Zbiórka dla Mai - podziękowania

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

08-01-2019 / 20:12

(akt. 08-01-2019 / 21:01)

Sukcesem zakończyła się walka z czasem, jaką między innymi legijna społeczność stoczyła o zebranie kwoty na operację małej Mai, córki jednego z naszych kibiców. Przypomnijmy, że aby doszło do zaplanowanej operacji u amerykańskiego chirurga specjalizującego się w zabiegach jakiego wymaga Maja, należało zebrać najpóźniej do 15 stycznia 400 tysięcy złotych. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu kibiców Legii potrzebną kwotę udało się zebrać tuż po Nowym Roku, czyli z dużym wyprzedzeniem.

Rodzice Mai pragną za naszym pośrednictwem serdecznie podziękować wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na los Mai i ogromne obawy rodziców o jej przyszłość.  Jak sami mówią: to dzięki Wam, Maja ma szansę na powrót do w miarę normalnego życia a my odetchnęliśmy z ulgą. Serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia dla wszystkich kibiców Legii, w już trwającym Nowym Roku!

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~M3
  • 0 / 0
Brawo dla każdego który dołożył swoją cegiełkę w tej akcji. Dziewczynka jest jeszcze mała, ale za kilka lat nasza pomoc pomoże jej w życiu. Powodzenia !!!
Domyślny awatar Podporucznik
  • 0 / 0
Brawo, my Polacy często się spieramy ale jak historia pokazuje , potrafimy się jednoczyć gdy jest problem.
Powodzenia I zdrowia dużo dla tej małej dziewczynki.
Domyślny awatar Kapral
  • 0 / 0
Biedna dziewczynka. Oby wszystko teraz przebiegło dobrze. Zdrowie ważniejsze od wszystkiego. Brawo i szacunek dla wszystkich, którzy pomogli.
~asd
  • 0 / 0
Super!
Brawo! Łza sie w oku kręci a serce sie raduje na mysl, ze sa na tym świecie ludzie dzieki którym ta mała Istota ma szanse na lepsze życie, jeszcze raz BRAWO!