Zbiórka na oprawy, zapisy na mecz Lechią

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

28-02-2020 / 13:35

(akt. 28-02-2020 / 13:43)

Przed sobotnim hitem kolejki czyli starciem lidera z wiceliderem ekstraklasy, meczem Legii Warszawa z Cracovią kibice z grupy Nieznani Sprawcy będą zbierać pieniądze na przyszłe oprawy, które zostaną zaprezentowane w trwającym sezonie. Do zbiórki w oryginalny sposób zachęcają dwaj piłkarze Legii - Tomas Pekhart i Domagoj Antolić.

 

Komentarze (64)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał dywizji
 • 6 / 0
Filmik super. Panowie podeszli do tematu poważnie. Pewnie po nagraniu mieli bekę. Bilecik kupiony. Na oprawę ... 0 zł. Nie mam zamiaru utrzymywać tych, którzy sobie za to pięknie żyją.
Chorąży
 • 4 / 0
Znaczy reszta ma płacić za występki grstki debili. Żałosne towarzystwo...
Po tych wszystkich kłopotach i karach dla klubu z tytułu opraw i innych transparentów, zbiórka na pokrycie nowych opraw na stadionie jest bardzo dziwna. Jak widać kibice w swojej masie niczego się nie nauczyli i nie wyciągają żadnych wniosków. Szkoda. Osobiście nie mam zamiaru wpłacać jakiejkolwiek sumy. I tak moim zdaniem powinno być.
Generał
 • 8 / 1
Powiem tak filmik fajny z jajem, ale tak naprawdę jest to porażka klubu i tak trzeba o tym mówić. Legia czy inne kluby nawet jakby chciały zadziałać, to bez żadnego wsparcia zostaje im własnie takie "coś". Jak już od lat nie wrzucam bo NIGDY nie jestem hipokrytą, aby najpierw dać widząc na co to pójdzie i czym się to skończy dla Legii, a potem udawać zdziwienie.
Jak ktoś chce niech daje ja nigdy nikomu tego zabraniać nie będę, ale oczekują tego samego wobec ludzi którzy mają do takich akcji krytyczne zdanie.
Major
 • 5 / 0
A kiedy ćwierćmózgi zrobią zrzutkę między sobą na pokrycie kar, które przez nich płaciła Legia? Tylko głupi wrzucą do puszki... To jak przyłożenie ręki do kar, które były (i będą- oby jak najmniejsze) nakładane na klub. No ale przecież tak "kochają" klub, że nawet nie poniosą konsekwencji swoich działań. Mężczyźni... znaczy się, chłopcy chciałem napisać.
Ja tego nie rozumiem. Kręcą sobie klipy z piłkarzami, robią zbiórki wśród tysięcy kibiców, wszędzie się podpisują i afiszują, a policja i tak nie może ich wykryć...
No kombinuj, kombinuj dlaczego tak jest.
Podporucznik
 • 2 / 1
jak tych przyduupasów sprawców nie trawię, tak pomysł dobry. +1 punkt w rankingu filmowców kibiców.
Pułkownik
 • 5 / 2
Super będzie transparent PDW podświetlany racami a jak zbiórka będzie owocna to na mniejsze prześcieradło z groźbami starczy.
Starszy sierżant
 • 5 / 1
No właśnie nie będę udawał, że nie wiem o co chodzi i dlatego nic nie wrzucę...
Marszałek Polski
 • 4 / 1
Antola - dobra rola:)
Generał broni
 • 6 / 4
Już prędzej bym coś dał na karę dla klubu a nie na przygotowania do kary. Nie daję do puszki!!!!
Pułkownik
 • 2 / 1
Ciekawe, kto daje? Naiwni albo umoczeni w tym żyletowym syfie?
Generał broni
 • 3 / 0
Antol skakał na taborecie?
Zabawny filmik. Brawo za poczucie humoru, dla "aktorów".
~Le Ja
 • 2 / 0
Z filmikiem naprawdę dobry pomysł.
Generał brygady
 • 0 / 0
Filmik spowodował, że sporo się o nim dyskutuje. Efekt zamierzony zapewne.
Starszy kapral
 • 13 / 5
Sam filmik super, ale NS wsparcia ode mnie nie dostanie. Zwłaszcza za te ostatnie "płótna" i debilną próbę ich obrony.
PS. Race też mogą sobie.... Ile to już kasy na to poszło
Race to już dawno sobie...
Jakoś przenieść przez bramki trzeba:)
Podporucznik
 • 6 / 2
Ale jak przygotują oprawę ukazująca prawdę o Niemcach czy Powstaniu, którą pokazuje cały świat, to ok?
Podporucznik
 • 2 / 0
Zrobią taką jedną na 2 lata.
Generał broni
 • 3 / 2
Filmik super ,mają chłopaki talent nie tylko do piłki .
Generał
 • 2 / 7
Carlitos i Kuchy też ładnie zagrali w filmiku na wiosnę scenę z Kilera i już ich w klubie nie ma :)
Marszałek Polski
 • 3 / 2
to tak samo jak Wieszczycki - też go juz w klubie nie ma
piszymy otwarcie: zbiorka na kary (za nieodpowiedzialne zachowanie "kibicow" Legii)
na taką zbiórkę chyba bym nawet dał, jeśli daty by byly za kulturalne racowisko.
problem polega na tym, że jak chcesz się dołożyć do kar, to musisz iść do fanstore i coś kupić, bo kary pokrywane są z budżetu klubu, a nie kiboli.
*kary
Mam pytanie :mam zakupiony bilet w Gdańsku przez brata, czy jest możliwość wejścia na sektor gości razem żeby dopingowac naszych?
Generał broni
 • 2 / 1
Zastanów się.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
oczywiście że jest możliwość, trzeba tylko ochroniarza zapytać ile to u niego kosztuje
Podporucznik
 • 3 / 2
Jak widać klub dalej współpracuje z NS.
"realnymi" kibolami

