XXXII kolejka Lotto Ekstraklasy - Lechia znów na czele

Redaktor Piotr Kamieniecki

25.04.2019 22:19

(akt. 26.04.2019 09:01)

Zakończyła się 32. kolejka Lotto Ekstraklasy, której początkiem była rywalizacja w grupie mistrzowskiej. Piast Gliwice wygrał 1:0 z Zagłębiem Lubin, a o 20:30 Cracovia przegrała 0:1 z Jagiellonią Białystok po kolejnym golu Jesusa Imaza z rzutu karnego.

- Skrót meczu Lecha z Legią

Środa w 32. kolejce Lotto Ekstraklasy rozpoczęłą się się od meczu Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk. Po bezbramkowym remisie do przerwy, w drugiej połowie padło siedem goli. Ostatecznie 4:3 wygrała ekipa Piotra Stokowca. Wieczorem, Lech Poznań ograł 1:0 Legię Warszawa.

W czwartek rozegrane zostaną wszystkie mecze drużyn walczących o utrzymanie. Arka Gdynia ograła 2:0 Miedź Legnica, a Wisła Płock pokonała 2:1 Koronę Kielce. Wieczorem, Zagłębie Sosnowiec zwyciężyło 2:1 z Wisłą Kraków, a Górnik Zabrze wygrał tym samym wynikiem ze Śląskiem Wrocław.

Poniżej wyniki wszystkich spotkań wraz z kompletem strzelców. Następna kolejka rozpocznie się... w piątek.