Wypożyczeni: Wspaniały występ Wolskiego z dwoma golami i asystą

Łukasz Pazuła

18.05.2015 10:54

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kolejny weekend mają za sobą wypożyczeni legioniści. Bardzo dobry występ zanotował Paweł Wolski, który dwa razy wpisał się na listę strzelców i zanotował jedną asystę. Jego Legionovia zwyciężyła 4:3 z Siarką Tarnobrzeg. Kolejną bramkę dla swojej drużyny zdobył także Jakub Arak. Jego trafienie przyczyniło się do remisu z Wisłą Puławy.

Henrik Ojamaa (Sarpsborg 08) – Sarpsborg rozegrał dwa spotkania w ubiegłym tygodniu. Najpierw na wyjeździe zremisował 2:2 z Aalesund. Estończyk przebywał na boisku 65 minut. Następnie Ojamy drużyna przegrała u siebie 1:3 z Lilleström, a wypożyczony legionista zagrał całą pierwszą połowę.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – Podbeskidzie Bielsko – Biała pokonało GKS Bełchatów na ich stadionie. Piech zagrał 90 minut.

Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – Olimpia wygrała 2:0 z Dolcanem Ząbki w Grudziądzu. „Kura” na murawie przebywał do 66. minuty meczu. Zastąpił go Patryk Szymański.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – Wigry bezbramkowo zremisowały z Miedzią Legnica. Całe spotkanie zagrał Kopczyński.

Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – Moneta rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. W 65. minucie zmienił Bartosza Biela.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – Cichocki nie zagrał w meczu z Olimpią Grudziądz. Całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – Cichockiego w składzie zastąpił Długołęcki. Wypożyczony obrońca zagrał cały mecz.

Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – Bajdur zagrał całą drugą połowę. Na boisku zastąpił Rafała Włodarczyka.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – Grzegorz Piesio nie mógł wystąpić w spotkaniu z Olimpią, ponieważ pauzował za kartki, dlatego właśnie Mikita zagrał pierwszy raz cały mecz w tym roku.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry wygrał 2:0 z Sandecją Nowy Sącz. Gąsior pojawił się na płycie boiska w 83. minucie spotkania. Zmienił Damiana Sędziaka.

Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała u siebie 4:4 z Arką Gdynia. Grzesik zagrał cały mecz i został upomniany żółtą kartką.

Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – Znicz bezbramkowo zremisował z MKS Kluczborkiem 0:0. Żurek nie znalazł się w kadrze meczowej.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zremisowało na wyjeździe 1:1 z Wisłą Puławy. Budek wrócił do składu i zagrał cały mecz.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak zagrał 62. minuty i zdobył bramkę w tym spotkaniu. Został zmieniony przez Konrada Zaradnego.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Mizgała cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – Smyłek wrócił do składu Legionovii po jedno meczowej absencji. Jego zespół wygrał w Tarnobrzegu z miejscową Siarką 4:3. Wypożyczony bramkarz otrzymał w tym spotkaniu żółtą kartkę. Stracił piłkę w polu karnym i po chwili sfaulował rywala. Arbiter podyktował karnego, którego nie zdołał wybronić wypożyczony golkiper. Jedną bramkę dla gości zdobył były zawodnik Legii II - Rafał Parobczyk.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Dankowski nie wystąpił w meczu z Siarką Tarnobrzeg.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – Stromecki także nie zagrał w tym spotkaniu.

Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – Wolski był najlepszym piłkarzem na boisku. Strzelił dwa gole dla Legionovii i zanotował jedną asystę. Na boisku przebywał pełne 90 minut.

Sebastian Szerszeń (OKS Start Otwock) – Start Otwock przegrał u siebie 1:2 z Wartą Sieradz i znalazł się w ten sposób w strefie spadkowej w III lidze w grupie łódzko-mazowieckiej. Szerszeń nie zagrał w tym spotkaniu.