vs


pozostali kibice "z przed TV"


cóż, widzę, że nie ma dla mnie i pozostałych kibiców z Ł3 miejsca w Twojej percepcji rzeczywistości :D nie to, że mi z tym źle, jedynie zabawnie :D
Nie współpracuje, tylko dostaje tzw. grzeczne prośby bez możliwości odmowy.
Major
 • 3 / 3
Haha. Tak, teraz to są grzeczne prośby bez możliwości odmowy, ale jeszcze dwa, trzy lata temu, na poprzednim nicku, nazywałeś to trochę inaczej. Zastanawiać może, że jest wiele inicjatyw grup "kibolskich" w które klub albo Fundacja Legii Anny Mioduskiej nie muszą się angażować. Nikt im grzecznych propozycji bez możliwości odmowy nie składa, a mimo to i tak to robią. Tak samo w drugą stronę, Legia i Fundacja mają kilka własnych dorocznych inicjatyw, do których grup "kibolskich" nie muszą zapraszać, ale to robią. Jak to się wszystko zmieniło. Wtedy to było przyjaźnienie się z kibolami, a teraz to wręcz kibolski terror. Przynajmniej w jarząbkowym świecie. Trzeba było nie pisać bajek 3 czy już nawet prawie 4 lata temu jak to wszystko będzie inaczej i lepiej, czego będzie a czego nie będzie, a już na pewno żadnej współpracy i przyjaźni z "kibolami". Nie, właściwie to jestem pod wrażeniem, jak udało ci się z tego wybrnąć. Wygodne. Może nawet ktoś jeszcze w to uwierzy.
Marszałek Polski
 • 1 / 7
@kierownik
dla mnie to też mega zabawne, szczególnie jak na meczu, przed meczem, po meczu nigdy nikt nic nie powie :) ale w internecie, anonimowo to wiadomo, każdy mocny :)
pozdrawiam ;) tyle wasze co sobie tutaj popiszecie ;)
Ty też tu piszesz, naprawdę myślisz że masz monopol na bycie "jedynym prawdziwym kibicem"?
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Swirek
Nigdzie czegos takiego nie napisałem. Po prostu śmieszy mnie narzekanie jedynie w internecie. Na zasadzie "w realnym świecie nic nie zrobię, ale w Internecie, wooo hoho strzeżcie się mnie".
Dla przykładu to co tutaj piszę, moje opinie itp itd bez problemu mówię na stadionie. Nie ma problemu żeby z kimś przed meczem się spotkać przy piwku i będę mówił dokładnie to samo. O to.mi chodzi a nie o to czy Ty czy inny może czy nie może pisać, i kto jest jedynym prawdziwym kibicem.
No nie, Zegrze. Tak to nie działa. Jeśli dla Ciebie jedyną metodą rozwiązywania konfliktu jest stawanie twarzą w twarz z jego inicjatorem, nawet niebezpieczną patolą, to prawdopodobnie wyznajesz inny system wartości niz ja czy po prostu zdecydowana wiekszosc społeczeństwa. Nie mam zamiaru Cię tu resocjalizowac ale zwrócę Twoja uwagę na to, że "pisanie w necie" może otwierać oczy licznym niezorientowanym, zwiększając szanse na eliminacje problemu jakim jest finansowanie kiboli przez zbajerowabych np tym filmikiem ludzi. Jak nie rozumiesz tego procesu to trudno, co zrobić.
Kolego Zegrze, ja i wielu tu innych tak samo wyraża swoje poglądy w necie jak i w życiu realnym. Jeśli chodzi o kibicowanie są różne formy i etapy. Ja mając 48 lat i ponad 36 letni staż na Legii przeszedłem już wiele etapów kibicowania, jak większość osób z dłuższym dorobkiem.
Niestety Pjetras podejście Mioduskiego do tych spraw jest moim sporym rozczarowaniem, nie to że liczyłem na cud, ale takiej kapitulacji się nie spodziewałem.
Marszałek Polski
 • 1 / 3
kierownik
niebezpieczna patola :D no to widzę że masz mega pojęcie
W takim razie toczcie wojnę w internecie, skoro tylu ludzi uświadamiacie ;)

