyjeździe 1:0 z Górnikiem Zabrze. „Kondziu” grał przez 63. minuty i opuścił boisko w miejsce Jakuba Łukowskiego. Płocczanie plasują się aktualnie na czwartym miejscu w tabeli.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Żółto-niebiescy wygrali 1:0 z Koroną Kielce w rewanżowym półfinale Pucharu Polski i zapewnili sobie awans do wielkiego finału. „Szwochu” spędził na placu pełne 90 minut. Mateusz wszedł także na murawę w 50. minucie w meczu ligowym z Sandecją (1:3).

Dominik Nagy (Ferencvarosi TC) – Ekipa Nagy’a zremisowała 2:2 z PAKS. Węgier znalazł się w wyjściowym składzie i walczył aż do ostatniego gwizdka arbitra.

Adrian Małachowski (Znicz Pruszków) – Porażka ze Stalą Stalowa Wola (0:2) oraz remis z Wartą Poznań (1:1) – tak wyglądają statystyki ostatnich dwóch ligowych potyczek Znicza. „Mały”, w obu meczach, pomagał drużynie od początku, do samego końca.

Konrad Jałocha (GKS Tychy) – Tyszanie pewnie zwyciężyli z Górnikiem Łęczna 2:0 na własnym obiekcie. „Jao” bronił dostępu do bramki miejscowych przez 90 minut. GKS plasuje się obecnie na dziewiątej pozycji w tabeli Nice I Ligi.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) –  „Niebiescy” zostali zdeklasowani przez Pogoń Siedlce na obiekcie w Chorzowie (0:6). „Hołi” zaliczył cały występ.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – „Szreku”, w wyżej wymienionej konfrontacji, wszedł na murawie w 73. minucie zastępując Przemysława Płachetę, jednego ze strzelców goli.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Łęcznianie przegrali 0:2 z GKS-em Tychy, a „Suchego” zabrakło w kadrze meczowej na ligową konfrontację. Pomocnik wystąpił za to w czwartoligowych rezerwach klubu, gdzie jego zespół poległ w starciu z Kryształem Werbkowice (0:1). Suchanek biegał przez 80 minut.

Mateusz Kochalski, Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) – Legionovia pewnie pokonała 4:1 Gwardię Koszalin. Jedną z bramek zdobył były legionista – Olaf Martynek. Zarówno „Kochal”, jak i „Lolek” zgromadzili komplet minut na boisku.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Mielczanie zremisowali u siebie 2:2 z Odrą Opole. „Rado” przez pełne 90 minut strzegł dostępu do własnej bramki. Stal zajmuje aktualnie trzeciej lokatę na krajowym podwórku i cały czas walczy o promocję do Ekstraklasy.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) –  „Górale” zremisowali bezbramkowo z Miedzią Legnica na własnym stadionie. Kozak grał do 76. minuty i został napomniany żółtym kartonikiem.

Hildeberto (Northampton) –  Northampton pokonało 2:0 Plymouth Argyle. Portugalczykowi skrócono wypożyczenie do klubu z League On. Ostatni raz na murawie „Berto” pojawił się  2 kwietnia.

Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) – Wigry wygrały w Suwałkach 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec. „Żyrko” biegał od pierwszej do ostatniej sekundy.

Vamara Sanogo, Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Wspomniana dwójka, w wyżej wymienionej potyczce, zanotowała po 90 minut.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Makowski oglądał konfrontację z perspektywy ławki rezerwowych.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Gliwiczanie zremisowali bezbramkowo z Pogonią Szczecin, a „Jodła” został zmieniony tuż po przerwie.

Jakub Czerwiński (Piast Gliwice) –  Czerwiński rozegrał pełny mecz na pozycji środkowego obrońcy.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) –  „Miedziowi” przegrali na własnym stadionie z Lechem Poznań 0:1. Łukasz oglądał mecz z wysokości trybun.