Zbiórka dla psów

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Nieznani Sprawcy

08-05-2019 / 20:00

(akt. 08-05-2019 / 21:14)

Kibice Legii kolejny raz organizują akcję pod hasłem „Są takie psy. którym należy pomóc”. Tym razem zbierane są pokłady higieniczne, obroże, smycze, szelki, legowiska, koce, środki na kleszcze (np. Simparica, Nexgard, Bravecto) oraz specjalistyczne karmy (np. Gastro intestinal, Animonda itp.). Zbiórka odbędzie się przed wejściem do Sportsbaru Łazienkowska 3 od godziny 12:30 do rozpoczęcia meczu (niedziela 12 maja).

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Ghjff
  • 0 / 0
A dlaczego tylko karmy tych firm? Nie może być brit?
Podporucznik
  • 3 / 0
Piękne hasło :) piękna idea. Jakiś czas temu pani Joanna Krupa zarejestrowała fundację o nazwie "Chcę Wam Dać Psa" w skrócie CHWDP :) - Podobny klimat
~pies
  • 0 / 0
Redakcjo, proszę o usunięcie z tego forum użytkownika "js166" i zablokowanie wszystkich jego przyszłych postów. Dla parszywców nie ma miejsca na tym forum!
A ty (celowo z małej litery) js166 jesteś zbyt obrzydliwy nie tylko na kebab, ale nawet na mączę rybną!
Nie nie, ja tez, w pierwszej reakcji zareagowalem na jego post, ale to podszywka pod @jz166, i chyba tym postem chcial nam @jz166 obrzydzic. Ja tez nie lubie Jarzabka, ale do konca nie wiem, czy podszywanie sie pod czyjs nick jest eleganckie? Nie wiem. Naprawde nie wiem.
Pułkownik
  • 0 / 0
Eleganckie napewno nie jest !
Ale kiedy pisze cos zupelnie przeciwnego niz oryginal o milosciwie nam panujacym jest to nawet zabawne (nie dotyczy postu pod tym watkiem).
Wyglada na to, ze ktos chcial jz 'przystawic lusterko' - jak to wyglada od drugiej strony, i albo (co obstawialbym) js czyli anty-sobowtor szybko sie wyloguje bo sie tym znudzi, albo... moze jz odpusci troche natezenie atakow ? Nie wiem (;
Kapral
  • 2 / 5
Może przemielić na kebaby, później sprzedać jako baraninę z wołowiną?
Kolega raczyl sie wykazac dosc topornym poczuciem humoru :(
~Jdkfjd
  • 2 / 0
Piekna akcja, komu jak komu ale psom trzeba pomoc, za bardzo od nas uzaleznione.
„Są takie psy. którym należy pomóc”

Uwielbiam tę akcję. Uwielbiam psy (te niepolicyjne) i bardzo popieram.

Dziekuje, ze robicie takie akcje, szacun, to Wielka Sprawa.
PS. I duzy plus za fajną ironie zawartą w haśle: "są TAKIE psy, ktorym trzeba pomoc"