świrek
w takim razie z takim stażem pamiętasz stare czasy, chociażby lata 90, początek 2000. Więc nie wiem czemu się tak oburzacie, jak dzisiaj niemal wszystko jest o wiele bardziej humanitarne niż było kilkanaście lat temu. Poza tym przypomnij mi kiedy zjadacze popcornu i kibice sprzed TV mieli jakiekolwiek zdanie w Legii? jesteś z tego co piszesz doświadczonym kibicem, dobrze wiesz że demokracji na trybunach próżno szukać.
A ma wyjście?
Po pierwsze stadion nie był zadaszony, więc odpalanie rac nie kojarzyło się z przebywaniem w wielkiej wędzarni.
Po drugie mam wrażenie, że kiedyś nie było tyle ideologii po za kibicowskiej - transparenty.
Mówienie o humanitarnych zachowaniach brzmi trochę jak tłumaczenie: Dzisiaj ludzi humanitarnie uśmiercamy strzałem w głowę, już nie katujemy ich miesiącami aż organizm odmówi posłuszeństwa.
Tak naprawdę większość osób na stadionie to swoiści zakładnicy mieszanki ludzi, gdzie każdy ugrywa swoje, a wszystko dzieje się pod hasłem miłości do Legii.
Naprawdę, może ciężko w to uwierzyć, ale masa ludzi emocjonuje się wydarzeniami na boisku a nie tym co odbywa się na trybunach. To murawa jest centrum wydarzenia, a trybuny powinny być miłym zwieńczeniem spektaklu. Piłka nożna nie powstała po to, aby urządzać racowiska i wywieszać płótna.
Kiedyś stadion przy Łazienkowskiej żył razem z piłkarzami - to po trzecie, po czwarte, dziesiąte i setne. I tylko łza w oku pojawia się gdy człowiek ogląda obrazki chociażby z Wanda Metropolitano, gdzie stadion aż buzuje, kipi od emocji i energii. Ale tam rozumieją, że aktorzy są na murawie, a nie na krzesełkach.
Antola mistrz
Marszałek Polski
 • 1 / 3
Pekhart też pokerface na poziomie
Generał brygady
 • 3 / 0
Antol rozp....... system. Tak trzymać chłopaki.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Antola wymiata
Już pędzę do puszeczek z garściami polskich złotych... więcej prześcieradeł, więcej rac...
Podporucznik
 • 18 / 18
Wsad puszkowy dla kumatych. Kary dla klubu. I jeszcze wykorzystywanie wizerunków piłkarzy do tego. Niezły haracz. Prezesie nie miej złudzeń, upomną się o więcej i więcej i więcej i więcej...…… Mam nadzieję, że to tylko kupowanie czasu, a nie głupota, a w zasadzie jestem tego pewien....
~Bezet
 • 7 / 1
Czemu tyle minusów? Sama prawda
Haha, oczywiście tam gdzie bolesna prawda, grad minusów :)
Major
 • 3 / 1
Na szczęście szybko się pojawiłeś ze swoimi multikontami i zdołałeś to wyprostować, znów wszyscy mamy okazje poznać jarząbkową wersję prawdy. Tylko się nie wypieraj, przecież już zmieniłeś w tajemnicy nick z jz166 na ten to kto tam wie, ileś tego narobił.
Pekhart to ledwo wytrzymuje bez śmiechu. XD
MISTRZOSTWO!